Diablo 2 Patch 1.14a/1.14b

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Smashulin » 26.03.2016, 23:47 hod.

"Pravdou je, že bez botů (dříve komunity) si ten /players nezvedneš a 85+ už nemáš (bez komunity) šanci moc sám expit..."

Jenže o tom právě celou dobu mluvím. Ti zbylí hráči, kteří na battle netu hráli, měli u postav level 90+ a bez botů si můžou nechat jen snít o tom, že by je někdy dotáhli na level 99.

Já chápu ty vaše argumenty, jenže battle net byl zkrátka minimálně deset let postaven na botech a dle toho se i ta hra nějakým způsobem vyvinula a změnila a spolu s ní i způsob samotného hraní. A je kravina po takové době dělat takový radikální zásah do hry. Měli proti botům bojovat hned na začátku a nikoli dnes, kdy právě drtivá většina hráčů má vysoké levely a jediný smysl, proč v tom Diablu pokračovali, byla možnost ty postavy ještě levelovat a dotáhnout je co nejdál. Jenže k tomu potřebují boty a nový patch všem těmhle hráčům ten smysl hraní sebral. Proto je na battle netu (US West, o jiném realmu nemám přehled) prázdno...

A vtipné je, že boti, kteří levelovali a měli pro ty hráče nějaký přínos, tak byli patchem odstraněni, ale spamovací boti, kteří svými reklamami zaprasili celou obrazovku, tak ti spamují dál. A to dokonce i přes spam blok (na 1.13 všechny tyhle oxidy eliminoval), jehož návod je na youtube. Takže noví hráči díky tomuto jevu hrát beztak nezačnou a ti dlouholetí naopak přestali. Blizzard udělal všechno zcela naopak.

bloodryane
Fallen Shaman
Příspěvky:68

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od bloodryane » 27.03.2016, 02:14 hod.

pred 3 dny jsme si nainstaloval o5 d2lod a hnedka jsme si slehnul amu... po dlouhe dobe prca s kopim :D mam lvl 26 protoze to jde pomalu a nevim proc mam neustale DC ze zalozene hry ale bavi mne to nepotrebuju mit 99 lvl za den veci padaji a kdyz chci tak si je nafarmim ... boty neuznavam protoze devastuji zazitek a lidi co to podporujou heituju jeste vic .. A co ze jsi lvl 99 a mas top gear za dva dny -stejne vis K:U:L:O:V:I: co je to zazitek z dropu s killu a dalsich vecech .... nesnasel jsem je ve wow a vseobecne nesnasim je vsude .... bohuzel blizz to uz pred nejakou dobou priznal ze jsou proti botum Marni a tenhle patch tomu bohuzel moc nepomuze za tyden ci mesic jsou z5 a pak to bude zase stat za starou belu.... AMA POWA

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Venom » 28.03.2016, 18:22 hod.

Viem že momentálne trošku off-topic čo sa týka diskusie ale keby náhodou, tie savy sa presunuli do C:\Používatelia\user name\Uložené hry (Saved Games). Nemohol som to nájsť, pretože som to hľadal v Dokumentoch a nečakal som že sa to uloží do lokalizovaného priečinka, tak keby niekto hľadal... ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Abuzus » 03.04.2016, 01:05 hod.

Bot Enchantka mohla být i "nesmyslem" od Blizzardu, stejně jako u Likedy realmu, kde se dá volat, tak mi to nedalo a přihlásil jsem se znovu, abych byl objektivní a potkal jsem Mitis-Chant 422, což už je klasický bot. Nicméně se ještě zkusím podívat na Hell, jak je to tam...

Edit: ... a jestli si stáhnete patch 1,14 z b-netu a neuložite savy, jako já ....tak se Vám to nejen přesune viz výše uvedená adresa, ale ztratíte i rozšířenou truhlu u všech postav !! BOMBASTIC, jsem opět chuďas....

Edit 2:Dnes (8.4.) se mi na b-netu stáhnul update a vypadá to, že vyřešili problém s mizejícím mercem :love:
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Nový patch 1.14a/1.14b

Příspěvek od Venom » 08.04.2016, 22:30 hod.

Hej, ako vravíš, včera, resp. dnes vyšiel ďaľší patch 1.14b, ktorý rieši okrem iného aj tento problém s mercami, patch notes sú v prvom poste témy. ;)

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nový patch 1.14a/1.14b

Příspěvek od Smashulin » 14.04.2016, 02:00 hod.

Merc opraven a levelovací boti se navrací. Konečně vše, jak má být. Checht :-P

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový patch 1.14a/1.14b

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.04.2016, 07:02 hod.

Lol

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový patch 1.14a/1.14b

Příspěvek od Abuzus » 15.04.2016, 17:16 hod.

Smashulin: funguje ti ignorelist?

"Filtermsg" (např: itemnow.com) mi ho sice vytvoří, po příkazu "ignorepersist" se defaultně tváří jako zapnutý, ale spamuje to dál.

Buď jsem to nepochopil, nebo dělám něco špatně.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nový patch 1.14a/1.14b

Příspěvek od Smashulin » 15.04.2016, 20:44 hod.

