Diablo 2 Patch 1.14a/1.14b

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Javurek » 18.03.2016, 17:47 hod.

RIP píše:Spis to demonstruje, jaky typ hracu na tom BN je ;)

Přesně, od té doby co tam hammer boti lezou chaos a baalruny, tam je každá lemra schopná udělat dobrou postavu.

To že to tady někdo obhajuje mi fakt hlava nebere, když jsem za dob 1.10 a 1.11 hrával na battletu, když ještě ty hammer boti nebyly taky se chodili baalruny, chaosy atd, jen to tam nechodil každej jouda co neuměl hrát a bylo potřeba něco dělat a ne jen stát v koutě jako pako. Ta komunita diablo 2 na battle netu je právě žničená díky botům.

Právě díky botům hromada lidí včetně mě odešla pryč úplně nebo na privátní realmy, kde díky tomu že tam boti a cheateři prakticky nebyly bylo daleko lépe.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Welwet » 18.03.2016, 18:34 hod.

takže když pominu důvod že lidi na bnetu nejsou moc schopný dávat brun pod 5 minut a nalogovat za 10 sekund do hry, tak budiž..

nicméně, pořád je tu fakt kterej by mě hrozně s*al, .pracně buduji equip , díky tomu že tu hru umím/neumím, buduju si char, plním základní princip téhle hry a do toho vlastně má někdo další to stejné akorát bez práce a navíc to šíří dál, kazí tím kompletní systém hry, protože o to prostě v D2 jde ..

moc to nechápu, dají se hrát hry kde je lepší char/equip progress v podobném herním stylu v obdobné kvalitě, proto pokud pominu to že se na tom někdo napakuje real prachama nechápu proč někdo hájí boty, zvláš´t když tak úspěšně kazí hru takového giganta,, :)

v závěru je pro mě o dost lepší hrát na singlu, pokud chci hrát diablo a né něco co zbylo na jeho troskách :)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Abuzus » 18.03.2016, 20:14 hod.

Boti byli zkázou původní podstaty b-netu. Postavy ani itemy neměli jinou hodnotu než x FG na jsp a cena klesala..., lvl 90, Enigma, Botd - vše za pár dní a bez práce. PVP- na co, když se ti při 5-ti procentech automaticky escapnul?

Ale žijeme ve virtuálním světě, skutečná herní komunita odešla, nastoupila jiná, nechci je soudit, viděli to jinak.

Mně šlo o to vytvořit si komunitu (asie, amerika, Holandsko, Dánsko), pomáhat si, zlobit se na sebe, zachraňovat cizí zadky, děkovat, darovat a umírat za ně. Nebo po dvou týdnech zjistit, že "FastKick" je z Brna :-), ale umí obstojně anglicky.

Jestli nejsou Bruny, tak tam jsou asi lidi, kteří to bez super výbavy neumí, protože už ve třech lidech enemies nemají žádnou šanci a jestli to trvá déle než botům?
No ano, trvá, asi jako v sexu, jde o prožitek, ne o rychlost.

Jasně, pro Mfery to s resetem a bez sdílené, zvětšené truhly stále není výzva, ale pokud to komunita serverů jako jsp do dvou měsíců neprolomí, tak se vracím na bnet a možná si zapaříme :-) Howg, Abu
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.03.2016, 21:09 hod.

Blizzard to asi myslí dobře, ale přijde mi to jak ty patche v D3...1 krok vpřed a 2 vzad.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Abuzus » 18.03.2016, 21:31 hod.

Jestli zvládnou boty, tak jim bugy prominu, ale cestu pro Mfery stále hledají nebo ani nevědí, že by mohli hledat...

Ale bnet bez botů je moje "cesta je cíl". Takže resety jsou vlastně ok a na bugy a rozlišení - xxxx bílý tesák
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Javurek » 19.03.2016, 17:57 hod.

Když nebudou boti, mohl by být rest ladderu v dalko delším intervalu.

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Smashulin » 20.03.2016, 03:39 hod.

Javurek: Jenže boti dávají šanci všem typům postav používající všechny možné typy skillů se vylevelovat a vylepšit. Bez botů by se zkrátka některé buildy nedokázali nevypracovali. Taková kouzelnice udělá 90 hned, zatímco někdo, kdo se specializuje na boj z blízka a používá jiné zbroje než Enigmu (nemá teleport) tak co? Ten má mít smůlu a prolejzat baal runy (včetně doby, než se tam probojuje) půl hodinu jeden? Kromě toho vás nikdo nenutil tam ty boty využívat. Mohli jste si klidně založit svoji zaheslovanou hru a hrát si to po svém.

