The Crew

Všechny ostatní hry...
Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167
The Crew

Příspěvek od Fru-fru » 28.10.2014, 19:34 hod.

Ahoj všichni,

opět zdejší místo zazásobuji postem ;).

Je zde někdo kdo má v plánu věnovat se "MMO" autům od Ubisoftu jménem The Crew?

Pro ty co neví odkaz na games.tiscali. : http://games.tiscali.cz/the-crew-15781

Hra vychází 2.prosince a jedná se o arkádově mířenou auto záležitost s velkým důrazem na sociální stránku (proto jméno Crew), hru hráče proti ostatním hráčům a tuning svých vozidel. Někdo tvrdí, že jízdní model je asi mezi NFS a TDU...

Když bude někdo koho hra zajímá, dejte vědět do vlákna ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: The Crew

Příspěvek od Frozen » 30.10.2014, 07:18 hod.

Ahoj,
já uvažuji o její koupi. Měl jsem možnost hrát betu a mohu říct, že se bude jednat o fakt super hru. Jediný auta ve kterých se vyblbneš dosytosti. Jediný co mě vadilo bylo nastavení ovládání pro gamepad, což v betě měli jen klávesnici / volant a gamepad byl nastaven jako volant, takže to bylo takové, že zatočil si a nic, zatočil si víc a letěl si do hodin, na klávesách to bylo fajn. Psal jsem jim to jako odezvu, ale věřím tomu, že v plné verzi to bude lépe ošetřené. Každopádně jako hra je to moc pěkné a kdo má rád auta, tak si ji zaručeně musí koupit.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: The Crew

Příspěvek od Fru-fru » 30.10.2014, 09:07 hod.

Super, konečně někdo kdo hrál betu. Jediné co mě trochu hlodalo bylo kdysi zmiňovanjý šíleně plavoucí ovládání...Ale to bude to o čem mluvíš. Předpokládám, že se to vylepšilo a pokud to bylo na klávesnici v pohodě, tak není co řešit. Já mám každopádně v plánu to hrát na klávesnici, případně kdyby se to hrálo lépe na gamepadu, tak bych si holt jeden koupil. Koukal jsem, že se dají koupit už za 500-700,- Kč vcelku pěkný kousky. Ale raději bych hrál klasicky na klávesnici. Volant jistě nehrozí... jednou jsem měl levnější volant v hodnotě cca 1500,- Kč a už nikdy více...No a 4k + do volantu nedám...
Popravdě jsem provedl předobjednávku, kdy jsem koupil Gold edici, která je krom bonusových aut z limited edice doplněna ještě season pasem. Na Steamu ji měli v akci za 65,- éček orpoti původním 75. Takže jsem neodolal...
Takže já už jsem ve hře ;)... No pokud hru koupíš a nemáš jiný plán, můžeme se ve hře potkat a buď se později přidat k nějaké crew nebo založit vlastní. Třeba bude ještě někdo z fora nebo se prostě obecně někdo najde... Ale to jdu fakt dopředu a hlavně se nechci "vnucovat", kdybys náhodou měl nějaké vlastní plány... ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: The Crew

Příspěvek od Frozen » 31.10.2014, 07:01 hod.

Já jsem na 90% přesvědčen si hru koupit. Ale co v ní budu dělat zatím nevím :-) Btw. na tojepohoda ji mají za 829Kč
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: The Crew

Příspěvek od Fru-fru » 02.11.2014, 14:56 hod.

Jj, našel jsme ji různě okolo 900,-Kč... Ale já chtěl práve onu Gold edici, která má v sobě season pass. Nemluvě o tom, že jsem fanda Steamu a prostě mám rád hry na Steamu, je v tom krásný pořádek a nádherně to všechno funguje... Prostě spokojenost.

Ale popravdě, že je to první hra u které budu mít season pass, tak jsem zvědav jak to funugje. Protože podle toho co jsem našel, tak to znamená, že mám přístup ke všem datadiskům a DLC které vyjdou, je to tak, ne? Má s tím někdo nějakou praktickou zkušenost?

