Jak na DIABLA

Návody.

Moderátor:Dark_Deamon

Tal Rasha
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:
Jak na DIABLA

Příspěvek od Tal Rasha » 30.11.2010, 04:07 hod.

Je tu někdo vzhůru ještě hraju souboj s Diablem není náká taktika nebo rada??!2x mě už zabil a já ho jenom škrábnul ještě 1000 takových a je mrtvej:D:-(

Tal Rasha
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od Tal Rasha » 30.11.2010, 05:11 hod.

Jak jste ho likvidovali vy??Už je víc jak z půlky mrtvej ale jde to pomalu:(jdu si odpočinout čekám komenty díky moc:-)

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od homer_cz » 30.11.2010, 06:59 hod.

No to se načekáš....musíš alespoň napsat za jakou postavu hraješ... a aby si mohl dostat smysluplnou odpověď tak musíš i napsat na jakém si levelu a jak si rozdělil body do skillů.

Obecná rada - doléčuj se ve městě a doplňuj si zásoby lahví...pákrát se k němu vrátíš a postupně ho po těch kouskách upižláš ;)
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
Benedikt
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Benedikt#2443

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od Benedikt » 30.11.2010, 08:30 hod.

Tal Rasha : jak říkal homer_cz, taktika je jina jak od postavy za kterou hrajes, tak i od zamereni :) Ale jeste bych doplnil radou, pokud mas tanka (merce, pety - golem, shadomaster atd) tak je nech tankovat a stoupni si za Diabla. Vyhnes se tak dvoum neprijemnym kouzlum ktery dokazou nadelat slusnou paseku :) Jinak doporucuju utict fyzicky, rozhodne ne ohnem a bleskem >:D To das, dont worry :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
hoparikus
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lukas #2205

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od hoparikus » 30.11.2010, 09:41 hod.

Upizlat po kouskach mu ubirat uhybat jeho kouzlum a mit v zaloze otevreny portal do mesta kvuli HP flaskam(nedavno jsem ho daval na normal a v poho,akurat ze vcilka na NM mam problem se knemu vubec jen dostat:D

Uživatelský avatar
Benedikt
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Benedikt#2443

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od Benedikt » 30.11.2010, 09:48 hod.

Akorat ten portal hazet trosku dal a nebo mit slusnou zasobu v knizce, ty jeho bone prison na porty sou protivny.

2 Hoparikus : za co hrajes :?: Me prave na NM delaj bossove nejmensi problemy >:D
Obrázek

Uživatelský avatar
hoparikus
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lukas #2205

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od hoparikus » 30.11.2010, 10:14 hod.

Za Druida ww 4 akt NM a bijou me jak psa:)

Uživatelský avatar
Benedikt
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Benedikt#2443

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od Benedikt » 30.11.2010, 10:29 hod.

No tak za druida jsem se nikdy nedostal dál než do pekla na normal :lol: Moc mě to za něj nebavilo, ale jestli hraješ za werewolfa, tak počítám že se hlavně soustředíš na physical dmg... on sice Diablo ma slusnej blok a hp taky jak nasranejch, ale kdyz sem ho upizlal s hybrid iron barbem, tak to musis dat taky :)
Jak rikam, pred neho postavit zoldaka, stoupnout si za Diabla abys nechytal ty ohnivy a lighting kouzla a rezat. Healovat zoldaka, pokud mas nejake skilly na zvyseni phys dmg tak nahodit.... taky se dost hodi life/mana tap. Na NM to je jeste 1/2 sani, hell je uz horsi :)
Pokud se ti podari ho nekde zastavit tak aby moc nekouzlil, mas vyhrano. Hlavne si davej pozor na jeho Charge, je to svinarna. Proto je dobre byt u nej nez behat okolo ;)
Obrázek

Tal Rasha
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od Tal Rasha » 30.11.2010, 12:13 hod.

Hraju za barbara mam 25lvl 1.963.896 zkušeností
Síla:94
Obratnost:68
Vitalita:47
Energie:22
Stojím vždycky za rohem kam on nechodí pravidelně doplňuju portály abych jich měl 20..V inventáři mám jenom knihi a jinak všechno elixíry many jak tady radíte.Jo a podle toho co jste psali hraju Diablo II.

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od Vorvy » 30.11.2010, 13:11 hod.

uf, to bude na dlouho..

