Overwatch

Všechny ostatní hry...
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: Overwatch

Příspěvek od HELLERcz » 08.12.2016, 14:54 hod.

Tak musíme dát, třeba dneska kolem 5 bys mohl přijít i na skype a dáme partu a pomůžete mi vylízat se z BRONZU :D :!
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Overwatch

Příspěvek od Glimmer Man » 09.12.2016, 10:16 hod.

Tak včera žádný velký posun ani propad. Párkrát tým dřeváků (včetně mě), dvakrát hra v oslabení, což mě štve, páč to je většinou jasně prohraný, i když by se to třeba i dalo uplichtit.

Ale byly i nějaký výhry. Jednou jsem totálně dominoval s D.Vou... 42 eliminací, padl mi Achiev víc jak 20 eliminací bez smrti. Bránili jsme B point Volskaya, držel jsem to zuby nehty, kazil jednu ultimátku za druhou, lítal sniperům do zad, likvidoval útoky jak jen to šlo. A dostal jsem od kolegů pět kartiček, takže snad první EPIC... :) :)

V odvetě jsme B point obsadili, takže výhra. 8-) Konečně výkon, se kterým jsem byl spokojen. Akorát to bylo tím, že byl i dobrej tým. S dobrým týmem vždycky hraju líp. Se špatným nevím, co mám dělat.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Overwatch

Příspěvek od Javurek » 09.02.2017, 16:51 hod.

Jsem zahlédl tvoje téma na bn fóru, koukal jsem, že jsi se ještě nedostal z bronzu. Můžeme zkusit dát pár her jestli to myslíš vážně a máš zájem se dostat dále. Nejsem žádnej pro player, ale třeba bych dokázal trošku pomoct nebo poradit.

Kdyby jsi měl zájem přidej si Lex#23662

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Overwatch

Příspěvek od HELLERcz » 20.03.2017, 10:35 hod.

Super, tak teď pro změnu bojuju já s "bronzem" ... tvl, já nechápu, jak toto může být hra roku a sbírat ocenění, když je to taková hra o nervy !

Začal jsem sezonu s 2100 body, takové nic moc zlato no, pár her jsem hrál v partě, co jsme většinou 4 lidi (kteří mají narozdíl odemně vždy o 500-800 bodů více).

Pak jsem dal pár her s jiným člověkem ve dvou ... rank šel dolů, protože protivník nás vždy drtil. Nakonec jsem se snažil vylízat zpět na 2000+ sám, výsledek je ten, že jsem rank 1500 ... a o 2000+ si můžu nechat už jen zdát. Opět klasika, kolem tohoto ranku jsou lidi, co jen nadávají a nesnaží se a potápí hru a přitom soupeř se vždy snaží a drtí nás. Takže klasika, dojdu do týmu uplakánků, co hrajou troll způsobem. Mezitím moje parta už je rank 2800 až 3200 ... takže vidina společného hraní s něma je v niveč ... nejraději bych opět tuto hru odinstaloval :D

Snažím se hrát hlavně reina a mercy / lucia ... a když je rein obsazen, tak beru prase ... snažím se .. ale boj stejně prohrávám a nejde to nahoru ani za nic. Navíc to bodování je taky perfektní. Prohrajem a -46 bodů a když vyhrajem, tak jen +20 ...
Obrázek

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Overwatch

Příspěvek od kolij » 20.03.2017, 13:33 hod.

A proto hraju jenom Arcade nebo Quick play, ušetřím si tím hodně nervů a nemusím se vztekat :D Ale jinak souhlasím hodilo me to taky na Rank 2050 přitom jsem měl dost výher, lepši gameplay než minulou sezónu, ale jsem níž....

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Overwatch

Příspěvek od Cartman » 20.03.2017, 20:42 hod.

Hraju OW na PS4.
Každou sezónu jsem dosáhnul platiny/diamantu a třetí sezónu mě to hodilo do silveru? RLY?! :D Tak sem vzal Mei a doku*vil jsem to až na 105 :D
Od té doby mě sezóny nezajímají a hraju for fun a alespoň mě ta hra baví a když chytnu zlý tým, netrápí mě to a aspoň si zasóluju.

Chyba je v tom, že dneska nikoho nebaví hry, které nemají žebříčky a nedají se tak poměřovat penisy :D A pokud žebříčky má, tak chce být logicky TOP a logicky v TOP nemůže být každý, takže si tu hru plno lidí zmrví samo.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Overwatch

Příspěvek od HELLERcz » 20.03.2017, 21:41 hod.

To jo no, to tak holt je. Ale já chtěl být skromný, mě stačilo dosáhnout na platinku :D možná tak ve snu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Overwatch

Příspěvek od Javurek » 27.03.2017, 15:58 hod.

