Problémy s výkonom v Diablo III - Support Ticket

Odpovědět
Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436
Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od Alfajk » 08.01.2014, 21:57 hod.

v rosu je to porad navylizvoko,ale je to o trosku lepsi...

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od HELLERcz » 08.01.2014, 22:06 hod.

Ale RoS je na US serveru, ne ? Uvidíme, jak to bude na našich serverech. Ale na PTR pozoruju celkově, že se to zdá být ok. Nevím, jak to mají v RoS pořádně.
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od Alfajk » 08.01.2014, 22:16 hod.

je rozdil mezi lagama z latence a z toho,ze je hra proste rozbita,a jelikoz naprostou vetsinu kodu hry nechali uplne stejnou i do RoS,je proste nepravdepodobny,aby tak zasadni problem opravili,protoze to neni mozny bez celkovyho predelani hry

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od NargarotH » 09.01.2014, 02:33 hod.

Lag je způsoben špatnou konektivitou mezi servrem a hráčem nebo hráčem a hráčem, to je dáno třeba vzdáleností mezi oběma body, vytížením servru, linky apod.
To druhé se dá nazvat fps dropem, hra celkově běží v pořádku, ale v určitých místech dojde k velkému pádu fps, to je zjednodušeně špatným naprogramováním dané hry, často tak bývá u her které vychází na konzole i na PC. Nejdřív se hra naprogramuje na konzole a pak se narychlo předělává na PC na které se hra dostane klasicky o něco později. Pak vychází plno opravných patchů aby to bylo vůbec hratelné :)
Jestli máš na mysli předělání hry tak aby nebylo třeba mít textury na SSD nebo flashce, tak tomu bych taky moc šancí nedával :D
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
DarkKnightMD
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkKnightMD#2645
Bydliště:Brno

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od DarkKnightMD » 25.01.2014, 19:32 hod.

ja mam framedrops priserny :( si vzpominam ze v lete po vyani diabla jsem hral full hd na plny detaily....a pak, se enco stalo, bud aktualizace windows nebo diabla, proste nevim....ale pada mi to z 50-80 na 2!! naprosto otresny. stahl jsem detaily na minimum, dal dokonce 800x600...a porad stejny. Jediny co si myslim ze to dela, je audiodg.exe, nejakej zasranej windowsovskej soubor ridici centralne zvuk. vzdycky kdyz se to zacne cukat (coz je kazdy tri minuty doslova), zvedne se jeho narok z 4% na 10% pameti (dle merice v Nortonu). Fakt nevim co uz s tim :( mam sice starou grafiku (9700m GT) a notas, ale jak rikam, hraval jsem full hd a ted ani ho..o, jsem z toho dycky na nervy :( dela to na Realtek HD internim, i na externi Creative X-Fi Surround 5.1 Pro. pri jakychkoliv detailech. A kupodivu nekdy (hlavne v noci), to lagovat prestane treba uplne....tak ja nevim jestli je problem u Blizzardu nebo kde :( zkousel jsem si najit i takovy ty "nelagujici" servery, ale to framedropy nepomaha

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 25.01.2014, 21:54 hod.

A jedes od leta na tom samem systemu? Preinstaluj wokna... Spis asi bude problem u tebe :-(

Sent from Note II
Obrázek

Uživatelský avatar
DarkKnightMD
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkKnightMD#2645
Bydliště:Brno

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od DarkKnightMD » 26.01.2014, 00:40 hod.

ja prave zkusil vsechno....i externi zvukovku abych to ozkousel na jine....mel jsem Visty, kdyz to zaclo delat, tak jsem zkusil Win 8.1 a porad stejny. Ja mam starej notas to jo (9700m gt a 2,4 duo core), ale divny je, ze to dela uplne pri jakymkoliv nastaveni, at tam vrazim 800x600 nebo 1920x1080, pokazdy to v intervalech spadne na 2-7....a jak se to jak ja rikam "vydela", bezi to chvilku normalne. no proste divny. rek bych ze to je nejakou inkompatibilitou, nebo se neco spousti na pozadi, asi to chce stolni PC :( tezko rict, jestli by pomoh SSD.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od NargarotH » 26.01.2014, 03:35 hod.

Zkus snížit kvalitu zvuku nebo nainstalovat starší ovladače na zvukovku.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
DarkKnightMD
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkKnightMD#2645
Bydliště:Brno

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od DarkKnightMD » 28.01.2014, 11:36 hod.

zjistuju fakt divnou vec....v noci asi mezi druhou ctvrtou jsem hral uplne v pohode, 90 fps. Nic jsem neudelal, nic neinstaloval. Vypnu, pustim to dneska pres den...a zase framedropy na 4 fps. z 90ti. Jak je toto mozne? Jestli mi to nekdo pomuze vysvetlit, je to king. Podle me je to u nich. Jak je jinak mozne ze pres den to laguje jak svina? nebo na to muze mit vliv UPC pripojeni? ja nevim, ale myslim ze fps a net (latency - to je porad zelene) jsou dve odlisne veci.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od NargarotH » 29.01.2014, 14:19 hod.

