Blizzcon 2013 a nové informace k D3

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 17.11.2013, 13:44 hod.

Ja bych byl v klidu. Jeste to tolikrat zmeni... Ze bude zase plno place ze nejde obchodovat s legendarkama tak to tam daji.

Sent from Note II
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Blizzcon 2013 a nové informace k D3

Příspěvek od DrSma » 17.11.2013, 13:53 hod.

Tak určitě,. 8-)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Blizzcon 2013 a nové informace k D3

Příspěvek od Javurek » 17.11.2013, 14:32 hod.

DrSma: taky se nepotřebuju hádat, jen jsem chtěl poukázat na to že se vyjadřuješ k něčemu co vlastně ani nevyužíváš a nikdy jsi nevyužíval podle toho co jsi psal. Já mám z obchodu v d2 velmi bohaté zkušenosti o tom jak funguje ekonomika v takové hře a co je pro ní dobré a co špatné. Jenže samotná AH právě moc D3 neškodí. Škodí jí platidlo goldy a systém dropu. AH je jen prostředek. Goldy jsou násilně zavedené platidlo blizzardem.

Ano máš pravdu že každej potřebuje nějaký cíl a když je dosažen většinou ztrácí smysl co dál dělat. Vím to z vlastní zkušenosti, že to tak je. Proto je lépe mít více cílů, například kromě softcore hardcore, PvP a další věci, které blizzard musí více podporovat. Prostě aby bylo co dělat. Já jsem měl většinou více cílů, nebo druhů zábavy jak hru hrát.

Samozřejmě že nemá smysl mít vše co potřebuješ, jenže ty změny které chystají k tomu právě směřují, protože když nepůjde obchodovat většinu top legendárek znamená to jedině to, že i průměrnej hráč se k nim velmi snadno dostane. A to není dobře.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Blizzcon 2013 a nové informace k D3

Příspěvek od DrSma » 17.11.2013, 15:15 hod.

Javůrek: OK, diskutovat můžem. Hlavní problém je, že ani jeden z nás neví, jak obtížné bude se k těm TOP lege prodropovat. Klidně to může být "kopie D2", které dáváš za příklad. Takže bych byl v klidu, každá lama mít TOP nebude. (to je šance spíš teď, když můžeš dropnout TOP i při MP1, nebo vyndat prkenici - i přes takovou jednoduchost každej TOP není)

Jak jsem psal, obchodoval jsem 6 měsíců a považuju to za dostatečné na názor. (ty asi ne, ale AH se ruší pro to, proč jsem s ní dávno skoncoval a přiznal to i Blizzard) Navíc z toho, co píšeš je dost cejtit, že máš pocit, že promlouváš za většinu a mě jsi označil za menšinu. Možná máš lepší informace, než já, ale kde jsi vyčetl, že D3 hraje více hráčů online a obchodují online? :shock:

Prodalo se miliony kopií D3, kolik lidí z nich je na síti? Jak víš, kolik lidí dlabe na coop a hraje si samo v klidu v papučích doma? A má nějaký obchodování na háku jako já?

Jestli jsem někde menšina jako solo hráč, tak na Diablofans, to je jediný, co můžeš vědět a na tom se shodnem. ;)
(jsem si totiž celkem jistej, že většina solistů sem ani nepáchne - víceméně nemají proč, tak se tím pádem ani nevyjádří, že?)

PS: opravdu nevim, čemu škoděj goldy! Mejch 130 sesbíranejch míčů za 750h, jo? (a všechny ihned utracený u Artisanů) A mejch max. 10M v jeden krátkej moment na kontě? Pleteš se. Miliardy na konto ti přinese jedině obchod. Ten škodí, ne goldy.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Blizzcon 2013 a nové informace k D3

Příspěvek od Javurek » 17.11.2013, 15:35 hod.

Goldy škodí jako platidlo. Jsou strašně jednoduše nafarmitelné. Hele, za projití normalu když si nahodiš nějaké malé MP dostaneš třeba 300 000 goldů. Neříkám že si z toho koupíš top věci, ale slušnej item na projití inferna se to klidně dá. Za blbé normal. Tohle mi prostě nepřijde v pořádku. Chtělo by to zavést něco jako runy, prostě drazší věc, tkerá bude zároveň platidlem. A nebo výměnej obchod věci za věci. Oni nastavili jen goldy prakticky.

