Monstra

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Monstra

Příspěvek od Neposunuse » 04.03.2016, 13:22 hod.

Prosím vás, dá se někde nějak zjistit, která monstra přijdou díky aktivní auře Conviction z RW Infinity o imunitu? Čekal bych, že takový fallen (dark one, atd.) své Fire imunity pozbude a ono nic. :roll:

Je na to nějaký návod, jak to funguje?
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Monstra

Příspěvek od RIP » 04.03.2016, 14:15 hod.

V zakladu jak to funguje najdes treba tady...V globale plati, ze monstra maji nejvyssi rezisty na Fire, tudiz je i pres pouziti Convinction nemozne je prorazit, jinymi slovy, nejlepe to funguje s Lightning utokem...Jinak na inc gamers ve Wikipedii muzes zjistit, jake rezisty/imunity monstra v dane lokaci maji, a tim padem spocitat podle vzorce z predchoziho linku, jestli jde pomoci lvl 12 Convinction tu imunitu prorazit ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Monstra

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.03.2016, 17:54 hod.

Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 05.03.2016, 02:49 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Monstra

Příspěvek od Neposunuse » 04.03.2016, 21:13 hod.

Hm, to jsem netušil, že Falleni mají tak vysokou odolnost. Škoda, každopádně díky!

DD:
Na tom odkazu není žádný text :-|
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Monstra

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.03.2016, 02:50 hod.

Jo, protože tam není dokončená ta závorka na konci, i když jsem ju taky kopíroval a je tam i na konci vidět. Takže ju pak stačí do prohlížeče jen dopsat.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Monstra

Příspěvek od Neposunuse » 05.03.2016, 22:29 hod.

Máš pravdu, toho jsem si nevšiml.

A mám to chápat tak, že údaje v tabulce (zda se prolomí či neprolomí imunita) jsou vztáhnuté na Conviction lvl 30 a Lower Resist lvl 30? Trochu se v tom ztrácím.
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Monstra

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.03.2016, 12:11 hod.

Já bych to spíš chápal tak, že tam máš napsaný jméno monstra, jeho max rezist na danej element a act, ve kterým se nachází ;) Conva z Infinity má lvl 12 => all rez -85, takže určitě všechno neprokřupneš. S LR wandkou na switchi už by to ale mohlo vypadat líp, ALE... Podle mě je mnohem lepší tahat na switchi CtA, protože cokoliv, co je light immune i pod Infinity, tak s tím si poradí Fire Blast. A když už bys vyjímečně narazil na moba, co i tak bude L+F immune, tak ho prostě sejme merc, Death Sentry a nebo se na něj prostě vyse*eš :D

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Monstra

Příspěvek od Neposunuse » 06.03.2016, 17:33 hod.

Pardon, jestli jsem natvrdlý, ale proč Death Sentry? Mně jde o to, že s tou Fire Sorckou bych rád drtil Hell Andariel (kvůli SoJ a BKWB) na více než pl 1 (protože na pl 1 má prostě příliš velký no drop), jenomže pokud mi tam překážejí všudypřítomní Dark One, tak prostě ten Fire Ball na ni nedoletí a jim to nic neudělá. A Meteor se taky blbě zaměřuje, když vám tam lítá miliarda imunní havěti. Takže přemýšlím, jak udělat to runování efektivní, a zase to vypadá na Blizznu a ne na Fire Sorcku...

V každém případě díky za objasnění a za možnost najít si max. rezisty monster. Je to nepochybně užitečná informace. 8-)

Edit: Jo a do čeho (do jaké zbraně) nejčastěji skládáte CtA pro Sosu?
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Monstra

Příspěvek od RIP » 06.03.2016, 18:59 hod.

Resist muze byt klidne -85%, ale tak to funguje pouze na NEIMUNNI monstra...Na imunni to ma nizsi efektivitu a funguje to podle odkazu, kterej jsem Ti napsal driv...Co se tyce Tveho dilematu, tak Meteor je podle me na behani naprd, pouzivej radsi Fire ball, je to podle me efektivnejsi...Andy ma -50 fire res sama o sobe, takze lehne rychle i na p3 a vic se Ti jit proste nevyplati...

Co se tyce Cta, tak cokoliv, co je lehke (minimum sily) a nepotrebuje moc dexterity, treba Crystal sword (na druhou stranu, pokud pouzivas treba Spirit Crystal sword je to pak zmatek, takze jiny base item s podobnymi atributy, at pak ty weapon switche dokazes graficky odlisit)...CtA je relativne levne, takze pokud bys ho mel v planu pouzivat jako zbran, tak ho muzes udelat znovu...Ale ve vetsine pripadu jsou lepsi alternativy

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Monstra

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.03.2016, 19:28 hod.

Neposunuse: Soráč...myslel jsem, že lítáš s Trapou.

Btw...nemá nejlepší drop na bižuterii Duriel? :)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Monstra

Příspěvek od Neposunuse » 06.03.2016, 19:47 hod.

