Necromancer

Remaster původního Diablo 2 a datadisku Lord of Destruction. Vychází v roce 2021.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Gastanko
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cameron#1774
Necromancer

Příspěvek od Gastanko » 25.03.2022, 11:47 hod.

Ahojte. Chcem sa informovať a poradiť. Hrávam necra no skôr rekreačne a robia mi problém Duriel, Mephisto a Bál. Hrávam sumona a vždy mi hned zabije celú armádu a ja som prakticky bezbranných. Vie mi dakto poradiť?

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Necromancer

Příspěvek od ZOMB » 25.03.2022, 12:02 hod.

Jaké máš vybavení a do jakých skillů jsi investoval skill pointy?

Jinak jednoduchá rada:
Duriel - nechodit, nevyplatí se
Baal - použít na něj Clay Golema a Decrepify, pak nedělá takové potíže
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Gastanko
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cameron#1774

Re: Necromancer

Příspěvek od Gastanko » 25.03.2022, 13:16 hod.

Tak itemy ešte nič moc. Mám za Sebov druhu obtiažnosť. Išiel som podľa jednej stránky a začal som maľovať skeletonov a potom skeleton mastery.

Inak dakujem za rady. Bál ešte ako tak ujde to Diabla nedávam vôbec skoro

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Fraxinus » 26.03.2022, 15:30 hod.

Na akt bossy jsou obecně kostry celkem dost slabé. Když už vyvolávané bytosti, je potřeba, aby se akt boss zaměřil na golema, jak píše ZOMB. Diablo ti kostry tou svojí ohnivou novou rozmetá jedním mávnutím rukou, ostatně všichni summoni dostávají od akt bossů čtyřnásobek DMG než ty. A toho je třeba využít. Ať se o toho golema akt boss umlátí sám. K tomu ti dopomůže buď kletba Iron Maiden, nebo si ponechej jako žoldáka Rogue z 1. aktu a dej jí v luku runové slovo Edge pro auru Thorns. A sám, pokus si troufneš, měj na switchi výbavičku, ať už nablízko nebo na střelbu, kterou bys akt bosse zasypal údery s Crushing Blow (ta funguje v principu stejně jako static field).
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Diablo 2: Resurrected“