Mám taky UPC a někdy před třetí ráno mi to spadne z 20mbit klidně na 0.5-2mbit, jestli to nemáš třeba stejně a není to tím :) Kdyby se ti stalo tohle tak normálně vytáhni router tak na minutu ze zásuvky a pak ho tam hoď zpět.
R.I.P. 27.3.2014

StormLord
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:STORMLORD#2651

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od StormLord » 04.03.2014, 13:31 hod.

Velmi užitečné. Drobné lagy mě trápí na silném i slabém stroji. Tak si s tím zvukem pohraji a uvidím. :-)

Reeki
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od Reeki » 03.04.2014, 08:01 hod.

Včera k večeru hra běžela v pohodě, hrál jsem cca 2hodky, říkám si paráda, dnes to vypadá na hraní bez problému a mohu si dát konečně rift no a když už jsem zabíjel v riftu bosse, tak bum a opět megalag, začalo spamování na chatu, na chviličku svitla naděje, když jsem zhebl a pokusil se znova oživit, ale následoval další lag + disconect, takže další rift v pr**li, ani nepočítám kolik ztracených riftu díky lagům už bylo, je to opravdu hnus a už mě s tímto blizzard začíná pořádně sr*t.

KingTiger
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:martins#2895

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od KingTiger » 09.04.2014, 11:54 hod.

Asi nebudu jediný, ale hrál jsem včera večer Bounties a vše bylo v pohodě, ale jakmile jsem přešel na Nephalem Rifts tak prvně jsem se dostal až skoro k bossovi a na chvilku jsem odběhl od PC a když jsem se vrátil tak hra hlásila Disconnect tak jsem si dal Bounties podruhé a opět jsem se dostal na Nephalem Rifts a po asi vybití poloviny potřebných monster opět Disconnect.

SmokeXXL
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od SmokeXXL » 21.04.2014, 11:00 hod.

Taky přispěji troškou do mlýna. V Diablu jsem absolutní nováček (nahráno asi 30 hodin), tak ode mne nečekejte nějaké "odborné" výrazy či tak něco. Koupil jsem si to až s příchodem RoS, které mě nesmírně chytlo. Bohužel mi zkazilo dojem - v mém případě - sekání (pokles FPS z 144 na 20 - nejhorší pokles asi ve 3. actu na mostě - ). PC mám velice výkonné (i7, GTX770, SSD atd...) a přesto nejsem schopen tenhle problém vyřešit. Změna kvality zvuku nic nevyřešila (+ cca 1-3FPS), stejně tak i změna grafického nastavení. Ovladače mám aktuální. Multiplayer nebo chcete-li Co-op jsem zatím nehrál a tudíž nemůžu posoudit. Neznáte už náhodou nějaké řešení, popř. nevyjádřil se k této problematice Blizzard? Google nic nenašel.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od HELLERcz » 21.04.2014, 11:18 hod.

No to mi taky řekni :D tento problém, co popisuješ je tu od samotného začátku hry ! Kdy vyšlo původní Diablo 3 .. a tato kritická chyba není možné aby ji opravili.
A dá se podobných míst najít vícero. Toto místo ale vede :D
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od mdmT » 02.05.2014, 11:09 hod.

... Není to úplně k tématu, ale snad mi někdo poradí - pořizuju si novej komp a nechce se mi stahovat znova celý diablo. Vzhledem k tomu, že to tu spousta lidí hraje i z usb, tak mě napadl následující postup, je to reálný? ... Stáhnu bnet aplikaci, nainstaluju, přihlásím se a předpokládám, že mi to víceméně automaticky začne stahovat diablo?. Utnu to a do složky, kterou to vytvořilo nakopíruju to co mám ve stávajícím kompu. Bude to fungovat? Případně nějakej jinej fígl, jak nemuset znovat stahovat XY GB dat? ... díky za jakoukoliv rozumnou radu :-) ...

Uživatelský avatar
MrMongus
Wraith
Příspěvky:133
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrMongus#2526

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od MrMongus » 02.05.2014, 11:10 hod.

Ano, tohle bude fungovat, jen si to znovu checkne soubory a doladí to, ale pořád je to časově někde jinde.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od mdmT » 02.05.2014, 11:12 hod.

... super, tak nějak jsem to předpokládal ... díky moc ...

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od Stanley » 02.05.2014, 11:57 hod.

Jinak v nastavení je funkce "locate game" (objeví se na hlavní stránce, pokud klient hru nenajde, vedle tlačítka "install/play") nebo tak nějak, takže ani nemusíš pouštět to stahování a rovno si to zkopírovat, načíst a je to ;)

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Lagy DIII na silnem stroji ? U mne vyreseno diky Ticketu

Příspěvek od bleptys » 02.05.2014, 22:59 hod.

Panove mam notas

http://www.czc.cz/msi-gp70-2od-065xcz-c ... 2rhra85137

a hra se mi neskutecne trha, rift v plne parte nehratelne. Priznam se ze hraju na wifine, ale u predchoziho notasu ktery byl podstatne slabsi to jelo obstojne.
Moc se v tech netech nevyznam tak sem hodim jeste test rychlosti jestli to nejak pomuze

http://rychlost.cz/rh/20141733982-63d47c223c.html

vsechno nastavene na minimum, hraju bez zvuku.

Prosim poradte...
CZSK Komunita

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“