Padání hry

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
maverick.hunter
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Padání hry

Příspěvek od maverick.hunter » 26.01.2014, 17:30 hod.

Zdravím všechny,

po nějakém čase jsem opět zasedl k LOD a rozjel jsem Assasin v buildu Kick. Dostal jsem se na 63 lvl ke questu Rite of Passage na nightmare. Bohužel se mi stává, že vyskočí dvě chybové hlášky. Ta první zní: Halt
Location: ,line #422
Expression: Unrecoverable internal error 0804d253 (číslo se ale mění)

Po odkliknutí této hlášky se objeví pouze černá obrazovka, nicméně zvuk hry jde v pozadí a poté hned vyskočí druhá hláška: UNHANDLED EXCEPTION
Unknown Exception (e06d7363)
Po odkliknutí této druhé hra definitivně spadne. Zajímavé je, že se mi to nestalo a nestává u postavy na nižším levelu. Poprvé jsem se s tím setkal na Nightmare při questu Prison of Ice, zkusil jsem přeinstalovat celou hru a zachovat save postav. Stalo se mi to opět a narazil jsem na serveru Blizzardu na radu odinstalovat hru, defragmentovat disk a opět nainstalovat a provést patch. Postupoval jsem podle toho, ale bezvýsledně. Pokud se někdo s tímto setkal a přišel na řešení, budu velmi vděčný za radu(y) co s tím

Předem díky za případné odpovědi.

Jedná se tedy o Diablo 2 LoD patch 1.13c
Sestava je:
notebook Samsung R580
CPU: Intel i3 (2,13 GHz)
GPU: Nvidia GeForce 310M (512 MB)
Ram: 3GB GDDR
Win 7 Ultimate

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Padání hry

Příspěvek od raisen » 26.01.2014, 17:53 hod.

Já bych zkusila nepoužívat skill Cloak of Shadows, ten tohle padání způsobuje, co jsem tak slyšela a četla :) A také nepoužívat toho Shadowa, který volí skill dle své volby a mohl by tak CoS vycastit (myslím, že je to Shadow master).
HC grál: 537/516 (-21)

maverick.hunter
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Padání hry

Příspěvek od maverick.hunter » 26.01.2014, 19:14 hod.

Cloak of Shadows a Shadow master jsou celkem esenciální skilly pro Kick-Assasin :D Nicméně CoS používám často v průběhu celé hry, bylo by s podivem, že by se to začlo dít na Nightmare a ještě až v 5. aktu ;-)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Padání hry

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.01.2014, 19:17 hod.

Tak ono je obecně známo, že když se Cloak of Shadows začaruje u Ancientů, tak hra spadne.

Napadá mě ještě jedna věc...Máš Diablo origoš?

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Padání hry

Příspěvek od raisen » 26.01.2014, 19:20 hod.

Tak tohle se právě děje jen u Ancientů a nebyla bych překvapená, kdyby se to dělo jen na Nightmare. Tak samozřejmě, že bys je neměl používat jen u tohoto úkolu :) Jinak je klidně používej.
HC grál: 537/516 (-21)

maverick.hunter
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Padání hry

Příspěvek od maverick.hunter » 26.01.2014, 19:45 hod.

Přiznám se že origoš mám pouze LOD, pokud bych měl oboje originál, problém by to vyřešilo?

Odpovědět

Zpět na „Obecně“