Hledání unikátů, run apod.

Návody.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od dawemorraless » 13.09.2019, 09:13 hod.

sou 2 tipy runových slow ladder(on line) non ladder (off line) mod plugy umožnuje hrát ladder runewordy offline. S mind blastem bys s těma extra fast demonama neměl problém však uvidíš. Za splnění 1 questu u akary mužeš resetovat skilly a poskládat to znova pokud potřebuješ. Mercovi insight slož do nějaké elite polearmy (thresher,giant thresher, great poleaxe, cryptic axe) ideál aby byla etherální zvýší mu to dmg .Etheral věci merc nerozbije tzn vydrží mu nafurt.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od Ride » 13.09.2019, 18:09 hod.

No plugy jsem chtel nainstalit a juknul i na youtubáka jak na to. Našel jsem 2 návody a v jednom přeskočil nějaký krok - k prdu a druhý mi taky nepomohl, protože mi říkají, že mám odinstalit D2, pak nainstalit na verzi 1.neco a pak povýšit na 1.14d. UFFFFF nějak složitý, takovádle pakárna a pludy na 1.14d jsem nenašel. Pokud existuje, mýžete mi poslat někdo odkaz nebo mě nasměrovat?

Jinak jsem to dojel, i s moji vybavou. Démoni mě srali (ti velicí, sice jsou imuní na fire, ale proč jim blesky skoro nic nedělají ...) no bál jsem se Balíkových přisluhovačů, ale nakonec to šlo s jedním zdrhnutím, ta schopnost mě zachránila. Supr rada nad zlato, děkuji.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od dawemorraless » 13.09.2019, 18:50 hod.

Oni některý monstra sice nejsou Lightning imunní ale mívají vysoky Lightning rezy. Většina z nás tu hraje verzi 1.13 a na tu plugy verze 10.00 funguje bez problémů.Vím že se dělali i na verzi 1:14 a jestli jsou nejsou hotové netuším. Plugy mají výhodu že mužeš hrát i solo jako kdyby si hrál se sedmi dalšíma lidma.tzn hra je těžší.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od Ride » 13.09.2019, 19:07 hod.

no cece ja si nejsem vubec jistý, ze jsem 1.14 instaloval a ted jsem cetl článek, že se to nainstaluje automaticky pri prihlasení na battlenet. Schválně jsem juknul a parch je: 39093-diablo_2_int_patch_113d.rar. Takže se to asi povýšilo samo. Když si dám tu práci, abych to celé udělal znova, nevysměje se mi to pak zas na tu 1.14?

EDIT: pošli mi link na patch, který tam máš pls.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od dawemorraless » 13.09.2019, 19:49 hod.

Já spouštím hru přes D2SE tady dají se tam hrát všecky patche 1.07-1.13 info snad najdeš tam. Jinak někde stáhnout patch 1.13c/d a pak instalovat bez netu :?:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od Ride » 13.09.2019, 21:31 hod.

ja mam originálku, takže zadavám klasický CD KEY a přehazuju. To snad osefuje ten net. 1.13.c už mam tak jak budu úspěšný, dám vědět. Díky za odkaz.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od Ride » 14.09.2019, 08:47 hod.

Hmm - par zjištění

- při přihlášení na battlenet se opravdu automaticky upgraduje na 1.14d
- zmizely mi postavy co jsem jel solo. nebyl tam zadný adresar SAVE jako predtím. Resp se nějak vytvořil při odinstalaci hry. ALe po instalaci postavy z tohoto adresaře hra nevidí.
- tak jsem do adresaře nakopiroval zkusmo stare postavy a ejhle, všechny mám. Ovšem zmizel mi v D2 adresář SAVE. No co tohle dělá?
- při další instalaci už tam adresař SAVE byl. Při další pak nebyl. AKTA X a už mě to ...

Z to ho mi plyne, že jsem v pasti, protože když kliknu jen omylem na battlenet, tak se mi to upgraduje zas a jsem v pr.eli. No ale to neva, prostě nebudu hrát s botama, to mě stejně nebavilo. Takže ted konečne po hodině tam mám 1.3c + plugy. A tam jako nechápu co mám dělat. Stačí jen spustit tu apku a spouštět D2 přes tohle a to je celý? Protože to nějak nic extra nedělá, větší rozlišení nechci, jen truhla by se větší hodila, ale asi to není nutnost.

UFFF

EDIT: nevim proč, ale nemuzu spustit hru. Resp ji spoustim na 2-3x s tím, že pokud ten zacatek klasicky odklikám, tak mi to spadne. Nějak divně to problikává a pokud se objeví logo, je většinou i vyhráno. I tak to ale ještě jednou celý blikne a to se modlím. Před instalací se tohle nedělo a i když spustím hru klasicky přes ikonu, i přes tu prugovou apku - dělá to to samé. Nějaké rady at to poradne gunguje?

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od dawemorraless » 14.09.2019, 10:46 hod.

Co se týče plugu je tam spousta výhod mega velká truhla goldu tam nacpeš kolik potřebuješ. Mužeš hrát players1-8. Mužeš používat všechny runový slova. Spawnuje se Uber Diablo a je přístupný Uber Tistram.Zkus poladit kompabilitu.Jedinej problém co mám s D2SE je že po aktualizaci win 10 se hra občas nespustí a chytne se až na 2-3 pokus.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od Ride » 14.09.2019, 11:34 hod.

no s WIN 10 jsem az doted problémy neměl. Spíš mi v něm vše fungovalo lépe.

Nevím teda jak poladit tu kompaktibilutu. Holt už jsem asi vyčerpal vše co mě napadlo.

