Technické problémy se zobrazením věcí

Odpovědět
falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289
Technické problémy se zobrazením věcí

Příspěvek od falen » 28.09.2018, 12:37 hod.

Ahoj,

po dlouhé době jsem si nainstaloval D3 a začal hrát. Mám problém že když otevřu ve městě inventář tak se mi věci nezobrazí věci. Když na to místo najedu kurzorem tak se atributy ukáží. musím ty věci několikrát zvednout a položit a pak se mi zobrazí všechno. Čím by to mohlo být? Nejsou vidět ani záložky třeba u kováře (po chvilce naskočí). Díky.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Technické problémy se zobrazením věcí

Příspěvek od witekcz » 29.09.2018, 08:21 hod.

Aktualizuj ovladače ke grafické kartě.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289

Re: Technické problémy se zobrazením věcí

Příspěvek od falen » 30.09.2018, 16:52 hod.

Provedl jsem a je to pořád stejné. Veškeré aktualizace mám hotové a ovladače aktualizované :-( :-( Co s tím? JEště před rokem to šlo v pohodě. Instalacce Win7 je pár týdnů stará.... . Díky.

falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289

Re: Technické problémy se zobrazením věcí

Příspěvek od falen » 06.10.2018, 06:28 hod.

Nikdo neví ? :-( Už jsem přeinstalovat celý PC a nic... . Přitom to na téhle sestavě běhalo v pořádku :-(

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Technické problémy se zobrazením věcí

Příspěvek od witekcz » 06.10.2018, 06:40 hod.

Zkus si někde půjčit GK a dočasně ju vyměnit.

Přesunuto do správné části fóra.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
BaronDevil666
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Technické problémy se zobrazením věcí

Příspěvek od BaronDevil666 » 09.10.2018, 14:40 hod.

No... Tady ma na 99% Witek pravdu - akorat si nejsem jistej, ze to vyresi ovladace. To vypada, ze ti spis zacina odchazet VGA. Co mas za grafiku mimochodem? Tyhle veci to docela casto dela kdyz odchazi studeny spoj, coz by se dalo resit, ale na to mam malo indicii abych to rekl 100%. (Da se to resit napriklad zapecenim karty, ale jestli nevis jak na to, radeji se do toho nepoustej).

Navic na Win7 uz neni prima podpora od Blizzardu, takze tim to muze bejt taky. A jestli jedes na Win7, predpokladam, ze uz nemas uplne nejrychlejsi pocitac na dnesni pomery, tak prvni zkus hodne moc snizit detaily hry (vcetne LOW FX).

A muze to byt spousta dalsich veci, jako treba i pomalejsi pripojeni na net a podobne, ale to bys musel videt asi lag i normalne ve hre.
All creatures from my Hell are going for you!
(•(•(•(• •) <=We are watching you!

falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289

Re: Technické problémy se zobrazením věcí

Příspěvek od falen » 10.10.2018, 21:19 hod.

Ahoj,

mám core i3-3250 3,5 GHz, 4GB ram, GF GTX 550 Ti. Mě jen přijde divné, že dříve mi to šlo... . Když vypnu antivir tak mi to jde jakž takž v pohodě když hraju sám. Jakmile hraju s někým tak je jedno co udělám a nefakčí to... . Internet je 10/10 optika - odezva na seznam.cz 3ms, v diablu vždy zeleno... . :-( Ach jo. Tak já si na to zvyknu... . Díky za rady... .

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Technické problémy se zobrazením věcí

Příspěvek od witekcz » 11.10.2018, 06:35 hod.

Procesor budiž, ale RAM žalostně málo a GK na dnešní poměry slabá. Antivir máš jaký?
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
BaronDevil666
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Technické problémy se zobrazením věcí

Příspěvek od BaronDevil666 » 11.10.2018, 16:19 hod.

No... Uprime, ja jel pred timhle PC co mam ted na Q6600 (takt na 3ghz), 8 GB ram a GTX 460 SE. A popravde se mi OBCAS (vyjimecne) stavalo to samy co tobe.

4 GB ramek je opravdu problem, jak pise Witek. Grafika... No, rozhodne se persvedc, ze mas opravdu vypnuty vsechno, co vypnout jde v nastaveni hry a zaply LOW FX. Smirit se s tim, ze budes mit vsechno OFF nebo LOW.