A dobrou postavu neudělá ani tak level, jako spíše věci. A že díky botům máte vyšší šanci najít někdy nějakou vysokou runu a složit si předmět, je sice pravda, jenže naopak bez botů byste se nějaké té runy nikdy nemuseli dočkat a nikdy si nic nesložit, což by byla nuda. Rozhodně ale nikdo nemá nic hned a je to hraní na roky. Čili je kravina tvrdit, že každá lemra má všechno hned.

To, co tu hru zkazilo, nebyli levelovací boti, ale možnost si do té hry kupovat za reálné peníze výbavu a hotové a nalevelované postavy. A to umožnil a podpořil blizzard, kterému teď tleskáte za nový patch...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Fraxinus » 20.03.2016, 03:44 hod.

Nechápu tvou myšlenku, že každej musí nalevlovat na 90 během "jednoho dne." A už vůbec nechápu ten požitek, jakej z toho ten hráč má, když si to neurve proti všemožným mobům sám nebo s přáteli a musí se spoléhat na boty a na jimi nalezené předměty.... Mě by to nebavilo...proto si jedu singl.

A dobrou postavu neudělají věci, ale důvtip a um hráče!! Nandat na sebe nejlepší runewords či nejlepší unikáty získané podvodem botami dovede každej jantar.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Smashulin » 20.03.2016, 03:49 hod.

To je zjevně jen vaše myšlenka, že každej si všechno urve hned. Já naopak říkám, že i s botama je vytváření postavy na roky.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Fraxinus » 20.03.2016, 12:43 hod.

Koukni se do sekce turnaje....tam uvidíš, že si velkou část předmětů dovedou hráči sehnat s jedinou postavou během jediného měsíce či dvou....a bez botů a bez kšeftů.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Smashulin » 20.03.2016, 13:53 hod.

Tak potom už vůbec nechápu, proč rychlost nalézání předmětů svádíte primárně na boty a nikoli na hru samotnou.

----------------------------------------------------------------

Výpis her dnes na battle netu:
Pk
TW0548
PK1
Chaos (hra je založena šest hodin)

A před měsíce bych kolečkem několikrát scrolloval, než bych došel na konec výpisu všech spuštěných her na Diablu. A byly by to hry, nikoli nehratelný kraviny jak je uvedeno výše. Tak s čím tady chcete pořád nesouhlasit a o něčem se hádat? Já tam narozdíl od vás hraju a tak vím, že ten patch tu hru pohřbil.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od RIP » 20.03.2016, 17:06 hod.

Ja myslim Smashuline, ze tak nejak reprezentujes svymi nazory dnesni dobu - kazdy chce mit vsechno nejlepsi, hned, a idealne bez prace...

Ja chapu, ze diky statickym mapam na singlu je snazsi shanet equip, i to, ze nelze na battlu behat 14sekundove Thresh/Pindle runy apod, ale nikdo mi nenamluvi, ze nejde sehnat slusnej equip bez pouziti botu za relativne rozumnou dobu...S trochou trpelivosti a umu jde cokoliv, bohuzel trpelivost je dneska silne nedostatkove zbozi...

Hlavne nechapu, co Vam to prinasi za radost...To je jako kdybych si misto vecneho nekonecneho shaneni gralu proste stahnul vsechny itemy z D2 - jakou bych z toho pak mel radost?Ne nadarmo se totiz casto rika, ze Cesta je cil ;)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Neposunuse » 20.03.2016, 18:58 hod.

RIP: Hezky napsáno.

Smashulin: V posledním turnaji dokonce padla Zod runa a spousta parádních věciček, hráči dostali své postavy třeba až na lvl 94 bez pomoci dalších a dřeli, aby něco pořádného našli. To je hra!
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Fraxinus » 20.03.2016, 19:25 hod.

Já myslím, že by kolega měl zkusit single player jakožto ozdravnou lázeň. Pak uvidí sám, o čem ta hra je.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Welwet » 20.03.2016, 20:46 hod.

Nemám moc co dělat, takže se asi půjdu podívat na nějakej realm.. ale fakt si nepamatuju že by to byla taková bída..jinak třeba takovej Abazus stíhá krom práce, 8-12 piv za den, (možná i další nepodstatný věci jako děti a žena ..co já vím ) dropovat celkem slušně..a to není žádnej sorcko máčká :lol:

jen si nejsem jistej, jestli pořád hraje na bnetu, myslím že nedávno přešel na singl..už to tu tolik nesleduju..co Abu? :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.03.2016, 20:55 hod.

Welwet: Ty si radši pořiď lepší mašinu a D3, ať to můžem řezat spolu ;)

Co se týče botů...Pokud člověk chce, tak si před sebou okecá cokoliv. Já osobně bych byl radši poslední na světě, co to hraje čistě, než patřit mezi tu hadu lam, která ve finále ani neví, proč to vlastně hraje.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Javurek » 20.03.2016, 21:39 hod.

