Diablo 2 kecání

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Welwet » 18.08.2015, 14:57 hod.

Nazdar..pche, ledovej palach a jemu to připadá jako chytrý... :lol:

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od damagedeath » 18.08.2015, 15:59 hod.

To jsem netvrdil. Je třeba číst, co člověk napíše. Mám ho jen na rozjezd, dlouho jsem d2 nehrál, proto ho mám k tomu, abych to dostal zase trochu do ruky, než se pustím do něčeho odvážnějšího :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.08.2015, 16:42 hod.

Třeba Zeal Sorc? :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Fraxinus » 18.08.2015, 16:47 hod.

Tý jo, DD, o tobě jsem už neslyšel roky. Mnoho štěstí s paladinem. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Welwet » 18.08.2015, 17:02 hod.

taková velká účast, že bych zaslechl další turnaj? :twisted:

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od damagedeath » 18.08.2015, 18:40 hod.

Tak sosu na blízko jsem dělal, jen neměla zeal, ale základní útok :D viz. Immortal queen build. Čus Fraxi :D

btw: vymyslete nějakej funny build, ať tady nespamuju s freeze palou. (Úpravy dle mého vyhrazeny :D)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.08.2015, 18:53 hod.

Já vím, jel jsi to s IK setem. Ale hra s RW Passion, to je jiná káva :)

Funny build....hmm...co třeba Blade Fury Assa?

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Welwet » 18.08.2015, 18:59 hod.

to je tak nechutně non funny build až to není pěkné.. :lol: :lol:

co třeba palach na obouručku? buď ten freééze + knocback nebo klasická fana..nebo třeba poison ama + fend/immo arrow

nebo Ama klasická přes dex + maxovat ty první šípy co konvertují elementární dmg (a jejich synergie) výhoda toho buildu je že má klasické dmg + dmg na element + skilly a k tomu převedení do ele. podoby..+ pierce a ze pár bodů v v pierce/penetrate :)

ještě mě napadá jeden experiement co jsem já sám chtěl zkusit, ale postavička mě potom nefungovala, Assasinka + fist of fire + claw mastery + Dragon claw (ten co jede na dvoje drápy) a potencionálně i tiger strike, důvod - fist of fire potom do celého výbuchu konvertuje většinu phys. poškození :twisted:
hodně práce kvůli nábojům, ale výsledná pecka by mohla bejt funny, akorát něco pro tebe :lol:

a ještě doplním, kdyby jsi chtěl nějakou challenge, tak RIPovo
https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 32&t=11077

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Asman » 18.08.2015, 19:11 hod.

Vítej zpět. Já jsem vždy chtěl zkusit Zeal kouzelnici s něčím jako Raven Frost, Dwarf Star, T-gods, Stormshield. Zkráceně řečeno aby vydržela co nejvíce. Ze stejného důvodu jsem uvažoval i o max Fade Weapon Block Assu.

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Secondface » 19.08.2015, 13:48 hod.

Zdar DD ntwle :D vítám tě z5 ...
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 19.08.2015, 16:56 hod.

@damagedeath: Vitej, ikdyz jsme tu jeste moc na sebe nenarazili, vetsinou kdyz jsem aktivni ja, tak Ty absentujes a opacne ;) ...Doufam, ze se Ti bude dalsi D2 inkarnace libit, preju hodne zdaru s novymi chary ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Fraxinus » 20.08.2015, 18:26 hod.

DD: Jestli chceš opravdový čelenč, o jednom bych věděl.....a je velká škoda, žes tu nebyl tenkrát. Nyní ti stačí jen si vybrati. ;)
https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 132&t=7365
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od damagedeath » 20.08.2015, 19:09 hod.

Fraxi, je to škoda, já měl jednak hodně práce, tak i nechuť k diablu způsobeném blizzardem, ale to tu nechci rozebírat, nehledě na veškerý volný čas věnovaný dětem.

R.I.P. já tě znám kámo, dodnes nemohu zapomenout na video, kde zvedáš něco kolosálního na ramenou, máme toho společného mnoho, rodinu děti...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 20.08.2015, 19:55 hod.

Jo, dnes bych Te pobavil, po mesici bez treningu jsem zkousel zvednout nad hlavu 71kg jednorucku :lol: Mno, moc nechybelo, tak dva centaky ;) Pokud se zadari, tak zase nekdy nejaky video udelam ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 21.08.2015, 14:31 hod.