100% funguje jen na ty staré spamy z 1.13. S novým patchem ale přišly nové spamy, které obsahují nové "hlášky" a ty ignor list nezachytí. Sice jsem ho teď aktualizoval, takže něco nového zachytí, ale nikoli všechno. Ale nejedu přes ten příkazový řádek ignorepersist, to mi nikdy nefungovalo.

https://www.youtube.com/watch?v=ZY3BYEMrA2A
Tagy proti spamerům tady http://pastebin.com/raw/SYfCJcQ1 respektive aktuální tady http://us.battle.net/en/forum/topic/15252735284

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový patch 1.14a/1.14b

Příspěvek od Abuzus » 17.04.2016, 19:26 hod.

kouknu na to thnx.

Edit:
tak ignorelist už jsem měl aktualizovaný.
- /ignorepersist - enabled
- a použij jsem větu z videa - bez lomítka! "Spam bot go away" + jsem přijmul "Invite" bota a najednou to funguje. Suuuuuper. Díky moc za video.

Ještě zrušit ty Enchantky :-)))
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 Patch 1.14a/1.14b

Příspěvek od Abuzus » 01.05.2016, 08:47 hod.

Nějaká novinka ??? už jste tohle viděli ?

Nějaká SC specialita - mám ve městě svou mrtvolku :-))
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 Patch 1.14a/1.14b

Příspěvek od Obter!vr » 01.05.2016, 09:03 hod.

Specialita? Nevím teda jak při MP, ale když na SC umřeš a normálně vypneš hru, tak když jí zapneš, tak se ti mrtvola se všema věcma válí u truhly :) alespoň tak si to pamatuju :D
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 Patch 1.14a/1.14b

Příspěvek od Abuzus » 01.05.2016, 10:07 hod.

Ja si ze SC už asi nepamatuji nic, ale na te druhe fotce jsem živy i mrtvý zároveň, to je to, o čem mluvíš?

Ahahaha, tak ona tam je jen dokud na ní nekliknu, tak sorry za tak blby spam, fakt mi to nedoslo, chtel jsem ripnout sossku, kdyz jsem nakonec rozhodl jet rovnou Throwera, a vono to nejak na SC nefunguje ani na 1,14 :-)))))))))))))

Edit: ...fakt nehulím..., tak jsme se alespoň trošku pobavili, noooo
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 Patch 1.14a/1.14b

Příspěvek od Abuzus » 02.05.2016, 12:34 hod.

Znáte to, lvl 65, už Vás nebaví expit, tak toho pašíka killnete, jdete Hell, dmg max 1k, rezy v mínusu a první bot, kterého jsem viděl se jmenuje: Legitbaalrunes :-)
HC ladder mažu..., respektive jestli chce nekdo na 3 tydny slabouckeho Zerka lvl 67, tak si může zahrát : Abuzus // FOboti
Greenhorn s duší Throwera

An@kIn
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od An@kIn » 06.05.2016, 11:34 hod.

Spejbl píše:No u mě je to schovaný tady(ale podle datumu adresáře už to tam je dýl a s patchem to nesouvisí):

C:\users\ "jméno" \ saved games \ Diablo II
Děkuji, pomohlo :twisted:

Mám ještě jiný problém ... po patchi 14b se mi 2x stalo že nefungovala runová slova, vícekrát jsem zatím nezkoušel ... starší runová slova snad zatím v patchi nejsou podporovaná ? :roll: Konkrétně nevyšlo Ort + Eth na Crossbow (osazoval jsem na žlutou Light Crossbow - to by vadit nemělo ne ? ) a Tal + Eth na Body Armor. Vždy naskočil pouze bonus jednotlivých run, runové slovo nemělo efekt ...

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 Patch 1.14a/1.14b

Příspěvek od Smashulin » 06.05.2016, 11:49 hod.

"osazoval jsem na žlutou Light Crossbow - to by vadit nemělo ne ?" Představ si, že vadí. :) :-P

Já už v novém patchi skládal několikrát steel, malice, strenght, radiance, kings Grace a vždy to fungovalo.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 Patch 1.14a/1.14b

Příspěvek od Abuzus » 06.05.2016, 16:30 hod.

... je potřeba vzít na vědomí, že předmět, do kterých se dané runy budou vkládat, není magický, vzácný (rare), setový, unikátní nebo craftový...

Patch 1,14 žádné problémy s Runovými slovy nemá.
Greenhorn s duší Throwera

An@kIn
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 Patch 1.14a/1.14b

Příspěvek od An@kIn » 11.05.2016, 12:49 hod.

ok, díky ;)

sunar123
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Diablo 2 Patch 1.14a/1.14b

Příspěvek od sunar123 » 20.07.2016, 22:08 hod.

cauko. existuje moznost nainstalovat patch 1.09d. chcel by som zy-el mod, ale na 1.14 nefunguje.

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Diablo 2 Patch 1.14a/1.14b

Příspěvek od Secondface » 20.07.2016, 23:36 hod.

no z 1.14 1.09d neuděláš....
musíš přeinstalovat D2....
jestli chceš hrát oboje, musíš si zazálohovat do jiné složky D2 1.14 a pak přeinstalvoat..... a nainstalvoat patch 1.09d... na www.diablofans.cz/diablo2lod/
se da v poho stáhnout.

pak dáš do složky právě to co chceš hrát..... já to takhle používám na módy.
hlavně mít vše tak 2x zazálohované aby sis to náhodou nepřemazal :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“