Tak s tím co budeš dělat ve hře, jsme spíš myslel jestli nejsi s někým už domluven apod. Abych se moc ensockoval ;)... Takže se může dát dohromady pak, vždycky je příjemnější mít s kým "úspěchy" sdílet...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: The Crew

Příspěvek od Fru-fru » 05.12.2014, 21:21 hod.

Mimochodem Crew vyšla a já jsem in.. kdyby nějaký déčkař pobýval ve hře, ať se ozve, dáme tým, nebo jen pokecáme...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: The Crew

Příspěvek od HELLERcz » 05.12.2014, 22:10 hod.

spíš sepiš nějaké dojmy :) jak vidíš ty .. díky :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: The Crew

Příspěvek od Fru-fru » 06.12.2014, 15:44 hod.

Hele dojmy jsou vcelku dobrý, princip jako u MMOčka, prostě to nejsou úplně klasický auta, ten MMO podpis je tam patrný, ačkoliv ani ne z důvodu přítomnosti ostatních hráčů (tedy v této fázi hry), ale spíše z toho pomalejšího rozjezdu. Máš na základní auto, nemáš ho moc čím tunit, specifikaci vozidla máš k dispozici jen jednu (z pěti) a tak nějak jde vše pomaleji. V podstatě bych řekl, že prvních 3-5 hodin jsem to hrál bez zvláštního zapálení...

Ovšem potom už mě to začalo bavit víc, máš svou káru, tu vylepšuješ, jezdíš s ní líp a líp a šetříš na další... K tomu se odehrává klasický béčkový příběh a ty levelíš káru i sebe. Já mám teď lvl 21 myslím, a díky tomu se mi zpřístupnila raidová specializace aut... takže další typ závodů...

Takže RPG prvky ve hře fungují dobře a člověka to baví, mohlo by to být lépe zpracované, přijde mi to zbytečně konzolové...ale což, taková je doba.

Co se týče MMO prvku, zatím jsem z toho okoštoval minimu, nějaké to PVP jsem si dal, ale málo závodů na hlubší názor... Co se týče kooperace, vlastní crew zatím nemám a rychlá kooperace je většinou bez odpovědi... Tipnul bych, že je to tím, že se bavíme o startovních a middle lokacích, kde v každém MMO je trochu prázdněji... Uvidíme později...

Co se týče jízdního modelu, tak je prostě arkádový. V pohodě ovladatelný na klávesnici, v modu plných asistencí na Vás neklade moc velké nároky, já jezdím na sportovní mod a pak je ještě HC mod. Ten jsem zkoušel jen na začátku, když jsem nebyl rozježděný a můj starovní mustang mě v něm vyloženě s*al... Ale to je taky doba přivykání na jízdní model.
Jinak konkrétněji, řízení trochu plave, mohlo by méně. Přijde mi, že má jen velmi malý vliv na způsob řízení zda máte 4x4 nebo FWD nebo RWD ... ale tohle nemám ještě tolik odzkoušené, na to je potřeba mít trochu víc kár na podobném levelu..jelikož mám Nissan Skyline 4x4 upravenou hlavně na terén a BMW Z4 RWD na závodní spec, tak se mi to blbě porovnává... Ale od Z4 bych čekal mnohem víc přetáčivosti a od nissana mnohem méně...
Kolizní model je takový arkádově nenáročný... Hloupě řečeno..ale řekl bych že to není špatný kompromis. Hlavní je, že kolize Vás zpomalují, tedy nevyplatí se hrát pinball stylem jako v některých hrách. Čistá stopa je stále zárukou lepšího času... ale vždy to do Vás může lidský protihráč napálit a Vy jdete do kytek a jemu se to vyplatí protože se na 90% dostane před Vás.... To mi přijde velmi hloupé. Ale na PVP mám zatím jen malé zkušenosti...takže prosím s rezervou.
Jinak mě občas překvapí čelná srážka, že dopadne jakýmsi sklouznutím v boka pokračováním jízdy...nevím co to počítá za "vzorec" ;) ,ale když se protijedoucím autem střetnete třeba jen 10-20% vozu, tak se od sebe mírně odrazíte do stran a jedete jako by nic. Trochu divný, ale díky občas velmi hustému provozu se snižuje frustrace z občasných kolizí, který Vám dokáží zazdít 10 minutový závod...
Jinek jsme všude četl že jestli to bude mít stejný model jako TU2 tak jako peklo. Mohu Vás ujistit, že TU2 jsem hrál a to bylot akovééééé zadělané hnusné peklo, že tu hru jsem odinstaloval a poté jsem zkropil HDD svěcenou vodou, čímž jsem tedy přišel i o ten HDD a přesto se mi na ten hnus vzpomínky vracejí... TU1 jsem nehrál, nemohu porovnat. Mohu porovnat s Grid Autosport, který má náročnější jízdní model (samozřejmě záleží na nastavení obtížnosti), ale zas má vracení času, takže ono jako těžko říct... Každopádně Crew je arkádovější... Crew by prospěl kolizní model z Gridu Autosport, ale to by asi mainstream nerozdejchal..