1) si nam stejne nerekl to nejpodstatnejs... jaky pouzivas utocny skill? (rozdeleni dovednostnich bodu)

2) uz z hodnot atributu, ktere si uvedl je zrejme, ze body cpes ne zrovna idealne.. zbytecne moc dex, do many se nedava ani bod, sila tak akorat na noseni vecimas, zbytek do vit

3) 25lvl je celkem malo, muzes jeste nekde expit pomoci prikazu /players x

4) nikdo tu nerekl, ze mas mit plnej inventar knih a flasek, bylo receno aby si je odbihal doplnovat do mesta.. naopak vyhledavej charmy (talismany) s rezistencema, FHR, zivotama, treba i dmg

5) paklize opravdu nvs co se ti tu snazime rict, tak si prostuduj:
http://diablo2lod.diablo3.cz/buildy.html#barbarian
Kupodivu mě to stále baví..

Tal Rasha
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od Tal Rasha » 30.11.2010, 14:34 hod.

Díky moc,jsem začátečník.Takže ještě toho moc neznam.Jinak Diabla jsem už porazil šlo to rychleji než v noci kdy za hodinu a půl jsem ubral půlku ted asi za půl hodky jsem ho dodělal.Nevím proč ta hra nekončí smrtí diabla ještě ten Baale kterej podle mě nebude těžší než Diablo?!

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od Fraxinus » 30.11.2010, 14:53 hod.

Po letech hraní už nejsem schopen posoudit, jestli je Baal pro začátečníka těžší než Diablo, ale otravnější bude určitě. Hlavně než na něj půjdeš, měj aspoň 40. úroveň ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Benedikt
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Benedikt#2443

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od Benedikt » 30.11.2010, 15:15 hod.

2 Tal Rasha : Jak už psal Vorvy, řekni aspoň co máš za útočné kouzlo - na levém tlačítku myši :) Co já si pamatuju tak na Diabla chodim většinou kolem 28 a 29 levlu, takže tos na něj šel dost brzo. Ono těch prá levlů udělá své :)

A co se Bossů týče, pokud porazíš Diabla tak s barbem nebudeš mít větší problém u Baala, jen pokud jsi závislej na maně tak počítej s tím, že ti ju bude pálit (Mana burn). Důležité je zahnat Baala někam do kouta aby jen sekal, občas něco vykouzlil. . Jak se ti začne teleportovat, případně se rozdvojí, tak máš zbytečně práce navíc. Jinak mě z barbem problém nedělal >:D
Obrázek

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od Vorvy » 30.11.2010, 16:04 hod.

Baal neni ani tak nebezbecnej jako otravnej, chapadla, hoarfrost, mana burn.. ani nvm jestli jeste umi blood manu, kouzlil ji na me akorat v 1.07 a v dalsich verzich uz jen attract a zastupy chapadel, ktery na hell umi bejt neprijemny..

nebudem predbihat a nebudem te mast, nejlepsi bude kdyz na to prindes sam, alepos z toho budes mit radost ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od Fraxinus » 30.11.2010, 16:30 hod.

kouzlí i blood manu, ale jen na ty, co mají víc many než života. ;) Takže kouzlil po celou dobu mé hráčské kariéry jen jednou, na moji sosu ve verzi 1.09.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.11.2010, 17:19 hod.

Akorát když jsem zabíjel Baala na Hell s Amazonkou, tak to dělalo krapet problém, ale jinak není až tak nebezpečnej jako Diablo. A pokud jde o dvojníka, tak toho mám z krku během 3 vteřin a může mít životů třeba milion.

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od Bemik » 30.11.2010, 17:20 hod.

aha :-D a já si říkal co je to vůbec za curse že to na mě ještě nezacastil :-D
... no jinak k tématu : najdi si něco s lifestealem... pak by to neměl bejt problém... (2 části sigin setu, cathanas ring, craft, pokud sbíráš kamínky - to by neměl bejt problém ani na normálu...)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.11.2010, 17:32 hod.

Bemik: Nechci být detailista, ale je to Sigon's a Cathan's ;)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od Vorvy » 30.11.2010, 17:54 hod.

Frax: aha, no vtipny na tom je, ze mi to hazel zrovna na necra summonera.. ani nvm jak se mi to tehda povedlo :D :D
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Jak na DIABLA

Příspěvek od Bemik » 30.11.2010, 18:54 hod.

Dark_deamon : No jo :D sem celej já...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Odpovědět

Zpět na „Návody“