HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
0
Žádná hlasování
ne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 0

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764
Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 09.07.2014, 08:25 hod.

Fru: gratz k RoRG, fakt pěknej
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 09.07.2014, 08:26 hod.

Jsem pro, udělat pár klíčů do patche není od věci.
Tak Hellere budu držet palce ať padne lepší kousek. Mě teď nějakou chvíli na keškách neuvidíte... :shock:

Jinak Dawe, to máš pěkně ujetej koníček schovávat 240 kešek :lol:

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 09.07.2014, 09:48 hod.

HELLERcz píše:A navíc, já NERIPnu :P :D
Přesně tohle jsem říkal s wiznou co měla wand of woh, vybavil jsem ji amuletem proti arcainům, dostala blacktrouna, bouchala za čtyřicet mega... No a pak na TII v plné partě dostala od velkých kladiváků serii úderů, do toho omotanej řetízek kolem krku a pa paaaaa A to ustála a řádně se zapojila do uberů na T6.

Ale byl to fajn pocit bejt těch pár hodin "nesmrtelnej"... i když to byl jen pocit :o).

Samozřejmě nikomu nic nepřeju nejsem detoxa, ten je úchyl a rád se na to kouká :o), jen že se to může blbě sejít a i když se zaštítuješ, serie nešťastných afixů tě sejme. Ale v první řadě to byla moje vina, protože jsme rushovali a nedrželi se spolu a jak já pořád někoho okřikuju, ať neblbne, tak tady mi to bylo volný, protože jsem měl pocit, že to přeci sejmu klidně sám...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 09.07.2014, 10:37 hod.

Kryon: proto jsem tam dal ten :P smajlík. Já vím, co je to smrt :D ve vanilce na to vzpomínám dodnes ... i když jsem jezdil soft, tak jsem se snažil neumírat, pořád jsem tak skrytě trénoval na HC :D

RIP číhá za každým rohem, to je jasný. Viz včera znenadání lagy ... latence se z ničeho nic vyšvihne do oblak a to jsou pak nervy :D ale to je klasika no.
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 09.07.2014, 10:56 hod.

Však já vím, že víš, a že člověk musí brát HC s nadhledem... Jen píšu, jak jsem se cítil chvíli nesmrtelně a byl jsem si fakt jistej, že neripnu. Já si to fakt myslel :o). Proto jsem ani skoro nenadával, jen se mi zasekl úsměv a smál jsem se sám sobě...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 09.07.2014, 11:19 hod.

Hmm to si celkem i dokazu predstavit :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 09.07.2014, 12:09 hod.

Kryon je starej rusher na něj bacha :ble: :green: se nám nakazil a začíná být trochu sobeček co má u mě vroubeček :roll:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 09.07.2014, 12:16 hod.

Ja pudu, já pudu. Co máš zase za problém Dawe :o). Ripnu svojí postavu, nástěnky tady dělam, včera ti uvolnim místo, básničku složím a nedostanu ani pochvalu až na pár slušných lidí... Abych ti neotevřel ty tvoje kešky a nebo tě nezařadil mezi moje fetiše...

Že ty zase trolíš...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 09.07.2014, 12:50 hod.

:green: eeee ta nástěnka je kde ? btw nevim jak smazat muj 1 výblitek tož kontaktuj pane nástěnkáři Kukiho at to vybaví :green: a kdybysi nemusel tak bys neuvolnil tak ehmmm whatever :ble:
btw Fru já mám 5294 dělěno 5 prej:D kešek a jen 7 ringů z toho 1 lvl 61
Naposledy upravil(a) dawemorraless dne 09.07.2014, 13:09 hod., celkem upraveno 1 x.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 09.07.2014, 13:02 hod.

Dawe je jen nevybit... Takze rýpe

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 09.07.2014, 13:11 hod.

Já sem uplně vybitej ale uplně :green: jo kdybych nebyl :green: ale může si za to sám s každým kdo přijde alone jde hrát jen ne se mnou a furt nevim proč :?: asi mě evil twin nemá rád :cry: :ble:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 09.07.2014, 14:05 hod.

Uaaa, no dyk právě, že jsem končil, tak jsem nemohl jít s tebou hrát a proto jsem ti nechal místo a ještě dostanu od Jasoňa vynadáno. Tě budu muset vzít do divadla, do parku nebo do kina, u ubera to většinou zabere a nevrčí pak tolik...