No a náplň mi přijde příjemná. Byť točíte dokola podobné disciplíny, díky rozmanitosti prostředí a závodním specifikacím mě to zatím slušně baví. Zajímavé jsou i třeba závody trvající hodinu...Popravdě ten mě bavil fakt dost....sice je evidentní když AI hráče nevidíte, tak podvádí, ale zas občas před Vám občas vylítne ze stopy když jede moc rychle a třeba to do něčeho napere... Prostě občas chybuje...Aspoň se enstaně, že byste jim ujeli a pak jeli 50 minut sami...Až dokonce jsem se běžně propadal na 2-3 místo a o první jsem bojoval i nějakou tu minutu, případně mi pomohla chyba AI...

Grafika je normální, není dechberoucí, ale hezky se na ní kouká a přijde mi nenáročná, takže je zde směřováno na široké publikum... Za mě NP, otevřený svět je krásný a zajímavý... Holt se jen trochu méně bliští a těch polygonů to holt není milion....Ale zas to spustí asi každý kdo má průměrné Pc a bude to pro něj líbivé...

Uf... Tohle je pohled po 14h hraní, takže s velkou rezervou... Až budu mít nahráno 30 hodin a uvidím end content...obzvláště PVP, tak to bude přínosnější.

Každopádně mohu říci, že koho auta nijak zvlášť neba, nemá podle mě důvod Crew hrát...Pokud hraní s autíčky máte rádi, rádi auta virtuálně vlastníte, a nehodláte se účastnit autosimulačních orgiíí, pak by Vás Crew mohl bavit...
Já se těším, až konečně uvidím více MMO prvky. Zatím si přijdu jako ve wowku, kde si při expení občas s někým pomůžete ale většinou se jen míjíte a do doby dokončení max lvl capu hrajte spíše single game...

Uf, nekamenovat, brát s rezervou ;)
Přeji krásný den pánové

PS : sry za občasné překlepy, po 4 už to číst nebudu, ne a ne a ne :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: The Crew

Příspěvek od Fru-fru » 07.12.2014, 12:27 hod.

Teda, musím si ulevit, ale včera mi spadla Crew a už nešla spustit, reinstal uplay, reinstal steamu, reinstal hry...po x hodinách jsme se dneska donutil na reinstal systému...doufám, že to problém vyřeší....
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: The Crew

Příspěvek od HELLERcz » 07.12.2014, 12:42 hod.

Nechci ti kazit nejak radost ze hry ale co jsem slysel od jinych je to vazne solidni propadak :-(
Me mrzi ta beta ze jsem ji nestihl. Chybelo par hodin tehda. Mam pomalejsi download nu

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: The Crew

Příspěvek od Fru-fru » 07.12.2014, 14:17 hod.

Né, to se neboj, naštěstí mi záleží hlavně na tom jak to vnímám já :D ... Mě to jako propadák nepřijde (opakuji nahráno cca 14hodin), je to vcelku průměrná arkádová závodní hra, žádné terno, ale k propadáku si myslím, že to má daleko. Otázkou je co od toho kdo čekal. Pokud na to někdo nahlížel jako na revoluci v mmo hraní autíček, nebo jako na wowko mezi auty, pak to je propadák... Věc druhá je, že wowko se zopakovat nedá, to je i o zasazení do specifické doby...ale to je jedno;) .

Jediné co mi trochu vadí je ten jízdní model, uvidíme jak to bude dál :D ... Zajímá mě hlavně jestli je rozdíl když máš máš lvl 50+ a dejme tomu jdeš po end contentu mezi tím middle co hraji teď já...

