HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
0
Žádná hlasování
ne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 0

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167
Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 07.07.2014, 15:06 hod.

Jako muslím přiznat, že to trochu krutý je :D ... Zatím to nesu dobře, ale mám "strach", že chytnu nerva a pak mě to neskutčně na*ere... Páč bez ringu nemám bařenku kam posouvat. Samořejmě nemám SOJ, nemám top rolly a jistě by se našel lepší amulet, atd... Alle to hlavní - setovky (IK, EQ a lust socks) mám v truhle a chci zkusit hopsahejsa bařenu... Chci šoupnout build někam dál, a sbírání ligthningu na itemech nic neřeší, vyšší efektivita se koná v rámci 1- 5 % vylepšení dmg... Aspoň pocitově...neřeším tabulku.
Ale zatím to dávám, už v podstatě hraju jen kešky A1, vlastně bych to mohl hrát na mobilu :-)... Tak doufám, že to brzy skončí a budu si moci zablbnout a až si zablbnu, čeku na mě crus, pro kterého mám nadropováno hafo itemů... Ale přelízt na cruse předtím nemůžu, já hraju bařenu, bařena je moje postava (a já jsem bařena ;) ) a ta dokud není "casual" v richtigu, tak jiná postava nepřipadá v úvahu... :ble:

Jinak Kryone básničky jsou pěkný, vtipný a tak to má být! jsem určitě pro odtsranění vlajek z grafického úvodníku by DrSma a vepsání aspoň 1-2 veršů z Tvé produkce ;)

Co se týče sezon, je pravda, že měsíční sezonu bych určitě zkusil, delší po klanové domluvě...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 07.07.2014, 15:24 hod.

neboj Fru, on časem padne ;)
víš co je ale vtipný? Ty máš sety a nemáš Ring a já mám Ring, ale nemám sety :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 07.07.2014, 18:59 hod.

Taky pravda Lemure...na poslední kousek IK setu jsem čekal moooc dlouho a říkal jsem si, snad mi do té doby padne keškovej prsten a já to pak pěkně dokompletuji. Protože, nic si nenalhávejme, je lepší fartmi rifty na nějaké to pěkné Téčko s partou, než jet split bounty v publicu na normal... to je jako peklo :D . Takže raději farmit set v riftách a kešky na odreagování a než trčet ve splitu v publicu ;) ...
Ale každého nás pálí něco jiného, takže je to vtipné, jak si to můžem vzájemně závidět :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 07.07.2014, 19:23 hod.

já mám jen 2 kousky BT setu, jinak ring nevyužiju
ale musim s tebou souhlasit, dlouho bych split bounties dělat nemohl :{
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: HC Poetarum

Příspěvek od DrSma » 07.07.2014, 21:03 hod.

Lemurku, nevyužiješ?? :shock: Tak si ucrafti třeba dva kousky Aughildu a hned jseš o jedno téčko výš (teda, pokud neberu z T5 na T6 :D )
Když už se vměšuju, tak nevim, jestli se ty split bounties vyplatěj. (pochopil jsem, že je to farma na T1, jestli se nepletu) Já třeba chodím prakticky pořád jen T3, občas na zpestření T4. Otevírám sotva tak 3 kešeky za odpoledne a třeba RoRG mám 4x, sety X krát. (mě mnohem víc chyběj standardní zájmový lege jako Unity, Ice Climbery nebo imunity Amulety, ale to moc neovlivním..)
Možná, že se nevyplatí "kazit" si hru nudným běháním na T1, ale nevim, no. :wave:
PS: Kešek z A1 jsem přitom otevřel max. 150 za celý RoS (podle počitadla a odhadu, jak chodím)

Jinak zrdavím Poety a GL ve hře ;)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 07.07.2014, 21:39 hod.

já ho využiju, ale musim vycraftit aughild (kterej je v plánu) a udělat reroll a na to všechno není matroš :{
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: HC Poetarum

Příspěvek od DrSma » 07.07.2014, 21:48 hod.

Třeba budeš mít kliku z první ;)

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 08.07.2014, 07:38 hod.

Zdar DrSmo, doufám, že se daří dobře! Nám tady docela jo, když pomineme tu Fruovo a Hellerovo smůlu. Zkusíme to na tu T3, sestavíme tým a zmoštujeme ty haranty a pustíme Tyraelovi žilou! A jestli nic nedá, tak se stavíme k tobě do Ameriky a dáme ti nějakou legendárku! Takhle na tebe :o).

Jo a chválícím děkuji za pochvalu říkanky. Klidně, jestli se vám chce, tak do toho zasahujte a upravte to, jestli vám přijde, že by se něco upravit mělo...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: HC Poetarum

Příspěvek od DrSma » 08.07.2014, 08:47 hod.

KryOn: Zdarec. Ale jo, daří se slušně. Trochu mě teda mrzí, že na solo je to trvale zatím tak na T3, krátkodobě a při plné pozornosti T4. A musím říct, že na tý T3 už expy nijak extra nelezou. T4 je jiný kafe na expy, ale zase než umořím jedno bountie, tak je hodina v tahu :ble: :D Navíc mi tam 100% bezpečně přežívá jen Thorns křižák :roll: :roll: (super na chumly a elity, katastrofa na singletarget)

Jsem se těšil na P400 už před 14ti dnama :lol:

PS: doufám, že Tyrael dá, protože jestli se portnete za mnou na Ameriku s pytlem legošek zadara přes rameno, dopadnete jak hejno goblinů :lol:
(pro výstrahu :lol: https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 49#p241314)
Naposledy upravil(a) DrSma dne 08.07.2014, 10:02 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 08.07.2014, 09:19 hod.

