Overwatch

Všechny ostatní hry...
Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825
Re: Overwatch

Příspěvek od Glimmer Man » 02.12.2016, 12:35 hod.

HELLERcz píše:To jo, ale premade 6 lidí nikdy nemáme .. jsme většinou 3-5 ... i tak to bylo takové všelijaké. No a je to fakt na prd, že solo hraním to jen jde do kopru. Ale mě to tak lákalo napravit rank, až jsem si ho totálně pohnojil.
Nejhorší je, že z toho už jen tak nevybruslím :D když se ty ranky nenulují po ukončení sezony .. to budu furt tak low a furt budu mít odměnu 100 bodů na zbraň .. mám sto chutí uninstall :D
Ověř si to, ale mám pocit, že ranky se nulují, někde jsem něco četl v tomhle smyslu.

Akorát jde o to, že při úvodních 10 zápasech se ti počítají spoluhráči a protihráči podle ranku z minulý sezóny, aby se nestalo, že totální noob jako já bude dělat rozstřel s těma, kdo předchozí sezónu vyhráli.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Overwatch

Příspěvek od HELLERcz » 02.12.2016, 12:44 hod.

No jako i jsem přemýšlel, jestli nenapíšu ticket, aby mi to ujasnili, protože hráli jsme rozřazovák ve 3 lidech a kámoš i brácha dostali 2100 bodů a já 1420 ... v ten moment mě to neskutečně naštvalo.

Celkově nechápu, jak ten systém funguje, jestli se tam krom výher a proher počítá všechno, od výběru charakteru, přes medaile, smrti atd .. nevím no. Ani nevím, kde to mám pořádně hledat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Overwatch

Příspěvek od Glimmer Man » 02.12.2016, 12:54 hod.

HELLERcz píše:No jako i jsem přemýšlel, jestli nenapíšu ticket, aby mi to ujasnili, protože hráli jsme rozřazovák ve 3 lidech a kámoš i brácha dostali 2100 bodů a já 1420 ... v ten moment mě to neskutečně naštvalo.

Celkově nechápu, jak ten systém funguje, jestli se tam krom výher a proher počítá všechno, od výběru charakteru, přes medaile, smrti atd .. nevím no. Ani nevím, kde to mám pořádně hledat.
Já myslím, že počítá. Holt se asi ti tvoji kámoši na vyhrách statisticky podíleli víc. :D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Overwatch

Příspěvek od Bambinot » 02.12.2016, 14:07 hod.

Kontrolní otázka ... dá se OW vyzkoušet před případnou koupí?

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Overwatch

Příspěvek od Glimmer Man » 02.12.2016, 14:44 hod.

Bambinot píše:Kontrolní otázka ... dá se OW vyzkoušet před případnou koupí?
Jo tak to nevím... byl víkend zdarma, ale to už jsi propásnul. To bylo 18-21.11. myslím. Teďka to vypadá, že to už nepůjde. Leda počkat na další takovou akci. Ale kdo ví, kdy to bude.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Overwatch

Příspěvek od Javurek » 02.12.2016, 17:57 hod.

Možná na Vánoce bude ale pochybuju o tom když to bylo teď, koukni na videa na youtube z toho si uděláš snad názor ne? :) nebo se ptej tady rád na cokoliv odpovím.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Overwatch

Příspěvek od HELLERcz » 02.12.2016, 23:14 hod.

Glimmer: ne to není možné :) protože jsem měl 2x POTG :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Overwatch

Příspěvek od Javurek » 03.12.2016, 00:29 hod.

Počítá se to tak, že hlavní roli hraje rank jaký jsi měl v minulé sezóně.

Lidi co měli Diamond master a grand zůstananou cca stejně i když prohrajou klidně 10 zápasů.

Lidé co byly v platinum gold a silver, těm se obecně rank o něco snížil, některým o něco málo některým o dost. Záleží na tom jak dobře hráli v placement hrách. Výhry nebo prohry moc velkou roli nehrajou.

Já měl třeba Season 2 High 2524 a final 2300, udělal jsem v 3 sezóně 5 výher a 5 proher a skončil jsem s rankem Gold cca 2138 myslím. Ale za výhru teď většinou dostanu víc než za prohru takže do platiny se zase snad došplhám :)

Co se týče nových hráčů co předtím sezńu nehráli, tak ty se myslím umístí převážně do Bronz a Silver ranků myslím.

EDIT: Takže je úplně jedno že budeš v partě 6 lidí dělat 10 placement matchů, protože stejné ranky mít nebudete, zaleží na rancích od minule, to je výchozí bod. V sezńě 2 byl problém že bylo moc lidí v platinum a gold tak to takhle zkouhli .)

Nevím zda mě nemáš přidaného ale pokud chceš tak:

Xion#21131

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Overwatch

Příspěvek od kolij » 03.12.2016, 18:16 hod.

Já jsem v těch rozřazovacích měl 3 winy, 5 proher a 2 draw, z minulé sezóny sem nic neměl a hodilo mě to na gold 2100 rank.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Overwatch

Příspěvek od HELLERcz » 03.12.2016, 19:53 hod.

