Patch 1.13 - Duriel

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Sir_Mac » 07.01.2011, 19:49 hod.

Vorvy : Ber to prostě jako boss run... U Mephista to máš jasné - 2. patro port a šup do patra třetího.

U Duriela je situace poněkud jiná... a proč nevěnovat hodinku celkovému čištění Rokle Kouzelníků (Canyon of Magi), což může dát více, než honem honem do dvou minut Mephisto run?

Pokud nejsi kouzelník, tak stejně musíš všude po svých... a proč věnovat tu hodinu dejme tomu třiceti Meph runům, LK runům nebo Countess runům? To je poněkud monotematický program, 30x to samé.
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Jireky » 07.01.2011, 20:24 hod.

Sir_Mac píše:proč věnovat tu hodinu dejme tomu třiceti Meph runům, LK runům nebo Countess runům?
Protože to ohledně dropu vyjde tisíckrát líp.

Ale co, když tě to baví, my do toho nemáme co kecat.
Mě zas baví to, co sype.
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Vorvy » 07.01.2011, 21:09 hod.

Sir_Mac píše:Pokud nejsi kouzelník, tak stejně musíš všude po svých... a proč věnovat tu hodinu dejme tomu třiceti Meph runům, LK runům nebo Countess runům? To je poněkud monotematický program, 30x to samé.
Kouzelnika nemam aktualne zadneho a po svych stejne nechodim, proc? protoze mam na switch Najsku s teleport chargama, ktera pada na kazdym kroku..

Neberu ti chozeni do tombu, kdyz ti to prijde lepsi, tak tam chod.. ja budu chodit councily a mepha, protoze muzou dropnout lepsi veci.. je to monotematicke, ale muzu se spolehnout na to ze to bude padat a kdyz tu a tam padne neco pekneho, tak me to nebude nudit ani po 100 runech v rade.
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Sir_Mac » 07.01.2011, 22:08 hod.

Pánové Jireky a Vorvy, máte pravdu, já to vím a neberu Vám ji...
Jen už mám "za sebou" honbu za věcmi u Mephista...
1) Už mi hodil asi většinu unikátů a setů, co mohl
2) Ono ta procedura, byť krátká, tak je vztaženo k nutnému počtu runů časově náročná
3) Nemá-li člověk MF, tak se mu poštěstí při Q-dropu a potom v řadových dropech jen občas...

A pojmenuju-li ten problém obecněji - drop v D2 je poněkud nevyvážený, ba skoro deformovaný... ovlivněný funkcemi v duchu pravděpodobnosti a hráči D2 se dělí na ty, co u toho sedí a časem získají věci jako Harlequin Crest, Herald of Zakarum, Azurewrath, a tak dále... Pindleskin je bez MF jen otravný undead... A kdo nemá patřičné věci (na něž je potřeba čas a nájezdy nájezdy nájezdy), nemůže ani pro ostatky, natož do Über Tristramu...A to nemluvím o tom, že i na hell můžou padnout věci patřící na NM či Normal, jako talismany, prsteny, amulety, a sem tam i věci...

A protože mně, časově indisponovanému, D2 nemůže nikdy odhalit všechna svá tajemství a poklady, hraju ho pouze doplňkově, v určitých kusech a cyklech...
Mým hlavním herním titulem je Titan Quest - Immortal Throne... V něm nejsou přítomny všechny drop-deformace, které jsem tu výše vyjmenoval.
Neplivu na D2 špínu, jen poukazuju na to, co v něm bylo na svou dobu řešeno nějak (a dle mého ne zcela šťastně) a srovnávám ho s titulem novějším, kde bylo zvoleno řešení jiné a dle mého poněkud lepší...

Omlouvám se za poněkud delší offtopic, ale jen na vysvětlenou...
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

peperon
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od peperon » 18.01.2011, 15:58 hod.

Siw: opasek je dobrej ale nevadi ti že tak přijdeš o možnost Fullky ktera by ti mohla taky zachránit život? Volitelných hotkeys je přece víc než dost, nejelegantnější řešení které bych doporučil je dát TP na hot key napřiklad D jako Domů ;)
Nemá cenu se bránit přesile v případě že vaše argumenty jsou mazány ale OT kamarádů ne.
Apple je drahá mašinka co umí ho*no: díky Koniq bez tebe by tu nebyla pr*el...

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Grammator » 18.01.2011, 17:00 hod.

s tímhle souhlasím, taky mám tp na hotkeyi...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od maxXx » 26.07.2011, 09:32 hod.

Problem s TP jsem u něho nikdy neměl, protože jsem spořádaný hráč a nosím vždy knihu! Zas tolik místa to nezabere (za to pohodlí).
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Odpovědět

Zpět na „Obecně“