Patch 1.13 - Duriel

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Sir_Mac » 04.01.2011, 22:44 hod.

V poznámkách k patchi 1.13 jsem tuto skutečnost nezaznamenal, na fóru při namátkové rešerši také nic nenašel...

Tak tedy - Duriel od patche 1.13 zjevně už nedropuje povinný scroll of town portal... Dle mého dosti nemilá věc, pokud člověk nechodí s knihou a zapomene si vzít aspoň jeden svitek a přitom u Duriela sbírá expy, či tak...

Doplatil jsem na to v momentě, kdy mi dropl 1 unikát a jeden rare předmět a já si musel vybrat - buď vyházet cca 6 talismanů a uložit hru s předměty, nebo nechat předměty ležet, hru uložit s talismany a již nikdy se nedozvědět, co ten jeho drop vlastně byl zač...
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Javurek » 04.01.2011, 23:52 hod.

On nikdy přece neměl drop že 100% na town portal scroll. Btw máš nosit knihu .)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Vorvy » 05.01.2011, 08:01 hod.

rare hold nezjistis jinak nez identifikaci, ale unikat poznas podle typu predmetu (pokud neslo o ring/amulet)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Tib3rian » 05.01.2011, 08:48 hod.

Ist na Duriela a zabudnut si dokupit town portaly, to je velmi velka chyba. Pred par dnami som s Paladinom zabil Baala na NM, vyhodil som dost cenne charmy a namiesto vycarovania town portalu som klikol na cerveny portal. Stava sa.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od homer_cz » 05.01.2011, 10:44 hod.

Javurek píše:On nikdy přece neměl drop že 100% na town portal scroll. Btw máš nosit knihu .)
Měl....od 1.09 do 1.12....dokonce 108.7663046% :lol:
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Slw » 05.01.2011, 11:04 hod.

hmmm - výtah z patch.txt od verze 1.09
- Duriel now always drops a Town Portal scroll in addition to his regular
drop.
mi teda dropl scroll TP téměř vždy (z 99,5% případů)
můj Duri q drop
btw, já nosím defaultně scrolly tp jako nr.4 v opasku (na HC už mi to mnohokrát zachránilo kejhák)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Sir_Mac » 05.01.2011, 15:09 hod.

Díky za reakce, kolegové...

Homer_cz : Já jsem si říkal, že Duriel měl 1 TP jako povinný drop a tak nějak jsem to bral jako jedno ze zlatých pravidel D2...

A to, že neuvedli v poznámkách k patchi 1.13, že Duriel už nedropuje TP, to je čuňárna... a já musím změnit starý dobrý zvyk chodit k Durielovi "nalehko"...
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Jireky » 05.01.2011, 15:27 hod.

Můžu mít otázku?

Proč chodit k Durielovi?
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od damagedeath » 05.01.2011, 15:35 hod.

třeba expení ;)

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od homer_cz » 05.01.2011, 16:02 hod.

Jireky píše:Můžu mít otázku?

Proč chodit k Durielovi?
Třeba proto že má nejlepší šance na drop hodnotné bižutérie...takové co Andy dát nemůže (Metalgrid,Mara,Nature Peace....)
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od siroga » 05.01.2011, 17:11 hod.

ja osobne teda preferuji mepha ale zatim mi snad pokazdy i v 1.13 z duriela vypadl aspon 1TP scroll... tos musel mit docela smulu :D

Bifox
Quill Rat
Příspěvky:32

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Bifox » 06.01.2011, 15:07 hod.

Zdravím,jsem tu dnes poprvé,tak nešetřte kameny ...
Hmm,ten problém s Durielem,někdy to dělám tak,že si otevřu inventář (batoh),hrábnu pacičkou na věc,co leží na zemi,stisknu ESC na klávesnici a save&exit,je to sice stav nouze,ale když není místo nebo svitek - v nové hře pak předmět visí jen tak ve vzduchu,stačí kliknout na myš a spadne na zem,tak pozor v multi (battlenet ...),aby někdo nebyl rychlejší.

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Bemik » 06.01.2011, 17:11 hod.

má pravdu tenchlapec :D funguje to... přesně jak píše, stačí když máš plnej inv otevřít inventář, vzít zbraň, zmáčknout esc (vypne se inventář, zbraň pořád držíte) zmáčknout znovu esc a následně save and exit game... v nové hře pořád držíte item a můžete ho hodit na zem :D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od siroga » 06.01.2011, 17:18 hod.

spis mnel pravdu ten chlapec ... tenhle trik je uz docela starej a dokonce i atma ma pro tenhle item specialni misto na postave ale nejak mi to na 1.13 nechodi (nebo to dela plugy ...)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Bemik » 06.01.2011, 17:48 hod.

Tak to sem zase jedinej kdo to neznal :D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.01.2011, 00:37 hod.

Taky mám 1.13 + Plugy 10 a taky mi už nefunguje finta s Esc. Dřív to bylo v cajku.

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Sir_Mac » 07.01.2011, 12:10 hod.

Na otázku, kterou položil Jireky...
Proč chodit do A2 Hell - Tal Rashovy hrobky?

1) Vysoká koncentrace pro mne těch nejnepříjemnějších monster
(Unravelleři a jejich kostění pobočníci), nácvik jejich rychlé likvidace, jde-li to, a pro mne seznamování se s obtížností HELL v závislosti /players X

2) Početný drop čehokoliv, vč. peněz, byť to kvalitativně někdy nestojí za nic

3) Jak tu už bylo správně řečeno - V Tal Rashových hrobkách se dobře nacházejí rare / unique amulety, prsteny, klenoty a talismany... (Kdyby tak ráčil padnout Nature Peace, jako s mým prvním charakterem)... PLUS - Ancient Kaa, The Soulless vždy něco hezkého hodí...
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Jireky » 07.01.2011, 12:47 hod.

No jo, tak dík. Ale já asi furt budu dojit Mefa. :P
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Sir_Mac » 07.01.2011, 16:58 hod.

Jireky : Mephisto je klasika, nicméně pokud máš v Durance of Hate dobře napozicovaný port, tak doběhneš do 3. patra, tam sejmeš 5+2 kouncily, možná nějakého blood lorda a samotného Mephista... a to z hlediska KVANTITY nedává moc dobrý základ na rozmanitý drop.

Kdežto Tal Rashovy hrobky, to máme okolí, tam jsou dycky min. 3 bossové, pak máme 7 hrobek, v každé z nich také min. 3 bossové... plus halda řadových monster, mrtvol k prošátrání a amfor k rozbití, plus 6 truhel... Duriel a Ancient Kaa...
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Patch 1.13 - Duriel

Příspěvek od Vorvy » 07.01.2011, 17:12 hod.

a taky pul hodiny oproti 2 minutam na Mepha.. tohle je hodne spatnej argument, bral bych to spise z hlediska toho co duri dropuje casteji :roll:
Kupodivu mě to stále baví..

Odpovědět

Zpět na „Obecně“