Jo jo, to by tak mohlo odpovídat. No nic, nesmím to vzdát a snažit se vyšplhat trochu výše z té břečky, spodiny atd .. :D ale tam je morálka všech hráčů otřesná .. těžko se bude škrábat :D
Obrázek

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Overwatch

Příspěvek od kolij » 03.12.2016, 19:57 hod.

A ty odměny co jsou psaný v legendě, těch 100,200,400, atd. fialových bodů se dostanou až na konci sezóny podle toho v jakým tieru se umístím?

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Overwatch

Příspěvek od Javurek » 03.12.2016, 20:17 hod.

Heller doporučuju si najít jednoho hrdinu a toho se trošku víc držet a naučit se ho fakt dobře. Nejlepší je někdo sobestačný, protože v těch low rancích se tak nemůžeš spolehnout na ostatní.

Tm myslím že Lucio přěžije určitě lépe než mercy, zarya lépe než winston atd, prostě hrdiny kteří jsou schopní vydržet bez velké spolupráce ostatních. Hlavní je také komunikovat v team voice chatu, nebýt toxic .) atd.

Kolij, nevím co tím teda myslíš, fialové body dostáváš za výhry a pak na konci sezońy ještě, jestli myslíš tohle.

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Overwatch

Příspěvek od kolij » 04.12.2016, 12:53 hod.


Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Overwatch

Příspěvek od Glimmer Man » 06.12.2016, 08:17 hod.

To jste mě nepotěšili... to se asi z tý LAMA ligy nedostanu ani v příští sezóně. :cry: :cry: :cry:

No ale upřímně je třeba si přiznat, že hraju přesně tu ligu, na kterou mám schopnosti.

P.S.: Nesnáším Mei. Dobře zahraná Mei, to je peklo. Mrazivé. >:D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Overwatch

Příspěvek od witekcz » 06.12.2016, 12:40 hod.

Glimmer Man píše:P.S.: Nesnáším Mei. Dobře zahraná Mei, to je peklo. Mrazivé. >:D
Obrázek
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Overwatch

Příspěvek od Glimmer Man » 06.12.2016, 13:54 hod.

Jo, to jim tam hodila ultimátku... :)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Overwatch

Příspěvek od Javurek » 06.12.2016, 16:45 hod.

Když ti vadí Mei vem pharu, obecně pokud se chcete dostat z hodně nízkého ranku Phara je na to dobrá. Málokdo jí umí takle nízko sestřelit a lidí moc nahoru nečumí :) a když se hodíte do teamu tak Phara+mercy je na brozne a silver hrozně OP.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Overwatch

Příspěvek od Glimmer Man » 07.12.2016, 12:24 hod.

No tak každej hrdina má něco... Proti Mei, Zayře, Reinhardtovi a dalším je možná dobrá, ale zase je moc papírová... stačí jeden lepší Soldier, Mccree, Widowmaker a Pharah má sakra problém.

To když hraju za Soldiera, tak se na ni zaměřuju... tři - čtyři dávky a jde dolů... když je načatá nebo se dobře trefím, tak i dvě... akorár mě nesmí nachytat, páč než zjistím, odkud to na mě sype, tak už se taky dost často válím v hlíně.

Tak maj to dobře vymyšlený, že každej se dá dobře vynulovat někým jiným.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
MONKey
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MonkeyCZ#2292

Re: Overwatch

Příspěvek od MONKey » 08.12.2016, 11:33 hod.

Ahoj, kdyby nekdo chtel zahrat OW - tak muj tag: Monkey#22537,

hraju od zacatku spusteni OW, na sezonu3 jsem si vybral jako main postavu Anu. Minula sezona rank cca 2700, ted je to o neco horsi, protoze hraju solo(a vzdy se najde rusak co vam posere hru ze jo :D ). tak se placam kolem 2000rank. Ale jde hlavne o zabavu...- profici z nas asi uz nebudou :D

Pristi tyden zacne vanocni event - tak by to chtelo "nafarmit" lootboxy. Teamspeak mam - ale spis hraji bez. Kdyz clovek pouziva emote jako je regroup,heal,attack,ukazuje stav ulti tak se to da i bez. (pokud nema cil dostat se na 3000 a vyse).

kdyz zacnu competive tak urcite neleavuji, kdyz prohravam neleavuji - vzdy je sance to obratit ve vitezstvi.

Jeste by to chtelo pridat do OW klany a komunity jako v D3, pak se davaji skupinky hracu snadneji do party :)

Opicak je 30+ let stary a snazi se drzet na pozitivni vlne :D



GL
Naposledy upravil(a) MONKey dne 08.12.2016, 13:36 hod., celkem upraveno 1 x.
Keep it real

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Overwatch

Příspěvek od Glimmer Man » 08.12.2016, 12:18 hod.

Monkey: Tak jestli spadneš do LAMA ligy, tak bych zahrál a pokusíme se tě stáhnout ještě hlouběji dolů... :D :D :D :D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Odpovědět

Zpět na „Další hry“