Za výhru máš méně bodů než za prohru protože v těch hrách nemáš moc dobré statistiky. Prostě neco děláš špatně, protože do platiny by se měl být schopný dostat každý. Bohužel ani v Diamond spousta lidí nechápe základní věci jako jít dohromady a používat team voice chat, takže chápu že některé hry je to těžké. Ale co se týče těch nižších ranků, tak rozhodně můžeš ty jako jedinec dost team táhnout sám. A je úplně jedno co hraješ. Snad jen kromě Junkrata, kterej je momentálně nejhorší postava, nebo sombra kterou 80% OW nenávidí a nevědí jak s ní hrát v teamu.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Overwatch

Příspěvek od HELLERcz » 27.03.2017, 17:39 hod.

No tak jsem holt špatný hráč, však už to taky nehraju
Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Overwatch

Příspěvek od Y0G1 » 27.03.2017, 18:56 hod.

suhlasim na diamonde je to niekedy dost peklo .

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Overwatch

Příspěvek od Javurek » 27.03.2017, 21:39 hod.

HELLERcz píše:No tak jsem holt špatný hráč, však už to taky nehraju
Ale to jsem neřekl, jenom jsem konstatoval jak ty body za match fungujou. Když hra vidí že jsi s například soldier 76 hrál 2x lépe oproti ostatním soldierům v tom ranku tak prostě dostaneš víc bodů za výhru protože hra si myslí že máš být výš v rancích. Vzhledem k tomu žev cca Bronze/Silver/Gold prakticky nemůžeš spoláhat na team protože lidé neví co mají dělat tak holt pokud chceš šplhat musíš vzít něco co hraješ fakt dobře a mít výsledky lepší než ostatní s tou postavou ve stejném ranku. Ideální je na to Mei, Pharah, Zarya, Soldier, Roadhog, Tracer. Prostě postavy které se o sobe dokážou postarat sami. Podle mě do toho seznamu patří i widow, ale to musíš mít sakra dobrej aim jako já :D

Ale ne vždy se mi teda s widowmaker daří, někdy je to horší, někdy lepší. Třeba dneska jsem měl scoped accuracy 66% v jednom matchi. Jenom mě dost na OW mrzí, že ta komunita je strasně toxická. Lidé si nadávají, vyšilujou atd. Jako když hraju widow, mám 90% šanci že okamžitě co ostatní v teamu vidí widow začnou nadávat, říkat at to změním, že je useless atd. Já postavu měním jen pokud vidím, že nemá žádnej dopad na vítězství nebo na mě vemou counter hrdiny.

Jen pár věcí co mi lidi psalo:
ať se jdu zabít
že mi přejou rakovinu mozku
že celé mé rodině přejí rakovinu
že jsem fgt(buzna česky) - nejlepší bylo že nakonec vyhráli díky mě, protože jsem nepřátelský team těžce likvidoval.
ať odinstaluju hru
že jsem retard kid, atd.atd.
změn postavu nebo tě reportuju... nebo reportujou hned...nebo vezmou schválně co nejhorší postavy a začnou trollit.

U většiny těch keců se zasměju, mě se pod kůži nikdo nedostane. Co mě však docela šokovalo bylo to, když někdo napsal anglicky: tebe a tvojí rodinu by měli zplynovat ty žide. To jsem místo smíchu byl spíš jako WTF??.

A to teprve když jsem dost hrával za sombru, to bylo ještě horší. S tou jsem radši přestal protože ostatbní v teamu absolutně něvěděli jak se vlastně hraje a jaká je její role.

Abych to ukončil, snad na OW úplně nezanevřeš a ještě to někdy zkusíš :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Overwatch

Příspěvek od HELLERcz » 27.03.2017, 22:06 hod.

Ty máš možná hroší kůži, ale já rozhodně ne. Toxicita u této hry byla je a bude (stejně jako v LOLku, které jsem nikdy nehrál ale brácha měl nemálo historek a dalších kompetetivních hrách i takové CSko)

Na jednu stranu mě to láká zapínat každý den a snažit se o výhru a postup, ale když pak dostanu podobné hlášky, co ty a co většina lidí asi .. tak to je pak těžko.
14 dní jsem se pokoušel zabojovat a jít zase výš, ale já holt nejsem dobrej dmger a stejně mám ve většině případů tým, co ihned pickne dmg hrdiny a hrajou to snad ještě hůř, jak já :D ... já jsem nucen vzít healera / tanka, aby ta hra nedopadla totálně blbě, ale tak či tak prohrajem.

2 dny zpět jsem to pověsil na hřebík, týden hraju a místo zlepšení se z těch exkrementů, jsem na ranku 1390 a to už jsem neunesl a tak OW je pro mě nic teď. A když se rozhodnu ho opět zapnout a zkusit zabojovat a vyhrát, tak tam stejně na mě čekají týpci, co ihned vemou genjiho a hanza a neumí absolutně s něma a ani si nezmění champy a pak jen buzerují ostatní a prohrajem.
Obrázek

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Overwatch

Příspěvek od Bambinot » 26.05.2017, 12:23 hod.

Dneska v 20:00 by měl začínat free víkend. Plánuji si to vyzkoušet ;-)

Odpovědět

Zpět na „Další hry“