Barbar - kombinace zbraní

Remaster původního Diablo 2 a datadisku Lord of Destruction. Vychází v roce 2021.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
heroes920
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Barbar - kombinace zbraní

Příspěvek od heroes920 » 24.11.2021, 07:59 hod.

Ahoj, můžete mi někdo prosím vysvětlit jak to funguje s kombinací zbraní u Barbara?

Mám runové slovo v jednoručním meči a v druhé ruce mám legendární jednoruční meč. I když dám runové slovo do levé nebo do pravé ruky, hra upřednostňuje legendárni meč, zvolí si, že ho nechá prostě v pravé ruce i když v inventáři je v levé. Takže se mi nepočítají věci z runového slova jako je Crushing Blow, Deadly Strike, Atack speed a pod.

To samé to dělá když skombinuji jednoruční meč s runovým slovem a obouruční meč s runovým slovem. Hra upřednostní obouruční meč ať ho mám v levé či pravé.

V kombinaci s obouručním mečem s runovým slovem a legendárním jednoručním mečem to funguje jak bych si představoval, zvolím si co chci jako primární a tak to i funguje.

Proč to nefunguje u kombinace jednoruční runový a jednoruční legendární? Nebo jednoruční runový a obouruční runový?

A dále bych se chtěl zeptat, při nošení 2 mečů se nějaké vlastnosti k sobě přičítají a nějaké to bere jen z primarního meče.. proč to tak je? A je někde tabulka co se přičítá a co ne mezi sebou ?

Děkuji za objasnění

heroes920
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - kombinace zbraní

Příspěvek od heroes920 » 25.11.2021, 07:51 hod.

Just confirmed this too with a BOTD in the offhand. It doesn’t yield any of its life or mana steal to my mainhand Grief. This is in addition to the bug where if you have bonuses to strength or dexterity in your other gear slots, it will break which weapon can be in mainhand. For instance: Phase Blade requires 136 dexterity to equip. Let’s say you have a torch, Raven Frost ring, Mara’s etc giving you bonus dex to make up that 136 requirement. Because you don’t have enough hard points into it, the game forces the Phase Blade into the offhand slot no matter which one you drop it in. This is extremely annoying, both bugs must be fixed or this game will be in a buggier and worse state than original.

Takže zřejmě všeobecný problém. Snad bude brzy vyřešeno nějakým updatem.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbar - kombinace zbraní

Příspěvek od Fraxinus » 26.11.2021, 17:14 hod.

heroes920: Nauč se prosím správné pojmenování. V Diablu 2 nejsou žádné "legendární" předměty. Měl jsi na mysli unikátní předměty.

O tom samovolném přehazování z levé do pravé ruky pravda moc nevím, ale pokud je příčinou to, že tam nevychází požadavky na sílu nebo obratnost, pak by řešením bylo obětovat pár bodíků do těchto vlastností nebo navléknout do inventáře nějaké charmy, co zbylou sílu či obratnost dodají.

Při nošení se sčítají jenom ty vlastnosti, které ovlivní celou postavu (př. životy, síla, obratnost, vitalita, energie, rezistence, nálezné zlata a magických předmětů, +skily atp.). A vlastnosti, co ovlivní pouze dotyčnou zbraň, jsou ty, které přispívají k útoku jako takovému (zvýšený DMG, zvýšený Attack rating, % šance na vyčarování dovednosti při zásahu nepřítele, sání života/many, Crushing Blow, Open Wounds, Deadly Strike atp.)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Diablo 2: Resurrected“