Portal 2

Všechny ostatní hry...
Odpovědět
Open_cz
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dworkinn#2612
Re: Portal 2

Příspěvek od Open_cz » 28.05.2011, 13:29 hod.

Já jsem to hrál asi před měsícem, skoro hned po vydání a byl jsem příjemně překvapený.
Bál jsem se, že to bude jenom jednička doplněná o pár úrovní, ale dokázali tam přidat zase spoustu nových nápadů. Pro mě jedna z nejoriginálnějších her posledních let.

A jestli jsi nehrál co-op, tak doporučuju. S kamarádem jsme to hráli přes hamachi a úplně super zážitek, skoro lepší jak singl..

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Portal 2

Příspěvek od hami » 28.05.2011, 16:39 hod.

a jak tato hra vypadá?? o co de?? žánr??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Hefko
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hefko#2171
Bydliště:Hlohovec

Re: Portal 2

Příspěvek od Hefko » 28.05.2011, 16:48 hod.

Jedna z najlepších hier (po diable samozrejme)... jednotka je výborná, dvojka je excelentná :)

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Portal 2

Příspěvek od Garn » 29.05.2011, 13:43 hod.

Jedna z nejlepších her současnosti podle mě. Je originální, chytlavá, parádně graficky zpracovaná, s druhem humoru, který mám rád. Hlavně v dnešní době vydat logickou hru, která si hraje s prostorem, je při dnešním mainstreamu rovno přiložení si revolveru k hlavě. Bohudík Valve - i když s revolverem u spánku - trefili do černého. Co mi vadí jsou krátké levely, špatná znovuhratelnost a velmi nízká obtížnost. Ale vzhledem k tomu, že uvolnili level editor...
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Portal 2

Příspěvek od hami » 29.05.2011, 18:18 hod.

trailer jsem shlédnul, ale moudrej z toho moc nejsem
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Portal 2

Příspěvek od Garn » 29.05.2011, 18:25 hod.

Pointa je, že máš zbraň, která střílí modrý a oranžový portál. Když vlezeš do oranžového, tak vylezeš modrým a naopak. Na tom je postavená celá hra. Potom tam máš takové "pomocné" elementy. Ve dvojce to je tuším laser, potom ten beam, který tě nadnáší a ještě gely. To jsou takový kraviny, které využíváš, abys udělal level. Jinak je to čistě logická hra ve 3D. Musíš se dostat z místa A na místo B.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Portal 2

Příspěvek od Spellsword » 29.05.2011, 18:33 hod.

Všiml jsem si, že se Portal velmi často spojuje s nějakou kostkou. Taková bílá, zaoblené okraje, byla ve videu... Co to je?

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Portal 2

Příspěvek od hami » 29.05.2011, 19:20 hod.

jaký to má HW nároky mam celkem starej notebook
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Portal 2

Příspěvek od Garn » 29.05.2011, 19:25 hod.

@Spell: Ta kostka nevím, poptám se.
@Hami: Jede to na zlepšeným HL2 enginu, na low detaily je to prý docela nenáročné.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Hefko
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hefko#2171
Bydliště:Hlohovec

Re: Portal 2

Příspěvek od Hefko » 29.05.2011, 19:51 hod.

Minimum:
Procesor: Pentium 4 3.0 GHz, Dual Core 2.0 GHz alebo AMD 64X2
Pamäť: 1 GB XP/2GB Vista, Win7
Grafická karta: Karta s minimálne 128 MB pamäte, GeForce 7600 a výkonnejšia, ATI Radeon X 800 a výkonnejšia
HDD: 7.6 GB volného miesta

Ja mám v NB integrovanú Ati mobility radeon HD4200 256mb a v pohode 1366x768 na low 26-45 FPS, a 800x600 low 60-130fps :)

Ak si fungovalo HL2 EP2 tak toto určite spustíš :)

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Portal 2

Příspěvek od Jireky » 30.05.2011, 15:57 hod.

A třetí :love:
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Portal 2

Příspěvek od Spellsword » 30.05.2011, 17:20 hod.

Aha, už jsem zalezl na wikipedii, díky :)

Odpovědět

Zpět na „Další hry“