Osobní stránky D2

Odkazy na weby týkající se Diabla, nebo alespoň mají k němu blízko.
DESTROI!ER
Quill Rat
Příspěvky:30
Bydliště:Budějce

Příspěvek od DESTROI!ER » 12.09.2007, 21:00 hod.

tak pridam i svy stranky ale ted na nich nedelam nemam cas ani naladu....
http://ku*va.wz.cz

edit: uz sou smazany :P
Naposledy upravil(a) DESTROI!ER dne 14.11.2007, 14:46 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní stránky D2

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.10.2010, 15:23 hod.

V několika diskuzích jsem narazil na větu, že nelze nasbírat všechny předměty (celkem 589), které Diablo 2 nabízí a tak mě napadlo, že to vyzkouším. Vytvořil jsem si vlastní, takovej jednoduchej web, kde zaznamenávám všechny nálezy, kterých jsem docílil. Kdo by chtěl mrknout, tak má tu možnost na http://dark-deamon-diablo2.webnode.cz/
Předem upozorňuju, že jsem nikdy předtím stránky nedělal, takže to podle toho i tak vypadá.

Uživatelský avatar
Eol
Wraith
Příspěvky:165
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Vigvam

Re: Osobní stránky D2

Příspěvek od Eol » 18.10.2010, 16:12 hod.

Někdo zde na foru se o to taktéž pokoušel...chybel mu jediný item (Torch of Iro), ale at se snazim sebevic na jmeno si nevzpomenu...nicméne gl a ty stranky nejsou nejhorší ;)
Smeg knows... (Red Dwarf fan)
================================================
Main: 92lvl WW Fury/rabies druid Ereinion
Alts: 85lvl Javazon Aki | 77lvl Bonemancer Chiccy | 80lvl MF Blizzna Liv
HC: 88lvl Wind druid Eol | 76lvl Kickass Agora...HC FTW :dead:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní stránky D2

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.10.2010, 18:43 hod.

Jen jediný? Tak to klobouk dolů. Nevím jak na tom ten dotyčný byl, ale já se zaměřil na všechny sety, unikáty, runy a RW, takže na VŠE. To všechno na Single, bez tradů a podobných věcí. Když to řeknu hodně obecně tak předměty od runy EL až po charm Hellfire Torch.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Osobní stránky D2

Příspěvek od damagedeath » 19.10.2010, 11:23 hod.

Tak to si dáš, ale pár takovejch "magorů" znám... :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní stránky D2

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.10.2010, 16:35 hod.

Jn...je to zábava na hodně dlouho. To určitě. Ale tak beru to jako zkrácení času než vyjde Diablo 3. Uvidím na jakým čísle se zaseknu.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní stránky D2

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.12.2010, 15:36 hod.

Dneska slavím menší kulatiny. K dnešku vlastním 300 z 589 předmětů. Kéž by šla i ta druhá polovina tak rychle.

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Osobní stránky D2

Příspěvek od Aragorn » 08.12.2010, 16:00 hod.

To už bude horší no :) Musím uznat, že mě překvapilo jak moc a jak rychle ti to padá. Ale nedovedu si představit, že najdeš/vytvoříš v kostce ještě 58 run vyšších než IST, co ti zbývá na vytvoření runových slov. Podle mne ještě takových cca 150-200 věcí najdeš a pak už se hodně zasekneš a najdeš třeba jen jeden předmět co ti chybí týdně nebo ani to ne. Ale třeba se pletu a taky tě chci motivovat ;)
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní stránky D2

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.12.2010, 16:09 hod.

Díky za motivaci :) Je pravda, že jsou předměty, který mi hodně leží v hlavě. Třeba taková runa ZOD, brnění Tyrael's Might nebo to, že mi padne/vymutuju 12 JAH run. To jsou kapitoly samy pro sebe. Ale jak tak pozoruju ty tvoje screeny, tak kdybys dělal něco podobného, tak bys toho měl taky dost. A myslím, že celkově máš i cenější předměty jak já.

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Osobní stránky D2

Příspěvek od Aragorn » 08.12.2010, 16:36 hod.

ZOD a Tyraels mají šílený drop, ale je to vždy jen jedna věc, takže to když budeš mít kliku, tak prostě jeden den se to objeví na zemi a hotovo :) , ale třeba těch 12 JAH, jak píšeš, to můžeš mít kliku jakou chceš imho a velmi dlouho nebo spíše nikdy to nenajdeš/neposkládáš.

Díky, možná jsem se měl kdysi pokusit o něco jako máš ty, ale ted' už si nepamatuju, co mi popadalo úplně přesně. U těch hodně vzácných věcí to vím (našel jsem například 51 elite unique věcí co nemáš zatím), ale normální setové a unique věci a i dost exceptional si už moc nepamatuju no. Ale jak jsem psal, popadalo ti toho dost během slušné doby a máš i věci, co jsem já nikdy nenašel (Bul Kathos Set, Griswold štít, Metalgrid, Homunculus, Boneshade.. a v runách mám sice BERku, ale celkově s tebou v high runách totálně prohrávám :-))
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní stránky D2

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.12.2010, 17:01 hod.