Ano miliardy na konto ti přinese obchod. Ale to je proto že je zlato patidlo :D

Hodně lidí se k tvému stylu hry přidalo až nějak v nedávné době, protože ekonomika v d3 tak jak je nastavená nefunguje. Až fungovat bude, budou zase obchodovat, pokud to teda bliizard úplně neznemožní :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Blizzcon 2013 a nové informace k D3

Příspěvek od DrSma » 17.11.2013, 15:46 hod.

Javůrek: to máš jedno, jestli podlehnou inflaci goldy, nebo runy jako platidlo. Je úplně jedno, jak platidlu říkáš, nebo jak vypadá, pokud jako platidlo funguje.
Rychlost znehodnocení je úměrná hlavně tomu, kolik se s měnou podvádí. (zejména umělé množení měny boty)

Pomohlo by snad jen mít goldy jako platidlo u Artisanů (obchodníků) - jako AB a předměty jedině výměnnej obchod. Tak by lidi mohli měnit drop, na craft, gemy atd. by si museli nasbírat sami. Tím by existoval obchod a nezneužívaly se goldy.


EDIT: k "mému" stylu se nikdo (tady) nepřidal. Solo Selffound tu hraje pár jedinců. (dokonce i Selffound jak bys met)
Naposledy upravil(a) DrSma dne 17.11.2013, 16:09 hod., celkem upraveno 1 x.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Blizzcon 2013 a nové informace k D3

Příspěvek od firdecek » 17.11.2013, 16:06 hod.

Predy píše:To je dost zajímavé ale nějak si to nedokážu představit. Jsem teď level 60 takže automaticky mám odemčenou obtížnost Master dodělám tedy level 70 se stávající postavou a odemkne se mi obtížnost která bude horší než inferno mp10. Tak a teď si založím postavu datadisku Crusadera a dám si rovnou obtížnost Tourment jako je fajn že mobové budou mít level 1 ale když budou mít dmg + 371 procent a budou mít o 3439% víc života než já vážně pochybuji, že budu schopný dojít vůbec do Tristamu příjde mi to komický. A to beru jen současný mp10 ten Tourment může být taky mp20 takže jednou tolik.
No já myslím, že bude možné hrát od začátku na Torment, ale bude to prostě masakr - jako teď začínat novou postavu na MP10. Když dáš postave Hellfire ring, jde to. A podle mě to půjde i na Torment, ale bude to jen pro otužilce. Navíc enchanting půjde taky, takže si budeš moci už ty první modré předměty přizpůsobit podle sebe. No nechme se překvapit :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Blizzcon 2013 a nové informace k D3

Příspěvek od DrSma » 19.11.2013, 20:04 hod.

Javůrek: no a je to. Říkal jsem, že nebude mít každá lama všechno. Nemusí to rozhodně bejt tenhle klíč, ale je jasný, že se na to myslí,..
https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 75#p221475

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Blizzcon 2013 a nové informace k D3

Příspěvek od killerek » 19.11.2013, 20:26 hod.

Myslis ten drop novych legendarek a planku az pravdepodobne na obtiznosti Torment (mozna i Master)?

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Blizzcon 2013 a nové informace k D3

Příspěvek od DrSma » 19.11.2013, 22:09 hod.

Jistě. A taky všechny další odstupňované bonusy.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Blizzcon 2013 a nové informace k D3

Příspěvek od Rakiii » 10.02.2014, 21:00 hod.

Zdar, nějaké info o ladder systému a případném resetu?

Chystá se open beta u datadisku?

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Blizzcon 2013 a nové informace k D3

Příspěvek od Javurek » 10.02.2014, 23:01 hod.

Jestli něco s ladder a resetem má být tak to zatím asi tají a open beta pochybuju že bude.

Btw můžeš se přidat k nám do klanu a udělat si osobní reset, tebe bych u náš určitě rád viděl :)

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Blizzcon 2013 a nové informace k D3

Příspěvek od Rakiii » 14.02.2014, 18:01 hod.

Pokud začnu hrát tak jedině v tvém klanu si piš:-)

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Blizzcon 2013 a nové informace k D3

Příspěvek od Baglik » 15.02.2014, 09:57 hod.

Open beta by být měla jako zátěžový test na servery jen ještě není rozhodnuto kdy, ale počítám že to bude nějaký víkend těsně před vydáním jako to bylo u vanily.

Odpovědět

Zpět na „Archiv - Ke smazání“