A co hlavně kritizují známí, páč předpokládám, že mají nahráno více než já, tak aspoň budu připraven ;) ... A znáš to, podle většiny bylo D3 taky propadák ;) a jak to dopadlo :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: The Crew

Příspěvek od HELLERcz » 07.12.2014, 14:39 hod.

To je pravda no :)
Otázka je hlavně, co od této hry očekávat. Mám tušení, že minimálně ten jeden je příznivcem simulátorů aut .. takže člověk to musí brát s rezervou.
Ale určitě já osobně do toho cpát peníze nebudu.. :/
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: The Crew

Příspěvek od Fru-fru » 07.12.2014, 17:15 hod.

Jako pro příznivce simulátoru aut to musí být úplně mimo rank ;) ...páč tohle je prostě hra na konzole, pro spoustu dětí a nenáročných hráčů... Mám taky kámoše co rád simulátory a i jezdí nějakou jejich ligu a Ti jsou stále "zaseklí" u Richarda Burnse :D ...A to už je setsakra nějakej pátek :D
Podle mě je to prostě NFS ale od Ubisoftu. Takže prostě spousta mainstream playerů s přebytkem času :D

No sám jsem zvědavý až budu mít nahrán 3x násobek doby..krizi hratelnosti tipuji někde okolo 40-50 hodiny :D ...tam se ukáže :D ... Takže já mám do konce roku co hrát :D

Jinak chápu, že do toho nechceš investovat... pokud se na tenhle typ hry fakt netěšíš, nemá to smysl...

věřím, že GTA je v násobcích větší tahák... a v násobcích lepší produkt...obecně vzato.
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: The Crew

Příspěvek od Frozen » 07.12.2014, 22:15 hod.

Já se zatím hry nemohu nabažit a fakt mě baví.

přikládám screeny. Sice nic moc, ale jak najdu nějakou lepší pozici, tak vyfotím :D

http://www.milanknop.cz/scr1.jpg
http://www.milanknop.cz/scr2.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: The Crew

Příspěvek od Frozen » 07.01.2015, 14:09 hod.

Btw vytvořil jsem fórko pro The Crew, kde je mimochodem i to nastavení Fru na ten router.

http://www.crewFans.cz
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: The Crew

Příspěvek od Fru-fru » 08.01.2015, 10:48 hod.

Super!
díky za forko a super návod. Zkusím to u sebe nastavit...

Teď jsem si dal krátký oraz od crew, přeci jen po 100 odehraných hodinách ;)... I mám teď dost práce a trochu nestíhám se věnovat Crew, u toho přeci jen musíš sedět a nepauzneš, nemůžeš během PvP odběhnout... Takže teď mi běží Sim City a u toho dělám fotky na PC a nebo odbíhám k malé. Ale doufám, že během několika dnů nápor budu mít hotový a večer bude zase klidnější...aspoň od těch 22h do 24h. Snad i dřív. Popravdě se těším i na update, někdy by teď měly přijít nová auta a nové závody...Tak jsem zvědav. Psali early or mid Januar... Takže doufám, že brzy...;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: The Crew

Příspěvek od Frozen » 08.01.2015, 11:06 hod.

Včera byl update a chat už nepadá a nevím zda jsme měli s mdmT takové štěstí, ale auta nám to doplňovalo neustále do 8. Takže včera moc hezká zábava.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: The Crew

Příspěvek od Fru-fru » 08.01.2015, 11:08 hod.

To zní dobře...asi si dneska vyhradím čas ;)!
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: The Crew

Příspěvek od Fru-fru » 09.01.2015, 11:49 hod.

tak včera no time... přišel jsem v 23:30 :D ..Dneska to bude snad lepší, už se těším...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: The Crew

Příspěvek od Frozen » 09.01.2015, 11:57 hod.

Včera to stálo za starou belu. Nakonec jsme si ani nezajeli... čekali jsme 3x 15 minut ve třech a nehodilo nás to do lobby :(. Navíc to padalo jak na běžícím páse, nevím co s tím dělali, ale přišlo mi jak když zkouší změny na ostrém serveru...
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Další hry“