S těma runama to bude fakt peklo. Pak by mě ještě zajímalo, jak ošéfuju Über Tristram. Nikdy jsem tam nebyl a chtěl bych se to pokusit zvládnout s Amou, ale nejsou zatím itemy. Byl jsem rád, že jsem asi za 15 minut rozmlátil držku Über Diablovi.

Tak na takový srandy není nikdy pozdě. Do D3 stejně daleko a pokud tě D2 baví, jakože očividně baví, tak proč ne :) Bul-Katho's Tribal Guardian mi padl zrovna včera z Treshe :) Metalgrid byl neskutečnej luck v gamblu, Homunculus mám 2x. Ale třeba...bude to znít asi ujetě, ale za 8 let, co D2 hraju mi asi před měsícem padla moje první Harlequin Crest :oops:

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Osobní stránky D2

Příspěvek od Aragorn » 08.12.2010, 17:26 hod.

Bowama to nemá s Uberama lehký co jsem četl no. Ale minimálně orgány na portál do Uber Tristramu by měla být se správným equipem schopná sehnat.

Shako jsem našel jen 3-4x, ale to je tím, že člověk nechodí pořád Hell Andy a Mepha ze kterých padá myslím nejvíc.
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní stránky D2

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.12.2010, 18:32 hod.

Tak Duriela už mám kill-nutýho, ale jak budu dělat Lilith...Ta baba je moje noční můra s tou její poison novou.

Já našel Shako pod šutrákem v Black Marsh, když jsem šel do Forgotten Tower. Jinak třeba SoJ, 8 facetů, uniq Čelenky, Maras, Wamp Gaze, Tal Rasha amulet, M'avina's brnění...to v mím Diablu prostě neexistuje :(

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Osobní stránky D2

Příspěvek od Aragorn » 08.12.2010, 18:44 hod.

Jo Lilith je pohroma Bowamek. Ale četl jsem jeden docela šílený návod jak ji zabít. Udělat si luk Harmony a pomocí Revive charges oživit zabité Urduar monstra, která mají Crushing Blow. Pak skočit za Lilith (vše musí být připravené nebot' ty charges jsou omezené časem) a pustit je na ni a myslím, že tam bylo psáno, že je dobré se kolem portit pomocí amuletu s Teleport charges a ve výbavě Andy helmu a Venom Grip rukavice + antidoty na ten jed.

SoJ je nejlepší lovit u Nightmare Andy jestli se nepletu, facety padají z hell Mepha celkem často imho a z něj mám i dvě Mary a tuším i dvě Kiry. M'avina brnko bych trpělivě hledal u Threshe (mě už ho dropnul, stejně jako Leviathan a asi 4x rare Kraken Shell).
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní stránky D2

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.09.2012, 15:58 hod.

Možná si ještě někteří pamatují, že jsem tu už jednou toto měl. Tenkrát se taky jednalo o kompletaci všech předmětů, run apod., ale na SC. Teď se do toho pouštím s HC postavama. Web není nic extra. Nejsem žádnej profík, takže to podle toho i vypadá. Účel jakej potřebuju, to ale plní. Takže kdo by měl zájem sem tam mrknout, tak směle do toho. http://dark-deamon-diablo2.webnode.cz/

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Osobní stránky D2

Příspěvek od raisen » 07.09.2012, 20:09 hod.

Těším se na screenshoty :-) Hodně štěstí v hledání.

Mimochodem to Required Runes je dobře udělané.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní stránky D2

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.09.2012, 20:33 hod.

Díky. Pořád ten web upravuju, když mě něco napadne. Ale toto už je nejspíš finální verze. Už ladím jen detaily.

Ta sekce "Required Runes" je přehled a počet run, které jsou potřeba na složení všech RW. Třeba 12x Jah...pohodička :D

Velkou předmětovou bouři očekávám po skončení MF turnaje. To, co všechno nasbírám, tak tam pak převedu. Tato Assa je jen takovej předboj :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní stránky D2

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.10.2012, 12:12 hod.

Jak jsem předpovídal v předchozím příspěvku, že budu očekávat velkou předmětovou bouři, tak se i stalo. Teď se vrhnu na aktualizaci mého webu. Nebude to ale hned :) Čeká mě převedení 308 předmětů a nepočítám, kolik jsem nalezl run. Navíc si budu muset uklidit v truhle, protože tam mám neskutečnej mrdník :D Takže ti, kteří mé sběratelské putování sledují, tak buďte trpěliví, než bude vše aktuální až k dnešním dnům.

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní stránky D2

Příspěvek od Maxim » 30.07.2013, 15:29 hod.

@Termos007: Fakt super stránky a jako webber webbera bych se tě chtěl zeptat jak si udělal ten vzhled
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Odpovědět

Zpět na „Odkazy“