RIP, DD: Právě proto, že je Andy vulnerabilní na Fire, jsem jí chtěl runovat s Fire Soso. Jenomže mi to dost dobře nejde, protože se mi tam furt pletou ti Dark One anebo boss packy imunních zombíků a k tomu se tam často objevuje ještě boss pack těch třetích potvor s lightening útokem, na jejichž jméno si teď nemůže vzpomenout. Tenhle problém mám skoro vždycky, i když se portuju až úplně k Andy... Pokud jsem se dobře díval, tak o trochu větší šanci na drop BKWB a SoJ (zbytek bižuterie jsem do toho nezahrnul) měla právě Andy a k tomu tu výhodu snížené odolnosti proti ohni. Navíc se mi vygenerovala mapa se snadným přístupem k paní Zla, což se o Durielovi a jeho hrobce úplně říct nedá, navíc s monstry, co dokážou více než potrápit...

Ok, zkusím nějít nějaký vhodný Crystal Sword. Spirit ve zbrani nepoužívám, buď mám Ocullus nebo Gull/Ali Babu kvůli většímu MF...

Díkes!
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Monstra

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.03.2016, 19:57 hod.

Ne že bych ti do toho chtěl kecat, ale nebylo by lepší se na nějaký ringy vys*at a jít lovit Tyrael's Might? Teda za předpokladu, že je nepotřebuješ do nějakýho buildu. Pokud ti ale jde pouze o grailer, tak mi to přijde jako ztráta času, protože než v nějaké alv85 dropneš TM, tak nějakých Sojů a BKWB ringů budeš mít 20 :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Monstra

Příspěvek od RIP » 06.03.2016, 23:25 hod.

Podle me je na bizuterii nejlepsi chodit Mepha + Travincal, v Travi pada snad uplne nejvic ;)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Monstra

Příspěvek od Neposunuse » 06.03.2016, 23:47 hod.

Oba máte pravdu, pánové, alespoň teoreticky ;)

Bohužel, zatím mi v Travincalu, ani z Mepha ani v area lvl85 nepadl ani jeden SoJ a ani jeden BKWB. Takže jsem tu Fire Soso bral jako takové zpestření a odpočinek od huntění pořád těch stejných lokací a k tomu nějaké jiné dovednosti a efekty, i když vím, že "efektivnější" by bylo hledat TM s Blizznou nebo se Zerkem. 8-) Toliko k mé motivaci :green:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Monstra

Příspěvek od Welwet » 08.03.2016, 05:17 hod.

mě vždycky BKW nadělil nějakej boss jako hraběna, summoner nebo v minulém turnaji nějaká creepa od eldritche :lol: :lol:

nicméně tu ženskou a toho vocasa v arcanu doporučuju zkusit , bižu tam padá dost.. ;)
jinak nejlepší je nalítnout přímo na andy a sejmout ji co nejrychlejc, jen je potřeba dávat pozor samosebou na fana + cursed + aura, to potom bolí i od ní :lol:
a nakonec samosebou i bouchající bosse :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Monstra

Příspěvek od RIP » 08.03.2016, 07:08 hod.

Ono v globale, vzhledem k tomu, ze mu muze dat do gralu jen ten BKWB bych se na ni tezce vydlab a radsi chodil jinde, jak psal DD...V tom Travi nebo AS muzou padnout i nejaky lepsi runky, coz se vzdycky hodi ;)

Jinak nevim jak Vy panove, ale ja si ted davam od D2 pauzu, jsem z toho vecnyho behani nejakej utavenej :lol:

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Monstra

Příspěvek od Welwet » 08.03.2016, 07:26 hod.

jo, pauzu si taky dávám, už tak nějak celoživotní, krom turnají a MP akcí ;) :) zatím to jde, ale někdy to schází .. :lol:

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Monstra

Příspěvek od Venom » 04.05.2019, 13:47 hod.

Môže mi niekto vysvetliť z akého blbého dôvodu sú burning souls, konkrétne varianta Gloam na Hell imúnni voči zmrazeniu?? Nedokážem ich zmraziť z Freezing Arrow, to už zase komu prišli v Blizzarde nevoľno že tam takúto debilinu zakomponovali? Nestačí že je na Hell imúuny voči bleskom a jedu, ešte aj toto?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Monstra

Příspěvek od Fraxinus » 04.05.2019, 18:18 hod.

Gloam, který je z třídy monster typu Willowisp, nemůže být nikde imunní vůči chladu, a tudíž ani vůči zmražení. Leda že by to byl boss s CE+MR+MB nebo SH.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Monstra

Příspěvek od Venom » 05.05.2019, 12:46 hod.

No naozaj mi nešli zmraziť, vo Frozen River, ešte som aj kukal či dobre vidím, mám runové slovo Ice a nič, o bosspack ani chamiponov naozaj nešlo, obyčajná normal varianta.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“