Merc a jeho životy

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316
Merc a jeho životy

Příspěvek od Maarshjaz » 28.07.2020, 15:06 hod.

Zdar, po dlouhé době jsem rozjel zase nějakou postavičku a už jsem na NM, čeho jsem si ale všiml, že můj merc z normalu, který má lvl 22, má 315 životů.
Chci si samozřejmě pořídit nového merce, s holy freeze aurou, v nabídce je 28lvl ale má jen 117 životů, kde je sakra problém? To je takhle od jakživa?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc a jeho životy

Příspěvek od Fraxinus » 28.07.2020, 19:17 hod.

Ty jsi ve 2. aktu NM na levlu 28? :shock:
Problém je v tom, že tento merc dezert z 2. aktu NM má kódování naštelované na minimální úroveň 43. Pod tuto úroveň hrozí, že vůbec nezapne auru, a také rozbité statistiky.
117 života dle tabulek odpovídá 13. levlu, ale zřejmě je to pak v Diablu takto rozbité.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: Merc a jeho životy

Příspěvek od Maarshjaz » 28.07.2020, 19:37 hod.

no, jedu rychle :p
tohle by asi sedělo, že má rozbité staty, prostě s 200 životy na nm ten merc sice hodí auru, ale umře na dvě rány :OXO

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Merc a jeho životy

Příspěvek od Smashulin » 30.07.2020, 19:55 hod.

Desert mercové najmutí v NM mají horší staty než ti, kteří se dají najmout na normal. A ti, které najmeš na HEll, mají staty zase ještě o něco horší než ti na NM. Takže ano, například životy mají opravdu při stejné úrovni merca v NM rozdíl životů víc jak 200 oproti tomu z normal. :-P

Odpovědět

Zpět na „Obecně“