Problémy se dvěma Diablama

Návody.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Problémy se dvěma Diablama

Příspěvek od Mephisto » 21.08.2010, 08:02 hod.

Zdravím!
Předem upozorňuji, že nemám originální diablo. Mám verzi staženou z internetu a přecrackovanou tak, aby jela bez CD.
Měl jsem diabla dvě. Jedno ve verzi 1.13 a druhé ve verzi 1.07. To ve verzi 1.07 jsem chtěl upgradovat na 1.10 a nainstalovat Avalon. To mi ale nešlo a psalo to něco o vyšší verzi. Degragoval jsem staženým souborem Game.exe Diablo ve verzi 1.13 a doufal, že to půjde prepatchovat. Nešlo to a ještě se mi zasekla 1.13, takže nejde spustit. Jinak v té verzi 1.07 je nainstalovaná čeština a NEJDE odinstalovat, i když se snažím přes installer.

P.S.: Doifám, že jsem neporušil pravidla fora, když zde píšu o problémech s neoriginálním Dia.
P.P.S.: V nejhorším případě asi natvrdo vezmu Dia z druhýho počítače a přenesu přes USB a pak s tím něco udělám.
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy se dvěma Diablama

Příspěvek od Fraxinus » 21.08.2010, 09:46 hod.

Mephisto: Nejprve jsi měl přepsat v registrech cestu Diabla tam, kde máš 1.07. Není divu, že ti to říkalo, že máš vyšší verzi.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problémy se dvěma Diablama

Příspěvek od Mephisto » 21.08.2010, 10:45 hod.

Fraxinus: Já jsem změnil název složky Diablo 2 na Avalon, ale to asi nestačilo že?

Jinak jsem se rozhodl smazat nefungující 1.13 a nahradit 1.07 a obě diabla dát na 1.10 patch, nainstalovat avalon a nainstalovat 1.13...

EDIT: Zkopíroval jsem 1.07 a funguje to, odinstaloval jsem češtinu, ale u druhého diabla mi to nejde. Čím to je?
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
EwilOne
Quill Rat
Příspěvky:47
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ježiš

Re: Problémy se dvěma Diablama

Příspěvek od EwilOne » 21.08.2010, 11:09 hod.

no ked kombinujes avvalon mod z patchom 1.13 alebo 1.12 tak zamozrejme ti to hodi error lebo patch cize mod avalon je z patchu 1.10, jedine bi to fachalo keby autor avalonu naprogramoval mod na 1.13 a moze ti tam robit bordel aj cz ak to mas nainstalovane na avalon hraj anglicky aspon sa naucis cudzi jazyk :D ako ja :lol:

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problémy se dvěma Diablama

Příspěvek od Mephisto » 21.08.2010, 14:25 hod.

Asi jsi mě nepochopil: Já Avalon nainstalovanej nemám a Dia mám jen ve verzi 1.07 a chci z něj udělat 1.10 a pak nainstalovat Avalon při zachování druhýho normálního Dia ve verzi 1.13. Při patchování bude čeština dělat problémy, mám s tím zkušenost. čeština mi odinstalovat nejde.
Já češtinu v Dia jak normal tak avalon nechci, protože opravdu bych nemohl hrát za čarodějku nebo zabijáka :-)

EDIT: Podařilo se mi udělat dvě 1.10 verze diabla, teď stahuju avalon 2 a snad to rozchodím :-)

EDIT 2: Tak 1.13 chodí. Akorát u Avalonu mám jeden malej problém s tím, že nemám CD, který bych vložil do mechaniky. Mám, jak jsem již psal přecrackovanou verzi Diabla, která se neinstaluje, ale dělá se CTRL + C CTRL + V, takže nevím, co mám udělat aby to šlo.
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy se dvěma Diablama

Příspěvek od Fraxinus » 21.08.2010, 15:51 hod.

Sehnat crack na 1.10...nebo CD :D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problémy se dvěma Diablama

Příspěvek od Mephisto » 21.08.2010, 16:08 hod.

No doufal jsem, že už snad začnu avalon poprvé, ale zase to nejde:
Crack mám a píše mi to:
UNHANDLED EXCEPTION
ACCESS VIOLATION
(c0000005)


EDIT: Zkoušel jsem dát pryč všechny staré postavy z 1.07, co jsem měl a pak zapnout, ale furt stejná chyba.
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy se dvěma Diablama

Příspěvek od Fraxinus » 21.08.2010, 17:05 hod.

Spustil jsi Vidtest? Tohle ukazuje na problém s grafikou.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problémy se dvěma Diablama

Příspěvek od Mephisto » 21.08.2010, 17:45 hod.

Fraxinus: Nechápu, proč bych měl spouštět VidTest, když vím, že grafika mi diablo normálně rozchodí. Každopádně to zkusím.
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy se dvěma Diablama

Příspěvek od saesa » 22.08.2010, 10:55 hod.

Špatný crack. :waving: (resp. máš tam špatnou verzi)

V zásadě stačí použít .dll soubory z té verze, kterou chceš jet (tzn. 1.10) a pak by neměl být problém. Zkus tohle http://leteckaposta.cz/194428533
(Existují sice i lidé, kterým unhandled exception při hře vyskakuje i při příliš nízké akceleraci grafiky, ale to asi sotva bude tvůj problém. :love: )
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Uživatelský avatar
EwilOne
Quill Rat
Příspěvky:47
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ježiš

Re: Problémy se dvěma Diablama

Příspěvek od EwilOne » 22.08.2010, 11:05 hod.

nj ako seasa pise ale ak bi ti to neslo ani potom tak posledna moznost kup si original ak si taky fanatik do d2lod :waving:

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problémy se dvěma Diablama

Příspěvek od Mephisto » 22.08.2010, 16:35 hod.

saesa: Díky za radu, aleani tohle nejde a píše to stejnou chybu. Asi to bude tím crackem, zkusím sehnat jinej...

EDIT: Zkoušel jsem 2 cracky na verzi 1.10 a ani jeden nefunguje...
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy se dvěma Diablama

Příspěvek od saesa » 22.08.2010, 17:25 hod.

Co třeba použít loader? S tím ti to už pojede. :oops:
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problémy se dvěma Diablama

Příspěvek od Mephisto » 22.08.2010, 19:07 hod.

saesa: Bohužel netuším, co je to. Napiš mi to kdyžtak PM.
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy se dvěma Diablama

Příspěvek od hami » 16.11.2010, 20:05 hod.

sice sem to tady četl, ale moc moudrej z toho nejsem.
mohly byste mi napsat jak můžu do compu nainstalovat 2x diablo2?? chci zkusit ňáky mód a přitom mít nadále i normální diablo
mam origo
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Problémy se dvěma Diablama

Příspěvek od homer_cz » 16.11.2010, 20:41 hod.

Jsou dvě možnosti:
1) celou složku s diablem překopíruješ někam jinam (nejjednodušší,ale značně prasácké)
2) složku s diablem přejmenuješ a diablo nainstaluješ znovu
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy se dvěma Diablama

Příspěvek od hami » 16.11.2010, 21:15 hod.

a nebudou se mi přepisovat savy??
mám tkošenosti s tím že i-když mam diablo v nějaký jiný složce načítali se mi savy ze složka kam bylo původně nainstalované
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Odpovědět

Zpět na „Návody“