EDIT: když kliknu na start plugin (ve spustěný apce, vedle ikony start D2), tak to má dělat co? Skočit do nějakého nastavení? Mě pořád příjde, že to nic nedělá.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od dawemorraless » 14.09.2019, 12:51 hod.

Co sem koukal na stream tak po posledním update win 10 má s plugama docela dost lidí problémy. Přes D2SE stačí dvojklik na patch co chceš hrát,jak sem psal občas to nechce naskočit zkusit to párkrát....hlavně si tam povol plugy a HC mod. Kompabilita by měla být na win XP service pack 3 co říkal borec na streamu.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od dawemorraless » 14.09.2019, 12:53 hod.

btw save složku si přetáhni do D2SE/ Cores /1.13 a neměl bys nic ztratit
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od Ride » 14.09.2019, 13:28 hod.

dawemorraless píše:
14.09.2019, 12:51 hod.
Přes D2SE stačí dvojklik na patch co chceš hrát,jak sem psal občas to nechce naskočit zkusit to párkrát....hlavně si tam povol plugy a HC mod
dvojklik mi to shodí a nic nenaběhne. Prostě mám smůlu a už mě to nebaví

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od Slw » 15.09.2019, 09:01 hod.

neházej hned flintu do žita! odzkoušeno na posledním buildu w10.
a) čistý instal d2+lod ze stránek bn (patch 1.07)
b) instal patche 1.13 odtamtéž
c) instal plugy vz 10.00
d) pravomyškoklikem - vlastnosti - kompabilita u soborů diabloII.exe; game.exe a plugy.exe (vše najdej v adresáři d2) nastavíš kompabilitu na w95 a jedéééém >:D
edit:přepínač jader d2se nepoužívám, bo to nepotřebuju. pouze plugy
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od Ride » 16.09.2019, 17:04 hod.

vyhral jsem, jede mi to - skoro bez problémů

jen při ukončení hry mi to háže chybu - D2SE ... neco v modulu. A pak něco o špatném parametru. No snad to nebude vadit. Dou tam naimportovat postavy nebo musím od znova? Protože ty stavající nevidím.

EDIT - postavy IN, na chyby se*u. Pecka a valime.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od dawemorraless » 16.09.2019, 21:31 hod.

Jo ty chyby mi to háže po updatu widlí. Ale hra jede v klidu....kdybys ještě potřeboval radu co a jak s gearem a kde farmit a na kolik players....se ptej
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od Ride » 01.10.2019, 19:46 hod.

Cau, tak si v klidu pařím na 8 hracu.

Ted jsem ve 2 aktu Hell a pise mi to, že Diablo kraci po zemi? Tupou hlášku o SOJ ignoruju, ale když se zeme zachvěla :-D, tak ho někde jako najdu?

(Hell už na 8 nejedu, to jsem zkusil, ale nestíham. A vůbec mi to nevadi, tak jedu klasicky no.)

EDIT - tak jsem ho objevil u horaldicove kostky - ale teda pachtil jsem se s nim asi 10 minut a ubral jsem mu 1milimetr. To je nejakej OP hnusak? Naprosto se nechytám teda s myma 1500gmg bleskama

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od Slw » 02.10.2019, 11:13 hod.

je to uber diablo - padá z něj unikátní charm ani
co píšou zde https://www.diablofans.cz/d2/uberbossove-uberdiablo/
wiki https://diablo.fandom.com/wiki/%C3%9Cber_Diablo
najdeš ho vždy místo super uniqa-bishibosh, fire eye, stormtree, pindl atd atd atd
mrkni na guugl-uber diablo, sou tam i odkazy na videjka
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od dawemorraless » 03.10.2019, 15:59 hod.

Hlavně má 99% all res tak ho musiš srazit bud infiniti nebo low resist wandkou(dá se koupit lvl 3 na hellu). S infi ho sundáš hned.btw 1500 dmg na bleskách je nějak málo. Nepoužíváš jako main dmg Death sentry?
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od Obter!vr » 09.10.2019, 10:17 hod.

Na infi se vykašlali pokud ho nemáš :) s carodejkou si stoupnu kousek od něj, a jen lecim merce, který má RW insight v nějakém slušném paratku a RW duress brnění ... je to hodně levné řešení, ale dle mého i efektivní, když nemám infinity :) cca tři minuty, pár fullek a je hotovo :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Hledání unikátů, run apod.

Příspěvek od Ride » 23.10.2019, 12:37 hod.

dawemorraless - ano, pouzivam dearh sentry, protoze jak to zacne bouchat, tak to jede skoro samo. Na bosse to prepinam na klasickou bleskovačku, ale i tam mam 1850max. Holt nepadá to :-( ani ty blby ruce +3 k pastem. I tak jsem se prokousal do 5a, ale ti 3 ancienti me zastavili. Tak davam Anču + bosse u 1 ukolu 5actu, ale drop s MF 150 je strasny. Jiny bosse nedam, protoze to u nich bylo fakt HC a jen se k nim dostat je fakt fuška.

A protoze se nedaří tak jsem spáchal Wiznu na cold a snazim se farmit Nightmare s MF skoro 250. Vysledek je, ze mam skoro lvl 70 a nepadlo mi nic ani pro nu, ani pro Asa. Ted to točím takto: players3 + boss 1,3,4 a players1 5 act. Na hell s tím nemuzu, protože potkam imuni a koncim. Pomocnik nema vybavu a runovy slova moc neposkladam, vzdycky tam je nejaky co nemam a je vzacny.

hele jak to ze mi Balík nic nedropuje? Pravidelne mi dává 2-3 modry? Sem tam nejakou zlatou, výš nic. By me zajimalo, jak jste ty veci všechny nadropovali, necekam to hned, ale kurna prece to musi padnout. Aspon neco.

Odpovědět

Zpět na „Návody“