Potrebuju se nejak vyventilovat, tak to napisu tady, pac kdybych napsal co si myslim na inc, tak me zabanujou...

Takovou bandu pokrytcu jako je tam jsem fakt jeste nezazil...Na forum tam chodi stejne jako sem 5 a 1/2 cloveka, presto je tam obcas pekny pokoukani na ty nalezy...Mno, a u jednoho cloveka, kterej tam postnul screen takhle mistni uvedomela rada :roll: zjistila, ze pouziva Torch (ktery jak vime umoznuji ziskat Plugy, kteryzto program je tam zakazany)...Tak se na nebozaka vrhli jak stado hladovejch supu, ze proste porusil pravidla a zasira forum modovanejma itemama a kdesi cosi...A ze je to nefer, a modovany, a s normalnim Diablem to nema nic spolecnyho...Minim tento thread...Tu stranku sem nedavam nahodou, pac na ni je item, kterej odhaluje jejich pokrytectvi v cele siri...Je tam Beta CtA s +2 all a +7 BO rollem (jo, a kouknete na ty ostatni staty :roll: ), a to dotycnyho litujou, jakej je chudak, ze ma tak malej roll :roll: Pro me ma CtA roll +1 all a max +6BO v Normalnim nemodovanym Diablu :OXO Ne jako je tahle sracka z nejaky Beta verze, ktera by podle me 100% bejt povolena nemela, ale je...Ono se staci podivat na tu stranku predtim, cely forum je tam prolezly vecma nalezenyma v 1.07, pretazenyma do Atmy, pote vyrobenymi sockety (pokud to nevite, tak Atma takto prida zbranim ED% a armorum % defense), a to jim nevadi...Ze jim cizi program, kterej by vubec nemel existovat (ale protoze ho vsichni vyuzivaji, tak je O.K) moduje hru tak, ze upravuje itemy, to jim nevadi...Ze pouzivaji sracky z Beta verze, tomu porad nerikaji modovani...Ale Torch a Plugy jsou pro ne nejhorsi spina...To je fakt vrchol hnusnyho pokrytectvi :OXO :OXO

Sorry za ten monolog, ale musel jsem o nekde pustit ven ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Fraxinus » 21.08.2015, 14:45 hod.

Tak tam ani nechoď. Mě je od tamtaď celkem dost blivno už dlouho, a to jejich pravidla ani neznám.....každopádně se to tam kolikrát ani nedalo číst,
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.08.2015, 15:56 hod.

Hellfire Torch jsem v tom threadu nenašel, ale to CtA, to je dobrej kentus.

Člověk si před sebou okecá asi cokoliv a když se takových mentálů sejde víc, tak je pohroma na světě.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 21.08.2015, 16:23 hod.

Ono ten celej poprask zacal uz na strane 102...Proste manik, co postne Grief s 400 rollem je hned brutalne podezrelej, tak se prolustruje, trouba jeste nezakryl Torch a je to :roll: Ja nerikam, ze to, co tam delal je spravny, pokud by jejich logika koncila u - Chceme hrat se stejnymi pravidly - tak by to bylo O.k, ale napadnout ho, ze je modar a ze jeho hnusny itemy tam nikdo nechce, kdyz jsou tam tyhle - a nazyvejme to pravym jmenem - modovany veci povoleny, mi prijde totalne pokrytecky...

@Fraxi: Ja tam chodim hlavne kvuli nalezum ostatnich, a je tam i dost dobre info o 99kach atd, najde se tam spousta uzitecneho infa, ale musis prezit tenhle humus :(

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Welwet » 21.08.2015, 17:14 hod.

A to tam jako ti frajeři maj v té pidi truhle schovaný ty runy na to brnění co farmí za tu jednu postavičku, + to brnění a další uqip?
nebo hrajou někde na relmae a maj skladníky?

jinak je celkem otazný jestli mají předem dané nějaké pravidla :?:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 22.08.2015, 07:17 hod.

Jsou tam jasna pravidla definovana ve FAQs, a itemy maji v Atme...O to mi prave slo, kdyby jen rekli porusils nase pravidla, to by bylo O.k, ale nadavat do moderu a pritom vsichni pouzivaji program, kterej itemy modifikuje, pouzivaji sracky z Beta verzi (proc to asi je Beta ze!?), to me vazne sere :OXO

Odpovědět

Zpět na „Obecně“