Smashulin píše:Javurek: Jenže boti dávají šanci všem typům postav používající všechny možné typy skillů se vylevelovat a vylepšit. Bez botů by se zkrátka některé buildy nedokázali nevypracovali. Taková kouzelnice udělá 90 hned, zatímco někdo, kdo se specializuje na boj z blízka a používá jiné zbroje než Enigmu (nemá teleport) tak co? Ten má mít smůlu a prolejzat baal runy (včetně doby, než se tam probojuje) půl hodinu jeden? Kromě toho vás nikdo nenutil tam ty boty využívat. Mohli jste si klidně založit svoji zaheslovanou hru a hrát si to po svém.

A dobrou postavu neudělá ani tak level, jako spíše věci. A že díky botům máte vyšší šanci najít někdy nějakou vysokou runu a složit si předmět, je sice pravda, jenže naopak bez botů byste se nějaké té runy nikdy nemuseli dočkat a nikdy si nic nesložit, což by byla nuda. Rozhodně ale nikdo nemá nic hned a je to hraní na roky. Čili je kravina tvrdit, že každá lemra má všechno hned.

To, co tu hru zkazilo, nebyli levelovací boti, ale možnost si do té hry kupovat za reálné peníze výbavu a hotové a nalevelované postavy. A to umožnil a podpořil blizzard, kterému teď tleskáte za nový patch...
Je vidět že to asi ani ty ani lidi kolem tebe vůbec neumíš hrát. Jde to v klidu i bez botů, běžně jsem tak hrával i hardcore na privítních realmech bez botů. To s těma buildama je fakt vtipné, dejme tomu na singlu bez respecu že to je velký problém některý určitý build vypracovat na top level a věci. Ano v 1.10 bez high rune dropu a respecu to bylo těžké, teď je to úplnej výsměch. Nechápu proč bych měl mít vyšší šanci na runu s botem, jestli ho bereš jako hráče na players ve hře tak dejme tomu, ale to může dělat i mula.

Podívej se na MF turnaj, za chvíli jsem toho měli hromady. Pokud si někdo chtěl za real peníze koupit výbavu tak ať, problém byl v tom že byla nabotovaná.

S jakým buildem máš takový hrozný problém?

Možná to teď na bn vypadá mrtvěji, než před patchem, ale myslím že přijdou lidi pokud se uvidí, že tam ty boty konečně vyrušili. Proč myslíš že veliké množství lidí z bn odešlo? Právě kvuli botům. Vím to, protože jsem byl jedním z těch lidí a spousty znamejch lidí co mám v d2 taktéž.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Abuzus » 21.03.2016, 20:48 hod.

Smashulin píše:.......
asi už no comment, je to tvůj svět, my máme prostě jiný.

ANO, odešel jsem kvůli botům na single

NE, neudělám 12 denně (ráno řídím :-)))

ANO, jestli to Blizzard ustojí bez botů (a věřím, že skupiny kolem jsp apod najímají hackery), tak se vracím na půlhodinové pižlačky s někým, kdo nemá na lvl 65 Beast, Eni nebo Last Wish. Což Blizzard umožnil jen tím, že ignoroval boty.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od maxXx » 24.03.2016, 10:52 hod.

Mno mě se líbí to, že na tu hru nezanevřeli... komunita tu je a co se týče té české, tak bych řekl, že i přátelská.
Problém s boty byl enormní a nechápu jak jejich existenci může někdo obhajovat.
Boti byli jeden z důvodů proč jsem se na D2 vykašlal a od té doby se nehnul od Path of Exile.
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový patch 1.14a

Příspěvek od Abuzus » 26.03.2016, 00:59 hod.

Prostě se naloguješ do hry, a za pár hodin jseš lvl 70 aniž by jsi měl něco na sobě. Pravdou je, že bez botů (dříve komunity) si ten /players nezvedneš a 85+ už nemáš (bez komunity) šanci moc sám expit...

Navíc chápu ty weby (aukční síně), až na to,že to všechno díky botům znehodnotili. Takže dnes, když ti padne BER, tak má cenu. Za botů neměla cenu ani ZOD...

EDIT: ...dostal jsem se domů a obětoval jednu instalačku na b-net. Dvě stránky her, od Parkingu do Baal runů. První mně padla do oka Chant-04, kde Sosska invituje, chantuje a gratuluje. Lvl 20 dříve, než jsem šel kouřit. TOHLE JE TEN B-NET BEZ BOTŮ???? O spamech ani nemluvím...

HA, HA, HA. tÍm můžeme debatu o botech ukončit....., navíc zabugovanej merc. Instalačku jsem opět smazal, nicméně stále doufám, že to nakonec dokážou nebo mi nezbyde než zkusit tu slavnou Dtrojku / PoE...
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „Obecně“