Problem s instalaci

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
EmceLine
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Problem s instalaci

Příspěvek od EmceLine » 11.02.2014, 11:12 hod.

Prosim Vas poradte mi uz som zufaly kupil som si original D2 lod expansion set uz pred par rokmi a chel som z neho otret prach no nemoyem ho spustit niesom expert a tak sa s tzm trapim uz dost dlho a neviem si dat rady. instalacia prebehne bez problemov ci hry ci datadisku aj videotest vsetko v pohode az na mali detajl ze hru nespusti ani cierna obrazovka proste sa nic nestane. Ked to skusam spustit vseliakymi sposobmi tak mi niekedy vyhodi okno ze problem so suborom d2.exe a odporucanie spustit compatibility trobleshooter, ktory mi odporuci niejakz win xp pack2 ci co a mam kliknut na spustit hru hru spusti tak ju vypnem a on chce aby som dal ulozit nastavenia v tej chvili zmeni diablacke ikony na ploche na niejake divne a uz to v zivote nespusti ani chuck noris po tom uz len odinstalovat. Poradte mi prosim co mam spravit ? :wave:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s instalaci

Příspěvek od Fraxinus » 11.02.2014, 12:04 hod.

Jestli je chyba v d2.exe, tak nezoufej, mě to dělá taky, takže ke spouštění používám výhradně soubor game.exe.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

EmceLine
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problem s instalaci

Příspěvek od EmceLine » 11.02.2014, 12:29 hod.

:D Ja by som mal asi dostat nobelovu cenu za rozvoj schopnosti komplikovat si zivot :roll: jop nasiel som ten subor a v klidku to spusti hru z adresara cez neho dik za radu :D
teraz uz len rozbehat MP a sekat >P

Odpovědět

Zpět na „Obecně“