Kazdopadne - kdyz to das dohromady s tim, ze mas jen Win7, ktery uz nemaji podporu ani MS ani Blizzu, da se ocekavat, ze problemy s hrama budes mit vseobecne. Ja jsem na svuj novej PC setril poctive 5 let, doporucuju ti udelat to samy, pokud si nemuzes dovolit koupit rovnou novej PC. Protoze upgradovat ten, co mas ted by bylo vysoce neefektivni co se tyce vykonu, i financi.

Osobni nazor je ten, ze proste PC vazne nezvlada zobrazovat vsechno, co by mel. nemusi to byt ani mnou vyse zminena vada VGA. Jen je hra uz moc narocna.
All creatures from my Hell are going for you!
(•(•(•(• •) <=We are watching you!

falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289

Re: Technické problémy se zobrazením věcí

Příspěvek od falen » 11.10.2018, 17:10 hod.

Antivir je NOD32.


JJ díky. Nějak to budu muset nějakej čas přežít... . Jen je mi fakt divné že mi to pár let šlapalo v pohodě... . No nic nemá smysl o tom dále psát... . Něco pošetřím a před vydáním D4 koupím new PC... .Nic jiného nehraju tak mě to neomezuje :-) .

Ještě jednou díky za rady....

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Technické problémy se zobrazením věcí

Příspěvek od witekcz » 11.10.2018, 17:38 hod.

Nod32 pošli do křemíkového nebe. Nepřešlo náhodou Diablo trvale na 64bit klienta a nepouštěl si ho před tím ve 32bitech?
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
BaronDevil666
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Technické problémy se zobrazením věcí

Příspěvek od BaronDevil666 » 12.10.2018, 15:21 hod.

Mnooo... Tak jsem zazil mensi prekvapeni. Podival jsem se dneska na minimalni pozadavky na system na D3: RoN

Ehm - https://www.systemrequirementslab.com/c ... ncer/14954 Uprime, nedokazu si predstavit, ze by se to na necem takovym opravdu dalo hrat (nebo alespon spustit do menu). Na PC, ktery jsem uvadel vyse, to bylo docela casto na hrane a to je porad nasobne lepsi, nez co uvadeji tady (shoduje se to s tim, co uvadi primo blizzard mimochodem). Fakt jsem necekal, ze to bude az takhle low. Tyhle pozadavky splnuje i Falen naprosto s prehledem. Osobne to povazuju za hodne zavadejici, protoze i ty doporuceny jsou dle me pod hranici hratelnosti a i ty falen splnuje v pohode.
All creatures from my Hell are going for you!
(•(•(•(• •) <=We are watching you!

falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289

Re: Technické problémy se zobrazením věcí

Příspěvek od falen » 12.10.2018, 19:11 hod.

Mám a měl jsem 32 bitovej OS takže to nemůže být čistě 64bit klient né?

Uživatelský avatar
BaronDevil666
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Technické problémy se zobrazením věcí

Příspěvek od BaronDevil666 » 12.10.2018, 19:19 hod.

Mas to primo v battle net aplikaci jako nastaveni - Modrej napis Blizzard vlevo nahore -> settings -> game settings. Tam si najdi Diablo 3 a zaskrtni "Launch 32-bit client (instead of 64-bit)".

Defaultne uz by totiz tohle melo bejt nezaskrtly, protoze defaultni je 64bit.
All creatures from my Hell are going for you!
(•(•(•(• •) <=We are watching you!

falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289

Re: Technické problémy se zobrazením věcí

Příspěvek od falen » 12.10.2018, 20:32 hod.

Zkontroloval jsem to a bylo to zaškrtnutý... . To by přeci ani nemělo jít 64 bit aplikace na 32 bit OS né?

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Technické problémy se zobrazením věcí

Příspěvek od witekcz » 12.10.2018, 22:09 hod.

Jo, to máš recht. Ale stejně bych si zkusil pučit od někoho Grafiku, a postupně vyloučil vadný hardware.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289

Re: Technické problémy se zobrazením věcí

Příspěvek od falen » 13.10.2018, 10:25 hod.

Jj už na tom pracuju. Díky všem za pomoc

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“