sezona 25 - WD HC

Odpovědět
alesh88
Quill Rat
Příspěvky:45
sezona 25 - WD HC

Příspěvek od alesh88 » 09.12.2021, 14:54 hod.

Máme tady novou sezónu, tak jsem si řekl, že opráším D3. A protože jsem typ hráče, co si libuje v petech od prvních krůčků v D2 za summon necra / a později i za summon druida, tak si zkusím sezonu 25 nějak ozvláštnit. A protože jsem od vydání D3 hráč Witch Doctora, je WD pro mě první volbou.

Protože mi přijde, že developeři na klasické pet buildy (u necra i u WD) kašlou, tak jsem sám zvědav, jak to půjde, a kam tu bárku dotáhnu. Časový limit - sezona.

Budu hrát relaxačně, bez velkého grindování (taková ta příležitostná večerní seance, když uložíte děti a manželku, ale vám se nechce ještě usnout).

Stanovil jsem si, že pojedu z petů pouze fetishe (bez jejich poison dart). Prostě přijít, vypustit (8 + 15) fetishů a nenechat se sestřelit.

Moje osobní úpravy hry:
* žádné šidítko, co mě zachrání před smrtí (pasivka, ani follower), jednoduše chyba = konec hry
* pouze na fetishe orientované skilly od momentu, co se proexpim k pasivce fetish psychopants
* žádná pomoc od alternativních postav
* pokud bude smrťák a budu chtít pokračovat, tak přes postavu mula zlikviduji všechny zásoby surovin a věcí z truhly pro nový začátek

V nepravidelných příspěvcích podám hlášení, jak to šlo. :wave:

alesh88
Quill Rat
Příspěvky:45

Re: sezona 25 - WD HC

Příspěvek od alesh88 » 29.12.2021, 08:04 hod.

tak hraní čistě fetishů skončilo smrtí. max GR 62 (HC) bez jakékoliv ability na záchranu zadku. zkoušel jsem to přes LoD legendární kámen, poté přes zunimassu + captain set, ale fetishové jsou prostě ve srovnání s ostatními skilly poddimenzovaní.

za pokus to stálo, byla trocha zábavy po dlouhé době v D3

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“