Hatred

Všechny ostatní hry...
Odpovědět
Uživatelský avatar
homeles8
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Homeles#2261
Hatred

Příspěvek od homeles8 » 19.10.2014, 11:34 hod.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RrX7G-1xPLs[/youtube]

Mě se to líbí, po práci, když přijdu domů unavenej a naštvanej, tak neni nic lepšího na zahrání. Jinak někteří lidé co jsem čet v doskiuzích to chtějí i zakázat vůbec vydat. Ale to je zase dokola o tom, jaký mají PC hry vliv na psychiku člověka. Ale je pravda, že i když hře fandím, tak musím uznat, že za poslední dobu je to nejkontroverznější hra. Uvidíme, zatím je jenom tohle video.
něco

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hatred

Příspěvek od Javurek » 19.10.2014, 15:44 hod.

Ono jde o to, že některé jedince takovéhle hry mohou povzbudit v tom aby si to zkusili naživo. Tahle hra už mi přijde teda dost extrém.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Hatred

Příspěvek od Fru-fru » 19.10.2014, 16:28 hod.

Njn, víš co...to je otázka. Kdo hledá podobné "ukojení" z nějaké formy psychivkého narušení, nebo vybočuje z toho co společnost považuje za normální, případně lidské, tak ten si to stejně najde. Partnerka pomáhá jednomu útulku pro kočky a co občas člověk vidí, to mi hlava nebere. Evidentně cílené působení bolesti a mrzačení zvířat - to by Vás nenapadlo. A jak často...To není jeden případ za měsíc z ejdné konkrétní lokality... A nejhorší na tom je, že se to děje u vesnic/malých měst kde bydlíme. Ne jen v obrovských městech kde tak nějak předpokládáme, že těchto lidí je více a nemluvě o anonymitě kterou velká města poskytují podobným lidem...
Možná jsem trochu odbočil, pak sry za lehké OT. Za mě bych hru nezakazoval, ona žádný velký úspěch mít asi nebude. Nemluvě o tom, že jsem raději zastáncem svobody než cenzury.... Ale říkám to velmi obecně...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Hatred

Příspěvek od Kuki10 » 19.10.2014, 17:46 hod.

No řekl bych, že na Manhunt to nemá.
Nenavidena ale i milovaná hra pro někoho.
V X zemích zakázána.
A já na ní tenkrát tak ujížděl ani nevím proč a kolikrát sem ji dohrál. :-D


Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hatred

Příspěvek od Javurek » 19.10.2014, 17:54 hod.

Já bych tyhle hry prodávál pouze lidem kteří přinesou od soudu potvrzený posudek, že jsou psychicky v pořádku a nemají žádné nebezpečné úchylky. Jiank je riziko že se jim to bude líbit tak moc, že to pak zkusí jak píšeš na zvířatech a pak následně na lidech až zvířata stačit nebudou.

Ono je trošku něco jiného takovéhle hry hrát ze zvědavosti nebo protože to někoho třeba vzrušuje :)

Uživatelský avatar
homeles8
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Homeles#2261

Re: Hatred

Příspěvek od homeles8 » 19.10.2014, 18:22 hod.

Tak může to být i opačně, že nějakýmu úchylákovi bude stačit zahrát si Hatred místo toho, aby opravdu zabíjel lidi. Jinak tady to je brutální tím, že to nemá žádnej nadhled, nebo smysl. Není to žádná nadsázka, ani ti lidé nejsou nepřátelé, jinak je to hra, jako každá druhá. Třeba GTA, kolik a jak zabíjete nevinných civilistů tam? A dneska to už nikomu ani nepřijde. I když první a třřetí GTA taky v tý době jako strašně kontroverzní hru, nebo třeba i zmiňovaný manhunt + ještě Postal. Tyhle všechny hry mě baví a stejně ani nepřemýšlím o tom, že bych měl někoho třeba jen zranit. Ale při hraní samotným si to užívám a směju se tomu :twisted:
něco

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Hatred

Příspěvek od NargarotH » 19.10.2014, 23:57 hod.

Vypadá to jako takový realističtější Postal :) Jinak v Manhunt hráč nezabíjel jen tak nějáké kolemdoucí civilisty ne? ;0
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Hatred

Příspěvek od witekcz » 31.10.2014, 14:29 hod.

Za našich mladých let se hrál hodně Carmagedon, nejsem si jistej, že by to kdy někdo zkoušel na živo =)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Odpovědět

Zpět na „Další hry“