Dotazové vlákno

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Eol
Wraith
Příspěvky:165
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Vigvam
Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Eol » 26.09.2010, 16:12 hod.

Ano, vše se sčítá...
Smeg knows... (Red Dwarf fan)
================================================
Main: 92lvl WW Fury/rabies druid Ereinion
Alts: 85lvl Javazon Aki | 77lvl Bonemancer Chiccy | 80lvl MF Blizzna Liv
HC: 88lvl Wind druid Eol | 76lvl Kickass Agora...HC FTW :dead:

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Jireky » 27.09.2010, 13:58 hod.

Nefungujé. ;)
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Merlin
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Merlin#2991
Bydliště:Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Merlin » 27.09.2010, 14:57 hod.

Taky mám jeden dotaz:
Dá se nějak nastavit, abych mohl merce léčit pomocí klávesy a nemusel lahvičku přetahovat myší?

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Mirda » 27.09.2010, 15:07 hod.

Stačí při zmáčknutí 1-4 podržet shift.

Almayce
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Almayce » 28.09.2010, 08:01 hod.

Zdravim, mam par otazek:

1. Hraju pres plugy, vcera mi padla stygian pike, 4 soket a eth, tak jsem si rikal, ze bych tam mohl dat nejaky levnejsi runovy slovo pro merce, nesel mi tam ani insight ani harmony, ma nekdo podobne zkusenosti?

2. Druhou otazku editnu, az si na ni vzpomenu...

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Jireky » 28.09.2010, 08:39 hod.

*kašel kašel*
4 Socket Polearms/Staves ,4 Socket Missile Weapons ...

Čti si to, hergot, RW si nemůžeš prdat kam chceš.
http://diablo2lod.diablo3.cz/runova-slova-1-10.html
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Almayce
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Almayce » 28.09.2010, 08:43 hod.

No hele, na merce jsem to nasadit mohl, tak jsem to povazoval za polearmu, jednoduchy.

jo a to harmony jsem totalne prehlid, zto beru vinu hh

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Jireky » 28.09.2010, 08:56 hod.

Polearm != spear, merc může používat oboje.
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Gladiator91 » 29.09.2010, 19:33 hod.

Klasickej bug. Tohle se stává když máš na sobě nějakou věc, která ti přidá atributy k tomu, aby si oblékl další věc na kterou by se bez tý první str nebo dex neměl. Pak když ripneš tak nemůžeš obléknout ani to první ani to druhý, pozor na to, když by ses chtěl relognout, tak ti můžou zmizet itemy ;)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Almayce
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Almayce » 02.10.2010, 22:16 hod.

Tak zalezi jakyho merce pouzivas. Bramble je celkem onicem v porovnani s ostatnima RW, ktery by teoreticky mohly byt dobry na mercovi. Ze vsech tech cupr bonusu vyuzije leda tak tech par rezistu a %fhr. Radsi mu dej neco s redukci poskozeni(shaftstop,gladiators bane, guardian angel) a pokud chces rw, tak mu zkus dat duress, stone, lionheart...drazsi mas pak chains of honor a tak...pokud hrajes na SP, tak celkem uspech to poskladat, ja jsem rad za fortitude na moji amce .)

Jo a thorns aura je snad nejhorsi a nejvic nepouzitelna aura ve hre...teda aspon podle me.

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Drakesis » 03.10.2010, 11:21 hod.

Tak rozhodně, na Norm to ještě jde, ale na Hell mají potvory hrozně moc life, oproti dmg, které dokážou napáchat. Jak bylo zmiňováno

Tank merc : Shaft se Sol
Killer merc: Forti

punishercz
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od punishercz » 05.08.2011, 08:19 hod.

Když budu mít za žoldáka kopiníka, tak můžu používat až tři aury naráz že? Dvě žoldák (základní aura + mu nasadím nějakou věc, která mu přidá druhou auru) a jednu já. :) Nebo je to jinak? :D

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Welwet » 05.08.2011, 08:38 hod.

punishercz: pokud se nepletu je to neomezený a těch aur můžeš mít klidně 20..:D

jinak mám také otázečku..
třeba nova (a další podobné..) when strucked dostane bonus od li mastery u sossy? popř. dokonce synergie??

punishercz
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od punishercz » 05.08.2011, 09:02 hod.

Welwet: Ale já myslím v singleplayeru! Max. počet aur co můžu mít dohromady s kopiníkem jsou 3 ne?

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od kojot » 05.08.2011, 09:38 hod.

punishercz: Tak můžeš mít třeba 5 předmětů, kteý ti dávají auru... :roll:
Nebo i víc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Slayer » 05.08.2011, 09:58 hod.

Welwet píše:jinak mám také otázečku..
třeba nova (a další podobné..) when strucked dostane bonus od li mastery u sossy? popř. dokonce synergie??
Nejspíš to tak bude, opírá se o to např. tento build http://diablo2lod.diablo3.cz/sorceress- ... -lady.html

punishercz
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od punishercz » 11.08.2011, 10:10 hod.

Kojot: Ty si mě špatně pochopil. Tak ještě jednou. Hraji singleplayer. A zajímá mě kolik můžu mít spolu se žoldákem naráz aktivovaných aur a ne to kolik můžu mít předmětů co přidávají auru! :roll: Četl jsem, že žoldáka (kopiníka) můžu kromě jeho základní aury vybavit ještě jednou aurou a to tak, že mu nasadím nějaký předmět s runovým slovem, který přidává nějakou tu auru. A paladin může mít aktivní jen jednu. Z toho vyplývá, že paladin s kopiníkem můžou mít dohromady najednou zapnuty max. tři aury a s jakýmkoliv jiným žoldákem max dvě aury, i kdyby měl ten paladin i žoldák všechny předměty vybaveny nějakou tou aurou že? Prosím Vás ať mi odpoví jen ten co můj dotaz pochopil, ať už sem nemusím znova psát omg!

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od raisen » 11.08.2011, 10:17 hod.

Vždyť Ti Welwet a kojot odpověděli.. Paladin může mít aktivních více aur, ne jen jednu. A stejně tak je tomu i u žoldáka.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Bemik » 11.08.2011, 10:46 hod.

Punishercz: si paladin, co má ze skillů auru (jedna aura), tvůj merc má auru ze základu (2 aury celkem), tvůj merc má třeba ve zbrani RW Doom (3 aury celkem), na sobě má brnění RW Bramble (4 aury celkem), ty máš ve štítu RW Exile (5. aura), v ruce máš RW Beast (6. aura celkem), pokud jedeš i ladder only RW, tak máš na hlavě RW Dream (7. aura celkem), na prstu máš ring Nature's Peace, nebo Wisp Projector... (což se dá brát jako 8. aura)

Nevidím důvod, proč by jen jediná z nich nemohla být aktivní, když jak vidíš, jich jde napasovat až 8... ale nevím teda co by to bylo za build :D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od kojot » 12.08.2011, 13:49 hod.

Punishercz: Jedinej, kdo tady nechápe jsi ty chlapečku. Takže ještě jednou: Když budeš mít dostatek předmětů OMG, které dávají auru OMG, tak můžeš mít aktivních těch aur třeba 10 OMG.

Příšte se ptejte jenom ti, kteří jsou schopni pochopit význam jednoduchého psaného text OMG :roll: .
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“