S4

Odpovědět
Brum
Doom Knight
Příspěvky:411
S4

Příspěvek od Brum » 24.08.2015, 18:52 hod.

Cau,

Projel jsem par temat tady i jinde abych si trochu udelal obrazek o tom, co nas ceka v S4, jako vetsina lidi tady. Ale protoze jsem nebyl a nejsem na PTR, tak bych se chtel zeptat na nejake kratke shrnuti pro vsechny classy. Idealne od nekoho, kdo to tam vyzkousel, nebo se obecne PTR venoval. Nebudu honit top 500 v LB. Ale protoze si kazdou sezonu vyberu 1-2 classy, ktere budu hrat, tak bych nechtel slapnout vylozene vedle. Jde mi o to, aby ten class byl pouzitelny do public 4 man. Tedy aby to nebyl class, ktery apriory nebude automaticky odmitan. Stejne budu vetsinou hrat solo, nebo s kamaradem, nebo v clannu, ale na public taky urcite dojde. Jaké jsou na PTR na LB vlastne dosazene GR na #1 a #1000? Jen pro informaci v jakem rozmezi se jednotlive classy pohybuji. Jediny class, ktery me nezajima je wiz. Toho jsem si uzil v S3 a nejsem Dave_C

Diky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: S4

Příspěvek od Seton » 24.08.2015, 21:46 hod.

Čau chlape :).
Já se nevěnoval všem class, ale PTR jsem hrál aktivně (cca 4 buildy v X variacích) a denně sleduju hlavní weby ohledně diabla (Dfans.com,Blizz forum, Reddit a Fans.cz) :).
Obecně, co se LB týče, moc obrázek udělat nejde, protože 3/4 PTR byly v LB lidi s 2000+ PL a nulovým equipem...bylo hojně využito exploitu, kdy se dalo lítat GR100+ . Z toho tedy člověk moc nepozná, nicméně byl pak wipe a exploit odstraněn, ale docela pozdě....

Obecně se dá říct, že "průměrný" GR se posunuly u všech class na 60-65+ a ty nejlepší v LB měli na solo okolo GR68.
V nejsilnějších sestavách to zatím vypadá na jistou účast Monk+Barb a světe div se, role přesně obráceně, takže barb je víc do supportu než Monk, který figuruje jako main dmg dealer. DH se zásadní změny nedočkal, pomohla kostka, ale ta pomohla všem ;). WD se mi zdá jako nejvíc variabilní class na S4. Dá se hrát jako supp, dají se hrát kostkou vylepšený šipky a 2 nové sety přinesly buildy na 65+, hlavně Helltoot, který osobně na S4 rozjedu :). Wizz a Crus jde bohužel naprosto mimo mě, ale rozdíly se srovnávají víc než na S2 nebo S3 např.
To by bylo obecněji a teď se ti mrknu na LB na PTR ať neplácám ho*na ;).

PTR LB (24.8.2015)
Barb: #1=GR69, #1000=GR55
DH: #1=GR65, #1000=GR50
Monk: 1#=GR67, #1000=GR50
WD: #1=GR69, #1000=GR52
Crus: #1=GR68, #1000=GR40
Wizz: #1=GR61, #1000=GR40
4P: #1= GR71, #1000=GR47 (složení jak sem psal, Monk,Barb,WD+ něco, většinou druhej Monk nebo Barb nebo Crus). A jak je vidět, 4P se taky moc nehrotilo, protože 71 se mi zdá žalostně málo na 4P, když solo je 69 ;). U 4P očekávám GR okolo 80 určitě.

To je pro představu, zdá se mi (podle streamů) že např. u DH TOP hráči moc nezkoušeli, takže je možný, že to bude o pár GR dál ;).
No to je pro dnešek vše, musím hrát ;) :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: S4

Příspěvek od Gold Eagle » 24.08.2015, 22:04 hod.

Co hrál ten WD a co konkrétně z unikátu S4 only používal?

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: S4

Příspěvek od Brum » 24.08.2015, 22:22 hod.

Diky!

Koukam wiz a crus se na PTR moc nezkouseli. Jako rank 1000 za GR 40?! :) Puvodne jsem se rozmyslel mezi monkem, barbem a crussem s tim, ze jsem se vic klonil ke crusaderovi. Za prvy jsem ho hral ze vsech classu asi nejmene a pak jsem si rekl ze budu hrat k nemu barba a vyuziju toho, ze jsou oba STR. Ale ted si me trochu svedel z cesty tim WD, ktery je moji srdecni zalezitosti a v S3 jsem ho cilene vynechal. Myslis, že ho lidi budou chtit do "main stream" 4-man publiku?

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: S4

Příspěvek od Seton » 25.08.2015, 00:30 hod.

GE: Dával jsem build do sekce WD (jako vždy :))
Brum: Určitě jo, WD podle mě (můj názor na základě PTR a buildů) převezme roli dmg dealera (ostrouhá asi DH), protože CarnDoc krituje za 2,5miliardy každou z 5 šipek (self buffs only) :D a Helltoot, což jsem zkoušel asi nejdýl na PTR je novej král DoT buildů, tiká to neuvěřitelně :). Teď se nemůžu dostat přes debilní frontu, zrovna když sem chtěl zkusit nápad, kterej nevím jestli v praxi bude fungovat, ale když jo, bude to pecka :).
Je to všecko osobní názor, nic nedeklaruju ani nepředpovídám budoucnost ;) ber to prosím jako můj úsudek.

No a co je hlavní?? WD má ultra-mega-nejvíc-nejlepší-nejzábavnější build na brutální rychlofarmu T10 a to je...........wait for it.........Slepičí build :)
např. http://www.diablofans.com/builds/57220- ... farm-build
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: S4

Příspěvek od Gold Eagle » 25.08.2015, 13:28 hod.

To si najdu jestli je na****** farma kuřetem někde na videu.

Upraveny vulgarity

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: S4

Příspěvek od Tokugawa » 04.09.2015, 10:05 hod.

Prosím vás, ten krásnej modrej petík, ke kterému mi zbývá už jen jeden archievement, je kromě své krásy k něčemu dobrej? Kouše třeba? S 5. sezónou zmizí, nebo ho budu mít i na non-season?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: S4

Příspěvek od witekcz » 04.09.2015, 10:09 hod.

Je jen na okrasu. A bude navždy svázaný s tvým accountem.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Zipus
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zipus#2603

Re: S4

Příspěvek od Zipus » 26.09.2015, 15:54 hod.

ahoj nenašel by se někdo kdo by mě vyexpil na 70tku v sezóně ? Zipus#2603

děkuju

Odpovědět

Zpět na „Sezóny“