Battle.net

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007
Battle.net

Příspěvek od Drakesis » 15.03.2020, 00:01 hod.

Zdravíčko. :)

Na stará kolena jsem se dnes připojil na Battle.net - Evropa a mám dotaz:

Jak řešíte přehozy? Máte dvě kopie D2 a pustíte tak hru na dvou PC? Nebo to lze nějak obejít? Co si tam pamatuju, tak i za MH tam býval banán.

Moc děkuji. >:D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Battle.net

Příspěvek od Fraxinus » 15.03.2020, 03:38 hod.

Nazdar. Nemusíš nic z toho. Založíš hru, asi 10 minut nebo tak nějak ji musíš hrát, aby se "zpermanentizovala", tedy aby i po opuštění hry posledním hráčem (tebou) zůstala ještě cca na minutu na seznamu dostupných her. Až si budeš jistý, že jsi limit naplnil, vyhážeš věci na zem, vyjedeš ze hry, logneš se s novou postavou, kam se mají přesunout, připojíš se s ní do téže hry a sebereš si svoje věci (hlavně nezapomeň jméno hry a heslo). Toť vše.

A bacha, abys nebyl příliš rychlý v menu battle.netu. Je to sice děsnej nesmysl, ale banujou za to.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Battle.net

Příspěvek od Drakesis » 15.03.2020, 12:14 hod.

Herdekfilek, to jsou mi věci.

A díky za rychlou reakci! :)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Battle.net

Příspěvek od Drakesis » 20.03.2020, 17:39 hod.

Nuže, tak za cca 3 dny má moje sosa vše, co potřebuje a ztrácím motivaci tam dál hrát. Kort ti boti, co za člověka zabíjí Baalruny a Chaosruny. To je fakt psycho. :lol:

lordmystic
Quill Rat
Příspěvky:14
Bydliště:Strakonice

Re: Battle.net

Příspěvek od lordmystic » 05.01.2021, 23:22 hod.

Drakesis píše:
20.03.2020, 17:39 hod.
Nuže, tak za cca 3 dny má moje sosa vše, co potřebuje a ztrácím motivaci tam dál hrát. Kort ti boti, co za člověka zabíjí Baalruny a Chaosruny. To je fakt psycho. :lol:
Jak se ti podařilo za tři dny hraní sehnat všechny optimální předměty na sosu? Já se zaboha nemohu prokousat k pořádnému vybavení... :(
http://shadowork.net
*lordmystic (europe.battle.net) SCNL

Odpovědět

Zpět na „Obecně“