Oslabení imunity monster

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
lordmystic
Quill Rat
Příspěvky:14
Bydliště:Strakonice
Oslabení imunity monster

Příspěvek od lordmystic » 28.12.2020, 19:09 hod.

Mám dotaz. Po několika letech jsem se vrátil k D2 na BattleNetu a trochu tápu v resist a imunitach. Problém je ten, že když jedu např. cold sorc, mohu snížit resistenci na cold monster pomocí skillu. Ale nelze takto prolomit imunitu. Existuje něco na prolomení imunity monster? Vím že snad by mohlo jít prolomit lighting immune pomocí runového slova Infinity? Je to tak, jsou i jiné možnosti a je to hratelné? Třeba jestli lze na hell takto s lighting bowazone ničit i lighting immune monstra? Díky za objasnění.
http://shadowork.net
*lordmystic (europe.battle.net) SCNL

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Oslabení imunity monster

Příspěvek od Fraxinus » 28.12.2020, 20:33 hod.

Zdravím a vítej zpět u D2. ;)
Ano, existuje způsob, jak prolomit imunity. Hledej nekromantickou hůlku, která obsahuje charges k Lower Resist. Tu můžeš sehnat snadno u obchodníků ve městech. Nevím, zda ještě na normalu, ale na nightmare ji mají určitě. Obsahuje několik desítek nábojů na Lower Resist, které po vyčerpání musíš dát opravit. Ale je to drahé na zlato.

Avšak ne všechna imunní monstra prolomit jdou. Jejich imunita začíná na 100 % rezistence. Jakmile ji mají, prolomíš ji bez potíží. Ale když má potvora rezistenci třeba 150 %, tak tu neprolomíš.

Pak ještě existuje na prolomení imunit aura Conviction, a na tu potřebuješ runové slovo Infinity ve zbrani pro žoldáka z druhého aktu. Jenže materiál na toto runové slovo se shání velmi obtížně.

Ale poté, kdy je imunita prolomená, jsou monstra stále ještě pořád značně odolná.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

lordmystic
Quill Rat
Příspěvky:14
Bydliště:Strakonice

Re: Oslabení imunity monster

Příspěvek od lordmystic » 05.01.2021, 22:54 hod.

Díky moc za radu. To runové slovo Infinity vidím že se používá hodně. Vím že když jsem hrál před lety, měl jsem kompletně vybavené všechny postavy včetně Enigmy, Infinity, Shako, SoJ, atd. Vím že se dříve když ještě nebylo D3 sháněly tyto věci docela v pohodě, mnoho lidí mi i darovalo zajímavě předměty co měli vícekrát... To asi už dnes není standard co? Asi se člověk bude muset prokousat od sbírání run a MF...
http://shadowork.net
*lordmystic (europe.battle.net) SCNL

Odpovědět

Zpět na „Obecně“