Otázky ohledně Pandemonu, Merce a run a ...

Návody.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
DaLu78
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Otázky ohledně Pandemonu, Merce a run a ...

Příspěvek od DaLu78 » 10.06.2019, 13:03 hod.

Zdravím lidi,
s manželkou jsme se před nějakou dobou vrátili k Diablu II - bohužel nám zmizely všechny věci a tak začínáme podstatě od začátku. Hrajem na battle.netu - Hru jsme "dohráli" a nyní se chystáme poprvé na The Pandemonium Event. Hrajeme pouze spolu - sami 2.
Hledal jsem a spousta témat je relativně stará, tak se u pár věcí chci jen ujistit, že jsem si našel správné odpovědi a něco jsem nenašel vůbec... takže:
1. otázka - Nyní jsme zabili Über Izuala a Über Duriela. Chybí už jen třetí klíč - otázkou pro znalce tohoto questu je: Pokud ji zabijeme a získáme tím přístup do Tristramu, kde - podle všeho - bude čekat Diablo, Mephisto a Baal, máme šanci je vůbec porazit ve dvou - Necromancer-Summoner - lvl 84 a Sorceress-Frozen Orb - lvl 78 ( výbava bez RW - stálo málo run )? A budou tito tři na mapě rozptýleni a je možnost je zabít postupně a nebo jsou všichni 3 pospolu?
2. otázka - platí, že nejlepší pro výše uvedené postavy je Desert Mercenary - Lancer - Nightmare - s aurou Offensive – Might a vybavením RW Insight, případně RW Pride?
3. otázka - Trpíme nedostatkem kvalitních run - sbírat Thul či Shael mě nebaví :( - existuje lepší lokace než Forgotten Tower a The Countess na runy do úrovně runy Lo?
4. otázka - Netušíte, která lokace je nejlepší na hledání Stone of Jordan - potřebujeme 4
5. otázka - Nedávno se nám stalo - poprvé - že se "otřásl" obraz a vyskočila hláška xyz SOJE send to merchants - takže jsme utíkali do prvního aktu na Hell a zabíjeli všechny zlaté bosse - před městen, v coldplains i v darkwoodu, ale Diablo Clone se neobjevil - co jsme udělali špatně či jsme přehlédli, že se Diablo clone neobjevil? Vím, že bychom na něj neměli, ale chtěli jsme ho jen vidět a párkrát si bouchnout :)
6. otázka - stále platí, že super věci se dají získat z super unikátního bosse jménem Pindleskin, který se nachází v Nihlathak’s Temple v 5. aktu.
Děkuji všem, kteří budou mít chuť odpovědět a poradit :)
D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Otázky ohledně Pandemonu, Merce a run a ...

Příspěvek od dawemorraless » 10.06.2019, 13:53 hod.

Na bnetu nemusí vždy být nutně big boys pospolu ale bude kolem nich mrtě bordelu. Na runy do ber je dobrý Lover Kurast Upper Kurast. Hodně chest koster polen. Blbý je ze jen na players 2 to moc padat nebude(teď fakt netuším jestli funguje příkaz playersx) ještě bych vyzdvihl pit ancient tunels drifter cavern co se týče HR. Nebo kravin ale bacha nepicnout cow kinga. Uber diablo se spawnuje hned v první lokaci do které se vleze a je tam unikátní monstrum(bishibosh Thresh socket atd.)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

DaLu78
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Otázky ohledně Pandemonu, Merce a run a ...

Příspěvek od DaLu78 » 10.06.2019, 15:49 hod.

Zdar,
díky...
playersx na multi/battlenetu nefunguje
A kde najdu: ještě bych vyzdvihl pit ancient tunels drifter cavern co se týče HR - to je více oblastí a nebo jen jedna?
Asi 10x jsme zkoušeli LK a UK - pečlivě jsme to prošli, otevřeli úplně vše a nepadlo vůbec nic pořádného - tady je to asi ovlivněno tím počtem hráčů.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Otázky ohledně Pandemonu, Merce a run a ...

Příspěvek od dawemorraless » 10.06.2019, 17:36 hod.

Bohužel je to ovlivněno počtem hráčů o to víc runu se musí dát. Ancient tunels jsou v A2 lokace Lost City může ti tam padnout vše co hra nabízí krom odměn z uber bossu. Pit je to stejné ale je v A1 v lokaci Tamoe Highland. Drifter cavern je jeskyně v A5 (před frozen tundrou vypadl mě název) a má sparkly chest která má slušný šance na drop run ale zázraky nečekat
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Otázky ohledně Pandemonu, Merce a run a ...

Příspěvek od dawemorraless » 10.06.2019, 17:40 hod.

Hlavně kdyby čistě náhodou padl item zvaný Tyraels Might tak je to nejcennější co hra může nabídnout...tak okamžitě se tady chlubit a machrovat
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

DaLu78
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Otázky ohledně Pandemonu, Merce a run a ...

Příspěvek od DaLu78 » 10.06.2019, 19:36 hod.

Díky, a ...
to padnutí všeho, krom uberbossu, platí jen pro ty Ancient tunels a nebo i pro PIT a Drifter cavern?
A náhodou odpověď na otázku 2 :)
D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Otázky ohledně Pandemonu, Merce a run a ...

Příspěvek od dawemorraless » 11.06.2019, 03:52 hod.

Ke 2 otázce insight na mercovi z A2 pro castery samozřejmě musí být ideál s aurou lvl 17. Might je určitě dobrý pro summony druhá za mě aura na defense. Výbava insight + fortitude + Andariel moje oblíbené. Pro kostry pride?infinity? +forti+ Andariel. Levnější brnco pro merce Treachery. Vše může padnout pouze v lvl 85 lokacich což je .Mauzoleum,pit,Ancient tunels,Maggot lair lvl3,temply v Kurastu,sewers lvl 2, River of flame,Chaos sanctuary a všecky patra world stone.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

DaLu78
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Otázky ohledně Pandemonu, Merce a run a ...

Příspěvek od DaLu78 » 11.06.2019, 18:57 hod.

Asi možná hloupý dotaz, ale co to je lvl 85 lokace? Které to jsou už vím, ale co to doopravdy znamená? Já už mám nyní lvl 85, takže až od této doby jsem schopen tam nacházet ty super věci a nebo to v těchto lokacích najdu, když bude štěstí, i s úrovní např. 70?

A to brnění treachery - myslíš, že +2 skill assasin pomůže tomu mercovi a nebo jde spíše o ten zbytek těch vlastností daného brnění?

A jak poznám, na které úrovni má merc nějakou auru a kterou?

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Otázky ohledně Pandemonu, Merce a run a ...

Příspěvek od dawemorraless » 11.06.2019, 19:13 hod.

U treachery jde o attack speed a když merc procne all resy. Např s RW Obedience které se dá sehnat na NM je to celkem zabiják. Je úplně jedno jakej ses lvl vždy záleží na lvl lokace. Drifter cavern je lvl 84 tzn něj itemy ti padnou jen z bosse nikoli že championu ale zde jde jen o Tyraels might což je svatý gral všech hledačů.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Návody“