Diablo 2 kecání

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Pietro
Wraith
Příspěvky:104
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:PietroCZE#2776
Bydliště:Sokoleč
Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Pietro » 30.11.2017, 09:31 hod.

Pravidla jsem si přečetl. Ještě se budu muset naučit dávat screenshot sem. Nikdy jsem to nedělal, takže jsem v tom lajk. Dobře tedy, pojedu SC. Díky 😉

Pietro
Wraith
Příspěvky:104
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:PietroCZE#2776
Bydliště:Sokoleč

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Pietro » 30.11.2017, 09:38 hod.

Mám ještě otázku. Dá se nějak v pluhy nastavit, aby se diablo clon objevil hned? Mám zatím jen 2 postavy. Bliznu na MF a tesladina. A když mi vyleze zrovna když hraju za soso, tak ho nemám šanci dostat. Potřeboval bych, aby vylezl když hraju za palu😉 nebo alespoň jestli nevíte, při kolika prodaných prstenů se objeví?

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Secondface » 30.11.2017, 09:47 hod.

@Slw: není nad to si dát pod stromeček pár runů! :D
PS: mobil mi přeložil "runů" na "rumů" :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.11.2017, 09:52 hod.

Pietro: Co se týče fotek, tak to není velká věda. Stačí si založit profil na nějakém úložišti, tam fotky nahrát a sem pak hodit odkaz na jejich album. Použít se dá například:

http://www.rajce.idnes.cz
https://imgur.com

Co se týče über Diabla, tak počet prodaných Sojů na jeho spawn je náhodný. Dá se to v nastavení Plugů nějak ošmelit, aby naklusal hned, ale s tímto nemám zkušenosti. Když ho chci třeba já sejmout, tak vlezu do hry s postavou, která ho vykosí jak nic, nechám hru zaplou a jdu spát, do práce, do kšeftu ... ... ... Dřív nebo později se objeví.

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Secondface » 30.11.2017, 09:55 hod.

Pietro píše:
30.11.2017, 09:38 hod.
Dá se nějak v pluhy nastavit, aby se diablo clon objevil hned?
Dá v textaku jak jsou plugY... Ale mi si rádi počkáme... Nech zaple diablo přes noc a většinou se spawne nebo až pak po práci.

Co se týče screenshot(ů) tak v PlugY nejvíc easy ukládají se po stisknutí prsn přímo do složky s PlugY
Úložišť je pak víc a jak komu co vyhovuje.
Ten imgur.com vypadá fajn :)
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Slw » 30.11.2017, 12:19 hod.

Secondface píše:
30.11.2017, 09:47 hod.
@Slw: není nad to si dát pod stromeček pár runů! :D
PS: mobil mi přeložil "runů" na "rumů" :D
u mě to vyjde na stejno! nějaké Legendario či Kraken pod větví bude! >:D :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Secondface » 30.11.2017, 14:39 hod.

Slw píše:
30.11.2017, 12:19 hod.
u mě to vyjde na stejno! nějaké Legendario či Kraken pod větví bude! >:D :green:
Nějaký skromný... Proč ne 27* Zacapu a nějakej ten unikátní Sacred Armor v modrých barvách :D

Vstříc VELKÝM CÍLŮM! :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Slw » 30.11.2017, 20:47 hod.

já si počkám na ten správný čas 8-) pokud mi padne TM, tak otevřu whisku co si tu šušním už 20 let na polici :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Jimmi » 09.12.2017, 11:08 hod.

Cafte.

Kedy sa chystate odpalit magic find turnaj? Minuli rok som sa zucastnil prvykrat a bolo to fajn nostalgia:). Pridam sa aj tento rok

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od ZOMB » 21.12.2017, 22:05 hod.

Zdravím :)

Měl bych dotaz na znalce amazonky, potřebuju trochu poradit s buildem...

