Mám problém s ČEŠTINOU

Návody.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:
Re: Mám problém s ČEŠTINOU

Příspěvek od Garn » 02.07.2010, 15:49 hod.

Zjevně zápasíš i s fórem. Soubory .dll jsou knihovny, takže by měl stačit reinstall + znova stažený patch, nic víc s tím asi dělat nemůžeš. Můžeš ještě reinstall OS, formátování disku atd. a to ti pak pojede zaručeně. :D
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám problém s ČEŠTINOU

Příspěvek od Garn » 02.07.2010, 19:49 hod.

jojo, stáhni znova
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám problém s ČEŠTINOU

Příspěvek od Garn » 02.07.2010, 20:03 hod.

Jistě, na našem webu: http://diablo2lod.diablo3.cz/index.php?docs&kat=Patche Dneska jsem ho stahoval, funguje dobře. Ten co hledáš je úplně dole: 1.13c na D2:LoD.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: Mám problém s ČEŠTINOU

Příspěvek od Konig » 09.08.2010, 21:04 hod.

Ohledně češtiny - spolupracuji s MaxPrasakem (respektive jsem jej zkontaktoval, on mi poslal češtinu a já to zkouším). Rovněž dal opět do pohybu svůj web: http://sweb.cz/d2lodcz

Čeština která tam momentálně je, je plně funkční na 1.12 i 1.13. Zkus ji, a pak řekni. :wink:
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Tabul
Wraith
Příspěvky:159
Bydliště:Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám problém s ČEŠTINOU

Příspěvek od Tabul » 04.10.2010, 13:56 hod.

Nechceš mu ještě navrhnout aby opravil tu chybu s tím Uber Tristramem? Kvuli tomu jí nepoužívám :{

good.ondar
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mám problém s ČEŠTINOU

Příspěvek od good.ondar » 07.01.2011, 17:36 hod.

ahoj já mám taky takový problém s tou češtinou mám patch 1.13 a češtinu staženou z výše uvedeného odkazu a pořád mi to píše chybu v instalaci při 5.procentu.mam vistu na které mi to nejde a když sem to instaloval na xp tak bez problemu. díky za radu:-)

good.ondar
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mám problém s ČEŠTINOU

Příspěvek od good.ondar » 08.01.2011, 09:05 hod.

tak už sem to rozchodil

Odpovědět

Zpět na „Návody“