Drsoň
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 09.07.2014, 14:33 hod.

he he mě spíš do bordelu xD stejně se z toho nevykecáš :ble: prostě je to tak furt a já nevim proč proč proč Kryonku Drsoňi řekni mi proč :green: jinak s tím srazem kua sem eče 3 víkendy zapikanej :-x nějekej víkend v srpnu? Ideál po vejplatě 9-10.8?
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 09.07.2014, 19:11 hod.

Mnooo, tak už jste se naše dvě citlivé duše vyplakaly a je Vám lépe. Dnes večer si můžete padnou do náruče... :green:

To Hulk:
Díky Hulku za tipy. To je dobrá rada.
Jen pro ujištění, jak to s dmg EQ? Jednotlivé hity critují nebo je to jako s Rendem ? Páč ve výpisech dmg se mi to neukazuje, takže tipuji, že to tiká za "bílá" čísla stejně jako Rend (mám zapnuté zobrazení pouze critic...). Co na to Atack speed?
V tu chvíli se nabízí výhodnost CDR např proti CC a CD které jsem doteď preferoval (na HOTA styl hry).

Co se týče výměny TF, je to dobrý nápad. Jeden vcelku rozumný Sunkeeper mi leží v truhle, má 30% elite dmg, jen na něm musím vykouzlit díru...

Jinak jsem teď na tom prachbídně s ele dmg..jako 19% do fire skillu nic moc nezachrání, ale lepší než nic, asi pomůže Sunkeeper na elitách, 30% je fakt hafo.. Jinak jsem nespokojen s tažnesem... Pocitově tam vidím rozdíl velký (samozřejmě vdiím rozdíl v tabulkách, ale hlavní úbytek u mě byl ve vitalitě a lechce strengh-potažmo armor - nečekal sjem tedy takový rozdíl), ale reálně by přece nemělo to nemělo být "tak zlé"...

Moje def staty před sestavením setů (dprogress) :
Toughness: 12,705,300

Healing: 2,705

Resistance: 837

Armor: 12,834

Strength: 7,380

Vitality: 5,536


Po sestavení setů:
Toughness: 9,299,170

Healing: 2,576

Resistance: 923

Armor: 12,173

Strength: 6,752

Vitality: 4,155

Nemusím podotýkat, že Dprogress nezobrauje paragony, self buffed apod...Self buffed mám cca 16Mio tažnese..ale spíše mě zarazil ten pocitovej rozdíl v ubývání HP.. Ale možná to je jen tím, že nejsem na tenhle styl hry zvyklý a více sleduji HPčka. Předtím jsem měl Leap jako ohsit tlačítko (při 50% HP enbo moltenech) a do "bezpečných paků (no frozen, no horde + no bordel na zemi, apod...) " jako startovní tlačítko... Teď tam stojím a hopsám na dmg a nemám ten pocit, že kdykoliv chci tak zmizím :-)..

Jinak nějako osobní zkušenosti co se týče CDR, kolik se hodí? Protože kvůli CDR budu muset snížit staty CC a CD, ale nemám představu jak moc se to "vyplatí" . Dneska jsem bez buffu na 43% CC a 434 CD, přičemž selfbuffed + para by to mělo dělat 56% CC a cca 450 CD....

Jinak těžím s full setů Blackthorne, EQ a Aughild...

Díky za názor Hulku nebo kdokoliv se cítí a chce pomoci radou ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 10.07.2014, 14:09 hod.

Konečně kua ! Mám trifecta Royal ringoš :)
sice jen 420 inteligence
ale jinak má teda AS, CC a přerollovanej CD :) viz můj profil, už je na prstu :D

konečně nebudu hrát ty bountiny :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 10.07.2014, 14:10 hod.

gratz, krásnej kousek
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Kuki10 » 10.07.2014, 14:15 hod.

Hc? Neříkej dvakrát.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 10.07.2014, 14:20 hod.

Ano, Kuki, HC :D já vím já vím .. ale mám radost, že jej konečně mám aspon na chvíli .. ale mám :D ty bountiny jsem už ani nepočítal ..
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 10.07.2014, 14:27 hod.

Heeej, gz moc Hellere

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 11.07.2014, 08:09 hod.

Tak sem ty kešky vodbouch a sou z toho 3 ringy k prdu ale sou :green: na dex bohužel ani 1 :-x nicméně mám 1600 rift stounů tož mám klid na dlouuuuuuuuho ted se budu věnovat po ránu klíčům což bude asi taky za trest :roll:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Archiv - Ke smazání“