DOTA

Všechny ostatní hry...
Odpovědět
Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno
DOTA

Příspěvek od SkoroPaladin » 05.07.2014, 10:30 hod.

Koukám koukám - a vypadá to, že dota tu ještě propíraná není.
Já se tomuhle šílenství, který začalo zcela nevinně jako nadšenecká mapa pro Warcraft III, úspěšně bránil - ale teď už 14 dní nepařím nic jinýho >:o.

Nejoblíbenější hrdina/hrdinové, artefakt/artefakty (ačkoliv to je dost specifický), nejneoblíbenější hrdinové (ačkoliv to je ještě specifičtější)?

Já jsem zatím začátečník: nejraději mám Troll Warlorda, Ursu, Venoma, Juggernaughta a Netherdraka (zvláštní místo v mém srdéčku má AXE - páč s tím sem začínal). Dycinky mě namíchne Invoker (pakliže není na mé straně - páč mně vždycky dává kapky). Obecně nemám rád proti sobě hrdiny s omračujícíma abilitama. Globální dobíjení (od třebas Dia) taky něpotěší. Protože hraju za Agil/STR hrdiny - občas je pro mě neřešitelnej problém Obsidian hrdina a jeho ulti.
Co se týče artefaktů... nejraději mám asi Aegis :-).
We are knights who say... NI!

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: DOTA

Příspěvek od moon » 06.07.2014, 09:12 hod.

myslíš dotu 1 nebo 2?

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: DOTA

Příspěvek od SkoroPaladin » 06.07.2014, 09:20 hod.

Jedničku. Dvojku sem taky zkusil, ale jednička je mně prostě bližší Warcraftovskou grafikou no :-).
We are knights who say... NI!

thomas_
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HiddenKiller#2511

Re: DOTA

Příspěvek od thomas_ » 24.07.2014, 19:32 hod.

U jedničky jsme zažili docele dost let ale nikdy jsme nesehnali žádný klan... ono je těžký hrát dotu jen pro zábavu a s nervákama mě to nebaví :)

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: DOTA

Příspěvek od SkoroPaladin » 28.07.2014, 11:23 hod.

Já s tím nemám problém - hrát dotu jen pro zábavu s grupou kamošů/neboneznámechlidí. Ohledně nerváků - zatím sem nepařil online nic, kde by nebyli (snad sem se proti nim dostatečně obrnil).
We are knights who say... NI!

thomas_
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HiddenKiller#2511

Re: DOTA

Příspěvek od thomas_ » 29.07.2014, 09:37 hod.

Jenže je problém vždy sehnat full team.. vždy někdo chyběl a ten byl nahrazen public člověkem a když díky němu začnete prohrávat tak to naštve :)

Doufám, že v HotS od blizzu to bude lepší.

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: DOTA

Příspěvek od SkoroPaladin » 06.11.2014, 16:53 hod.

Tož sem se převexloval na DOTU 2 - hraju jen na publicu (a děsně mě to baví :-)).
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: DOTA

Příspěvek od siky8 » 06.11.2014, 21:43 hod.

DOTU 1 som hrával tak 5-6 rokov. Ako prišla DOTA2 tak som nehral ani jedno ani druhé.. dvojka ma vôbec nebere a na jednotku už nikde nieje poriadna online gaming podpora.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTA

Příspěvek od Fraxinus » 11.11.2014, 20:57 hod.

No, v dotě jsem nikdy moc dobrý nebyl, byly to takové střídavé úspěchy. :) Ale je to už dávno, co jsem ji hrál naposledy.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: DOTA

Příspěvek od Tib3rian » 12.11.2014, 20:27 hod.

Uz len fakt ze DOTA spolocne s Lolkom su daleko hranejsie nez Elder Scrolls, GTA 5 ci dokonca WoW v casoch najvacsej slavy je impozantne. Hrat sa mi to ale nejak nechce :) ta kombinacia zanrov sa mi paci, len komunita nie. predsa, mam len jedny nervy :)
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: DOTA

Příspěvek od SkoroPaladin » 12.11.2014, 21:33 hod.

Je fakt, že sem v DOTĚ 2 spíš newbie (bilanci mám sice 75% výher ale špílů pomalu co by se za nehet vešlo oproti globálu). Je možnost pařit jen s kamošama (proti zbytku světa - pokud se domluvíte) a komunita taky není nejhorší (azbukáři to poněkud kazí, ale na středo/západních serverech to není tak strašný). Naštěstí pro osamocený uživatele k sobě hra přiřazuje hráče s podobným počtem odehraných her.
Je to halt MOBA - spolupráce je absolutna nezbytná a klíčová, resp. celá hra se kolem ní točí.
Vybalancovaný je to si myslím velmi dobře a systém kámen nůžky papír je vidět všude (cca každej hrdina má na sebe antihrdinu nebo antiitemy).
Mě na tom baví to objevování a zlepšování se. Možností je nepřeberný množství a každej by si měl přijít na svý s oblíbeným typem hrdiny nebo způsobem hraní. Než se čověk naučí všechny hrdiny a artefatky (což zatim není můj řípad) tak to zabere hóóódně času. Párkrát sem měl dojem neporazitelnýho boha - při opětovnym score 20/0/15 a v další hře sem byl vyškolenej potupným způsobem :-D.

Suma sum - vřele doporučuju :-).
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTA

Příspěvek od Fraxinus » 15.11.2014, 15:36 hod.

Skoropaladin: Proto je lepší se azbuku naučit, není to zas tak těžké, víc jak polovina znaků je stejných jako v latince. Jen je blbý, že rovna český warcraft 3 a typuju, že i mnohé další edice her pro střední Evropu psaní azbukou nepodporují. :) Občas je to sranda, když si oni myslí, že ty nevíš, co si píšou. :) Pro tebe strategická výhoda...

jo a to šíleně časté používání slova noob, ať už na mě, ode mě, nebo jednoho proti jinému...taky nostalgie. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: DOTA

Příspěvek od SkoroPaladin » 16.11.2014, 14:55 hod.

S tou azbukou/Dotou. Ono je to tak, že azbuku používají na team channelu (co si píšou protihráči nevidíš - pokud nepoužijou globální chat). Hrajou často na sebe azbukáři = prohra. Obecně mi přijde že dělají největší bordel (když takovej typan dá naschvál na plný kule šílený ruský rádio na mikrofon a pak se božsky baví zatímco ostatní nadávají...). Ale jn. - naučit bych se něco mohl - hlavně sprostý slova, rusky neumím :-).
We are knights who say... NI!

Odpovědět

Zpět na „Další hry“