Pozvánka na obchodní discord

Remaster původního Diablo 2 a datadisku Lord of Destruction. Vychází v roce 2021.

Moderátor: Dark_Deamon

Odpovědět
Zax
Quill Rat
Příspěvky: 26

Pozvánka na obchodní discord

Příspěvek od Zax » 28.07.2021, 11:59 hod.

Diablo 2 reserrected se blíží a tak bych vás rád pozval na náš discord. Naše discord communita byla založena s hlavním cílem zaměřeným na obchodování s předměty na battle net. A to bez toho aniž by do toho zasahovali reálné peníze tak jako na D2jsp kterým mnoho z nás opovrhuje(majitel jsp je autor bot programů a D2jsp obchoduje za virtuální menu FG kterou si lze opatřit za reálné peníze)

To je jeden z důvodů pro vytvoření naší komunity. Aby bylo místo pro hráče kteří chtějí obchodovat bez FG a podobných nesmyslů.

Upozorňuji že naše komunita je mezinárodní, takže se komunikuje pouze v angličtině. Máme mnoho hráčů kteří rádi pomohou či poradí díky jejich obsáhlým znalostem. Také kromě obchodní sekce můžeme nabídnout odkazy na všelijaké character buildy, další různé zajímavé tabulky s informacemi nebo třeba ceník předmětů pro battle net, který jsem osobně vytvořil a měl by být +- použitelný pro první sezónu diabla 2 resurrected nebo i pro ty co ještě hrají na starém battle netu. Také máme velmi přátelskou komunitu a profesionální moderátory.

Takže kdo by nás chtěl navštívit a najít třeba skupinu na hraní D2R nebo mít místo kde prodávat a nakupovat věci na battle net realmu, neváhejte a připojte se :)

https://discord.gg/vMkPaJp548

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky: 1184
Currenly, I'm playing: Diablo 2: Resurrected
BattleTag: VitekP#2890

Re: Pozvánka na obchodní discord

Příspěvek od witekcz » 02.08.2021, 16:28 hod.

Upozornění adminů: Za obchody neneseme žádnou odpovědnost. Není to námi nijak oficiálně zaštítěné.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Zax
Quill Rat
Příspěvky: 26

Re: Pozvánka na obchodní discord

Příspěvek od Zax » 02.08.2021, 16:55 hod.

witekcz píše:
02.08.2021, 16:28 hod.
Upozornění adminů: Za obchody neneseme žádnou odpovědnost. Není to námi nijak oficiálně zaštítěné.
Klidně nás navštiv at to vidíš na vlastní oči, není to žádný scam, zatím se moc neobchoduje ale, spíš jen tak občas někdo něco nabídne jak lidí zkouše staré diablo 2 před resurrected. Nemámá žádnou měnu na discordu, jedná se pouze o kontakt a pak obchod přímo ve hře trade oknem věci za věci :)

Momentálně máme asi něco přes 2000 členů, co by bylo potřeba pro to aby o našem discordu byl třeba článek na webu a aby to bylo více officiální?

Odpovědět

Zpět na „Diablo 2: Resurrected“