Dneska hlásí po tom úmorném vedru velké bouřky, tak záložák je aktivní :D snad nezklame v případě nějaké hrůzy, když budu na HC nervit nad farmou ringu ! :( :D
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 08.07.2014, 10:46 hod.

Nahoď na sebe tři kousky z augildů hellere, dej co nejvíc do obrany a zkusíme to na vyšší Tčka, jestli chceš. Já bejt teď Fruem, tak už zkusím cokoliv, i vyhodit počítač z okna :o).

Jinka DrSma, ty goblini jsou fajne, už jsem je viděl hodněkrát a nejvíc se mi na ně osvědčila wizna se zpomalujícím arcainem o 80%, to jsme vymlátili potom šechny, pač to jediny na zpomalení + blackhole na ně myslim funguje...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: HC Poetarum

Příspěvek od DrSma » 08.07.2014, 11:27 hod.

No, já moc na výběr nemám, ale tenkrát jsem je pobil všechny, že to bylo hned jak jsem se doklepal na T1, takže nebyli až tak odolný. A jak byly v té úzké chodbě, tak jsem je přeleapoval, zablokoval jim tím cestu, a napnul přes ně řetaz z Maxima :twisted:

Jinak teda nějaká užitečná informace: jsem je potkal už asi 4x a všimnul jsem si, že se nechovaj jako klasický Goblini. Tihle totiž na smrt víc čekaj, než nahoděj portály. Jednou jsem už sbíral věci po kuchlejch, že jsou už ostatní v prdeli a pak za rohem jich na mě pět vesele na bobku čekalo :wave:

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 08.07.2014, 22:37 hod.

Tak to trvalo přesně 345 kešek než mi padnul - podotýkám, že je můj první :wave: ... Ještě trochu přeroluji výše criticu, tak se nenechte mást ... Teď se asi uhopsám. Nakonec padnul při klasice public split bounty na normal ...

Obrázek

Jinak jsem v tuhle chvíli zkompletoval 3 sety na full bonus a to :
EQ set, blackthorne set a Aughild set...

Mno s dmg outputem jsem spokojen ale asi budu mít rezervy v toužnesu..aspoň je co řešit ;) ... pak sem hodím staty a itemy a zkusím Vás požádat o inspiraci co jak dál - současný stav je poskládán na rychlo v "mega štěstí stavu" po dropu ringu ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 09.07.2014, 03:09 hod.

No, ale je krásnej :) můj ring nakonec padl taky, ale o poznání "horší" :(
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: HC Poetarum

Příspěvek od hulkxxxl » 09.07.2014, 06:13 hod.

Fru srdečná gratulka k ringu a pěknému rolu (že jsi se koenčně dočkal)
místo thunderfury bych si dal nějakej pěknej sunkeeper, nebo vycraftil devastator - u leap barba nemusí mít žádnou dmg je to jen statová hůlka - dmg se počítá z main handy
nechybí ti cdr? já bych trochu dal ať mužeš častěji leapovat, popřemejšlej o ww se stahováním funguje to parádně moby co ti utíkají z eq si jednoduše stáhneš zpátky, až se ti podaří tak to ještě prolož IK setem a máš 50% redukci dmg zadara
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 09.07.2014, 06:30 hod.

Super Fru, gratulace!!! Konečně, bylo to vážně vražedný... Hlavně teď si můžeš hrát na písečku. Jinak včera jsem dal dohromady Jade set s maskou u nového WD, který se jmenuje BezPeněz (ještě chci udělat další DoHospodyNelez - což se mi nepodaří, pže to má 14 písmenek mi teď došlo). No pěkný šlupky to dává a ještě bude, až se naučim prstoklad bez přemýšlení. Pořád ale nedám dopustit na fetiše, který chci co nejdřív zkusit se zunimasou, aby nechcípali po minutě (připravená v truhle je, což se ale budu muset vzdát zase svého milovaného blackthrona. No... No prostě jelikož jsem umřel až na malou vyjímku dycky na dc nebo chybu blizzu, peti se mi moc líbí neskutečně a dávají mi navíc pocit sucha...
Naposledy upravil(a) KryOn dne 09.07.2014, 06:37 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 09.07.2014, 06:35 hod.

hmm, tak mi padl druhej ring .. a ještě horší než první , tak šel do kotle :D :(
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 09.07.2014, 06:38 hod.

Nikdy na HC nerozkládej ringy hellere, nikdy :o)... I špatnej ring je dobrej ring, když postava ripne a ty jinej nemáš :o).
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 09.07.2014, 07:03 hod.

No nevím nevím .. lepší co mám, je 60lvl ring :D fakt byl bídnej .. mám i Leorica dobrého .. toto byl prostě odpad.

A navíc, já NERIPnu :P :D
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 09.07.2014, 08:21 hod.

Hellere nerouhej se >:D gratz fru k ringouši já sem sám zvědav co vypadne z těch asi 230 normal kešek co sem furt neotevřel :green: Dneska bych pofarmil nějaký ty klíče
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Archiv - Ke smazání“