Chtěl bych strafezonku a potřebuju poradit s rozdělením bodů... jasné je, že Strafe 20... a to je tak všechno, co je mi jasné :D
Nechci žádného cold hybrida, chci pořádnou bestii která si bude dávat např. Pity jako paní i na vyšší /players.
Dřív mi tu někdo doporučoval dát 20 bodů do Guided Arrow, prý na bossy... ale není to zbytečné? Není Strafe dostatečný?
Vidím to na 10 Critical Strike, 10 Pierce, 10+ Penetration, 20(?) Valkýra - stojí za tolik bodů?
Co dál? Nějaké úhyby? Nebo se vykašlat na úhyby (které přerušujou strafe) a tudíž i valkýru a jít do něčeho jiného? Není to moc velký risk na HC bez valkýry?
Might merc je jasný, na equipu asi hlavně sbírat AR a resy, charmy na dmg a AR...

Je ještě něco na co bych si měl dát bacha? A jak byste rozvrhli ty skilly? Jo a co až narazím na PI? Harmony bude stačit? Nebo Venom z Treachery? Díky za rady :)

P.S. Amazonka je na levelu 45 a má vymaxovaný Strafe... to je úleva po tom windovi, se který jsem musel mířit a stejně jsem se netrefil... se Strafem nemusím mířit a stejně se trefím :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od dawemorraless » 22.12.2017, 13:26 hod.

Tož Štastný a Veselý svátky všem D2 bláznům přeju i s děfkama z DEKY
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Fraxinus » 22.12.2017, 15:20 hod.

ZOMB: Ale nejlíp se stejně trefíš s Guided Arrow, ten má 100% šanci na zásah. U strafe zase existuje riziko, že když je zbraň příliš rychlá, tak mnoho střel mine cíl (bug). Úhyby a Valkiríju si rozhodni sám, ale když ji budeš mít, bude celkem bezpečno a úhyby nebudou hrát moc velkou roli. Každopádně máš nějakou dobrou kuš nebo luk?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od ZOMB » 22.12.2017, 20:35 hod.

Včera jsem měl štěstí a Pindl mi dropnul Riphook, takže na nějakou dobu mám zbraň slušnou :) Udělal jsem si do něj socket, vrazil tam Shael, takže to lítá ještě víc. Ani jsem nepočítal s tím, že si Pindla budu dávat na /players8 tak lehce.
Takže si u toho Strafe musím hlídat IAS, aby nebylo moc vysoké? Už koukám na amazon basin... zas tak zlé to není. Jsem myslel že bude třeba missovat víc než polovina střel, ale je to jen pár při vysokém IAS... každopádně díky za upozornění, Treachery by mi v tom mohlo udělat zmatek :)
100% šance na zásah u Guided Arrow je fajn, ale Strafe se mi co se týče dmg zdá přece jen o hodně lepší. Třeba u klona ten Guided Arrow chápu, tam je fajn i ten větší odstup.
Ještě jsem zvažoval Inner Sight, ale ten má teda dost chabý radius...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.12.2017, 15:01 hod.

Fraxinus píše:
22.12.2017, 15:20 hod.
Každopádně máš nějakou dobrou kuš nebo luk?
Kuše je ta nejhorší volba, co si vzít do ruky. Mooooc pomalé.

Já osobně jedu Strafe Amu bez Guided Arrow, protože než například 10x vystřelím GA, tak za stejnej čas vystřelím tak 50 šípů přes Strafe :)

Co se týče skillů, tak jsem to hrál: 20 Strafe, 20 Penetrate, 20 Valkyrie, 20 Critical Strike a 20 Decoy skrz Valku. Zbytek po 1b.

Co se týče bugu u missování, tak to platí až při posledním IAS breaku a zas tak velká hrůza to není. A pokud jde o equip, tak záleží, jestli chceš jet spíš na MF nebo na dmg. Největší výhra je, pokud Might mercovi můžeš složit RW Pride :) To pak není špatné nosit Tal's kombo (belt+armor+helm). Jako amulet je super Atma's Scarab skrz Amplifu. Rukavice pak Laying of Hands, boty War Traveler/Gore Rider/Goblin Toe. Opasek Goldwrap. Zbraň je nejlepší Windforce, ale pokud není tak i upnutej Goldstrike Arch není vůbec špatnej. Upnutej Witchwild String taky není špatnej, ale už slabší. Prsteny na Attack Rating (Raven Frost), rezisty, life/mana leech. Bow skillery netřeba. Spíš hledat charmy do max dmg nebo rezy, pokud jsou špatné, jakože budou, jelikož not enought shield :D

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od ZOMB » 25.12.2017, 15:14 hod.

