Nefunkční instalace ze DVD

Zamčeno
Katvalda
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Nefunkční instalace ze DVD

Příspěvek od Katvalda » 12.10.2016, 17:00 hod.

Ahoj,mám problém.Nedávno jsem si koupil originální DVD Diablo 3.Dříve jsem na Battlenetu nehrál takže jsem začal od začátku.Nejdříve jsem si udělal účet na Battle.net.Potom jsem si hru aktivoval klíčem který byl na obalu hry.Vše v pořádku.Potom jsem šel na instalaci samotné hry.vložil jsem DVD do mechaniky.Nejdříve se mi instaloval Battlenet který se mi po přihlášení spustil .Po vybraném uložišti jsem dal instal Diabla a vyskočila mi tabulka kde psali že nemohou najít žádnou hru od blizzardu v mém systému. Když jsem zkoušel dát locate a mi to Diablo stejně nikde nenašlo.takže jsem dal close a hra se mi začala nejdříve chvíli instalovat,ale pak se normálně začala stahovat z battenetu.V podstatě mě to nenašlo to DVD.tak nevím co s tím zkoušel jsem to několikrát a pořád to samé máte s tím někdo zkušenost ? Díky za odpověd :)

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Nefunkční instalace ze DVD

Příspěvek od Stanley » 12.10.2016, 17:07 hod.

Hra na dvd neni, musis ji prave stahnout pres battle.net ;)

Katvalda
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Nefunkční instalace ze DVD

Příspěvek od Katvalda » 12.10.2016, 19:39 hod.

Aha :Dno ale nechápu proč mi to píše tohle a taky jaký je tedy rozdíl když si pořídím jen cd klíč a nebo normálně hru v obchodě...:D

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Nefunkční instalace ze DVD

Příspěvek od Stanley » 12.10.2016, 21:05 hod.

Pise ti to, ze to nenaslo zadnou protoze jsi zadnou nestahnul. Krome krabicky v tom rozdil neni ;)

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Nefunkční instalace ze DVD

Příspěvek od witekcz » 13.10.2016, 08:34 hod.

Katvalda píše:nechápu proč mi to píše tohle
Battle.net klient má zajímavou fičuru. Když ho reinstaluješ (třeba kvůli nějakému troubleshootingu), nebo čistě nainstaluješ, máš možnost vyhledat nainstalované hry. Třeba když jdeš z WoW free serveru na ofiko, nainstaluješ b-net, navedeš ho k instalaci WoW a b-net to schroustá a sám updatuje na poslední verzi. Nebo se to hodí, když čistě instaluješ systém a hry máš na jiném disku. Nemusíš hry znova instalovat/stahovat, jen Battle.net navedeš do složky např. Diablo III a on už si všechno sám pořeší (zápisy do registrů a podobné srandy).
Katvalda píše:jaký je tedy rozdíl když si pořídím jen cd klíč a nebo normálně hru v obchodě.
Téměř žádný. V obchodě dostaneš navíc akorát krabičku. Ta obsahuje CD/DVD, většinou nějaký stručný návod a pár kódů do ostatních her. V Overwatch jsem měl kód na Jainu do HotS, WoW starter pack a balíček karet do Hearthstone. Tuším, že podobně to bude i u ostatních her. Někdo se bez téhle krabičky, která zabírá akorát místo, v klidu obejde. Mimochodem, to DVD je tam akorát pro srandu králíkům, nemá žádnou skutečnou funkci, snad kromě nějakého vizuálu a sběratelských účelů.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Katvalda
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Nefunkční instalace ze DVD

Příspěvek od Katvalda » 13.10.2016, 13:53 hod.

Ok díky moc všem :)

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Nefunkční instalace ze DVD

Příspěvek od witekcz » 13.10.2016, 17:08 hod.

Není zač.

Zamykám.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Zamčeno

Zpět na „Technické problémy“