Coldworm the Burrower

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vasher
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Coldworm the Burrower

Příspěvek od Vasher » 20.07.2014, 13:14 hod.

Zdravím chtěl bych se zeptat, jestli Coldworm the Burrower v Maggot Lair umí něco jiného než rodit další Sand Maggoty? 8-)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Coldworm the Burrower

Příspěvek od Fraxinus » 20.07.2014, 14:18 hod.

nejspíš neumí, jo, občas mě trefí nějakej obzvlášť silný jed, kterej je mnohem silnější než jed od maggotů.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Coldworm the Burrower

Příspěvek od Javurek » 20.07.2014, 14:20 hod.

bacha na jeho jed když umře. Někdy se i stává že ten jed nedojede na 1 HP ale zabije. Nevím zda to byl bug v dřívějších verzích, ale stávalo se to.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Coldworm the Burrower

Příspěvek od Fraxinus » 20.07.2014, 14:23 hod.

to není bug. pokud máš 1 život, tak tě zabije další dávka jedem, páč ta vždycky ubere životy za první frame bez ohledu na rezisty nebo na to, zda už nejsi otrávený.

Jinak brouk je taky cold enchanted....a to mohlo zabíjet. Pokud je na obrazovce příliš mnoho efektů, tak ta nova nemusí být vidět.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Vasher
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Coldworm the Burrower

Příspěvek od Vasher » 21.07.2014, 07:45 hod.

Aha, tak díky za info :-)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Coldworm the Burrower

Příspěvek od Javurek » 21.07.2014, 09:02 hod.

To mě právě zabilo bez další dávky, proto jsem vždy hned běžel do města se vyléčit, ale jak jsem psal bylo to v nějaké starší verzi, pak už se mi to nestalo.

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Coldworm the Burrower

Příspěvek od Drakesis » 18.08.2014, 19:32 hod.

Nebo tě taky může krouhnout oheň, či střela, která následně vyjede z truhlice / omylem rozčutlé urny. Na HC se mi to stalo u tohodle Olgoje Chorchoje několikrát. :lol:

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Coldworm the Burrower

Příspěvek od Secondface » 25.11.2014, 12:39 hod.

Javůrek to myslel podle mě tak že ho zabila samotná infekce jedem z toho big maggota :D
vyčištěný maggot probíráš se truhlou se stafkou a najednou rip a nikde nikdo....
Myslím že se stávalo že to zabilo i ve městě když se člověk běžel vyléčit. ale tím si už nejsem jistej....
naposled mě to potkalo nedávno v tom městě za druida na vyšší obtížnosti... hodně silný jed, proměnilo z5 z vlka na člověka ve MĚSTĚ.
a při normáním poisnu mě to nepromění.... v 1.13c
takže podle mě na jeho jed se dá stále zemřít.

možná se to bugne ten cold enchant s tím otrávením po jeho smrti.... někdy to skoro nic nedělá a stačí jeden super healing a někdy aby člověk vychlastal celý opasek a nic.... nez antidontu.

u bossáků lighting s fire enchant se mi už párkrát stalo že se fire enchant promítne i do lighting boltů a to je pak dost smrtící. hlavně pro meele chary nedejbože když má člověk v předmětu "attacker takes damage of X" to je pak někdy i instatnt kill.
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“