Díky za vyjádření :)

Z kuší by se dala použít asi jedině Buriza, tu mám na skladě za jinou postavu, ale prozatím si vystačím s tím co mám :)

Něco jsem pročetl ještě na různých forech, a nakonec mi z toho vyplynulo, že s namaxovaným Strafe se nevyplatí investice dalších 20 bodů do GA. Radši to vidím na:
20 Strafe
20 Penetrate
20 Valkýra
10 Critical Strike (víc podle mě nemá smysl)
10+ Pierce (tady má podle mě smysl investovat víc bodů)
zbytek Decoy

Jooo, Pride by bylo super, ale jedu untwinked, takže pokud nebudu lucker jako dawe, tak ho nesestavím :D Ale i kdybych jel, stejně nemám runy :D Ale je fakt, že s Pridem by to pěkně svištělo :)
Jinak díky za gear, tak nějak jsem si ho představoval :)
Co si zatím hodně pochvaluju jsou Cleglaw rukavice, padl mi pěkný Grand Charm s +100 AR a 7% FRW... na začátek dobrý :)

Díky za rady, snad to s ní dotáhnu až na guardiana, zatím mě to hodně baví, casteři už mi nějak lezou krkem... takže co se týče postavy do MF Turnaje, už zavrhuju hammerdina :D Mám chuť na něco kontaktnějšího, možná kickerku podpořenou DS, možná nějaký barbar s FI... uvidím, každopádně do turnaje se zapojím asi až začátkem ledna, nejsem teď na hracím PC...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Bemik » 06.12.2018, 21:29 hod.

Asi to nikoho nedojme, ale asi před rokem a půl sem smazal všechny postavy a věci a založil postavu s jménem "TheLastOne" s tím, že je to má poslední založená postava v D2 vůbec. Až tahle HC postava pojde, už se k diablu nevrátím. Cíl byl dotáhnout guardiana, naběhat si aspoň obstojný věci a pokusit se sundat klona a uber trist. (kterej sem ještě nikdy nedělal). Potom běhat a dělat si co chci dokud nebude rip. Nějak se mi chtělo sem napsat, kde sem dřív býval dost aktivní a hodne lidí mi tu radilo a pomáhalo, že můj druid werewolf/summoner (jak jinak) 😀 došel titulu guardiana, sám naběhal obstojný a levný gear, sundal klona (bez draculí a s 0 rezy) a potom jsem poprvé dal uber tristram. Vše solo, hc, selffound. Jednou jedinkrát od konce Nm měl namále, když se k boji s uber mephistem portnul z druhé strany uber baal a životy padly na 0. Následná přeměna na člověka s 1hp. Fullka a přeměna na vlka. Otočil sem to a dokonce sem měl takovou kliku, že první torch měl 3 druid skils.
Děkuju takhle lidem, co mi tu kdy radili a drželi komunitu. Mě nezbývá, než hrát svým tempem - hodina za týden - dokud poslední stojící neRIPne. Bémik
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Kisuvka » 07.12.2018, 01:46 hod.

Tak jen mnoho potěšení z tvého posledního počinu :)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Fraxinus » 07.12.2018, 02:04 hod.

Bemiku, určitě tady budeš chybět.
S touto postavou hodně štěstí, budeš ho potřebovat, hrát jen sporadicky je mnohem náročnější než vytrvale.

P.S. Ale nikdy neříkej nikdy. Mám pořád dojem, že jsi kdysi řekl, že skončíš, až nalezneš Zod. Třeba to přijde právě nyní, třeba se k tomu časem zase vrátíš.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Bemik » 07.12.2018, 05:58 hod.

Jo, diky Fraxi, na Zodku čekám 😀 teď je to otázka, co příjde dřív.
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Abuzus » 13.12.2018, 04:29 hod.

ZOMB: než bude WF, mně se líbí WWS

- 20 Magic Arrows - nebere šípy a pomůže proti PI + Stone Skin
- 5% Amplify - no comment
- Deadly Strike per char lvl - no comment
- 40 @ res - no comment
- nepotřebuješ investovat do Critical Strike

Btw: když Upped+Shaeled WWS nahodí Amplify a spustí Deadly S, tak se avg dmg vyrovná WF.

Edit: DS jde s lvl, s Amp si ještě můžeš pomoci dál
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „Obecně“