Modern Warfare 2 aka Call of Duty 6

Všechny ostatní hry...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:
Modern Warfare 2 aka Call of Duty 6

Příspěvek od Garn » 13.11.2009, 17:26 hod.

Tak jsem před chvílí dohrál tuto hru nebo spíše toto umělecké dílo. Pokud bych měl hru hodnotit jako celek, tak u mě má 100%. Je to bezesporu nejlepší hra, jakou jsem v životě hrál. Chytla mě už úvodní mise a hra mě nepustila ani po skončení závěrečných titulek. Neuvěřitelná rozmanitost misí, neskutečně realistické zpracování okolí (například odlesk světla od sklíčka kolimátoru), naprosto úžasná a dechberoucí atmosféra, naprosto brilantní příběh, který vás vtáhne do děje a nepustí. To vše s tak dokonalými efekty, které nenajdete dneska ani v žádném akčním filmu. Budete se slaňovat, odstřelovat z vrtulníku, ovládat řízenou raketu přes počítač, zabíjet kulometem civilisty na letišti, pojedete na sněžném skútru, budete řídit člun, auto a spoustu dalších věcí. Vidět typický ohořelý americký dům s vlajkou na střeše a v pozadí stovky ruských parašutistů je nezapomenutelné, prostě 100%.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Modern Warfare 2 aka Call of Duty 6

Příspěvek od Krolth » 13.11.2009, 17:47 hod.

Včera jsem si to nainstaloval. Také musím říct, že je to fakt povedené. Dávam 10 z 10 :).
Jen to bude asi brzo v Rusku zakázané, když jsem hrál tu misi "No Russian" :D. To už trochu přehnali se mi zdálo :).

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Modern Warfare 2 aka Call of Duty 6

Příspěvek od Garn » 13.11.2009, 18:06 hod.

Ani se mi nezdá, tu misi jsem si užil. :D Teď už jen dát meeting s kámošem, zapojit LAN a prubnout Special ops ve dvou ;-) "And don't forget: No Russian!"
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Modern Warfare 2 aka Call of Duty 6

Příspěvek od Krolth » 14.11.2009, 21:51 hod.

Dohráno.
Úžasná hra, skvělý příběh, hratelnost... jen je docela škoda, že to je zas tak krátký no :(.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Modern Warfare 2 aka Call of Duty 6

Příspěvek od Garn » 15.11.2009, 00:25 hod.

S kámošem jsme po 5 hodinách crackování rozchodili kooperaci a pařili jsme to 7 hodin v kuse. Je to něco naprosto, naprosto dokonalýho. Stealth mise, kooperace, je tam i mise, kdy jeden sedí v AC130 letadle a druhý běží na zemi. To samý je tam i s vrtulníkem a minigunem. Jeden střílí z vrtulníku a druhej petá, pak jsou mise na skútrech atd. Skvěle udělané mise, snad lepší než v kampaňi. Ve dvou se skypem je to dokonalé. Už jsme to pro dnešek zabalili, hrajeme od 5 do čtvrt na jednu. :-D Zítra pokračujeme, máme tam ještě dost misí. Je tam 5x5 misí přičemž musíte projít ty mise na určitou obtížnost, aby se vám odemkla další sada misí. Máme za sebou 4 sady misí, 1 jsme zatím nedali (nedařilo se nám sundat vrtulník) a chybí nám ještě 6 hvězd na poslední sadu, kde slibují tu ropnou plošinu, Rio de Janiero plné Juggernautů apod.

EDIT: Co se délky týká, tak říkám to samé jako v MW1: "Kdyby to byl odelší, tak by se mise opakovaly a už by to nebylo tak zábavné." Navíc délkou to imituje celovečerní film a když to člověk za ty 4 hoďky zfoukne celý naráz, tak to tak i vyzní. Sice to nepaříš 4 roky než to dohraješ, ale ten pocit a vnitřní zážitek z té hry je dost silný. Příští týden vyjde multiplayer patch, takže začnou online jatka.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Modern Warfare 2 aka Call of Duty 6

Příspěvek od Krolth » 15.11.2009, 10:22 hod.

Taky jsem včera zkoušel ty Special Ops ...to je nářez :P.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Modern Warfare 2 aka Call of Duty 6

Příspěvek od Garn » 15.11.2009, 11:35 hod.

Kdybyste někdo chtěli dát Spec Ops ve dvou, tak bych si s váma zahrál. Návod je tady: http://fps.garena.com/forum/viewthread. ... a=page%3D1 Hraju to přes Garenu a jde to bez problémů, akorát občas hra padne.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Modern Warfare 2 aka Call of Duty 6

Příspěvek od Krolth » 15.11.2009, 17:08 hod.

Já moc rád :). Ozvu se ti na icq.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Modern Warfare 2 aka Call of Duty 6

Příspěvek od Garn » 15.11.2009, 17:57 hod.

S kámošem jsme zavedli novou hlášku: "Hráli jste už ten nový film Modern Warfare 2?" :lol: Myslím, že je to docela trefné.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
danny
Quill Rat
Příspěvky:26

Re: Modern Warfare 2 aka Call of Duty 6

Příspěvek od danny » 12.12.2009, 17:36 hod.

chteel bych si zahrat,ale nemam to,to,co tu popisujete je stopro pravda ,je pravda ze neni mozne se vyklanet?co termokukátka?de to v mp nastavit,atd.proste,mw1 hraju a bavi me to,mw2 by jsem chtel hrat,ale to zabijeni civilistu,jde to preskocit?nekde sem cetl ze by melo jit,protoze je mi 13 a asi by to nebylo to prave orechove na muj vek...i kdyz hra je doporucena od vice roku,rodice si nemysli e su az takovy ze bych nekdy za 5 let vzal zbran a sel zabijet do ruska civilisty..neresme muj vek,resme cod mw2..
Člověk se nají, napije, pak se dívá na televizi, což je možná nebezpečné, vezme si pyžamo, usne a ráno se neprobudí.
Deset tisíc bych za takovou smrt dal, a že jsem hodně lakomej!
"Jan Werich"

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Modern Warfare 2 aka Call of Duty 6

Příspěvek od Garn » 12.12.2009, 17:44 hod.

Vyklánět se nemůžeš, ale není to potřeba, hra je hodně dynamická, akční a plynulá. Termovize jde v multiplayeru odemknout stejně jako heartbeat sensor (takovej monitorek připojenej ke zbrani, který v 2s intervalech ukazuje všechny zdroje srdečního tepu v úhlu asi 100° před tebou). Viděl jsem týpka jak běhal se sniperkou s heartbeatem, docela zabiják to byl. Zabíjení civilistů přeskočit jde, hra se tě zeptá hend nazačátku, že se ve hře mohou objevit nepříjemné a urážlivé scény nebo tak něco. I když to potvrdíš, tak během té mise můžeš kdykoli dát ESC a dát tam přeskočení mise. Ale zas takovej mazec to není, akorát během té mise jsou tam občas takové výjevy, jak se tam borec plazí po zemi, za ním krvavá čára, tenrusák přijde a střelí mu do hlavy. Nebo jeden nezraněný odtahuje zraněného pryč a on je projede kulometem. Zas tak pohoršující mi to fakt ale nepřišlo, patří to k životu.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
danny
Quill Rat
Příspěvky:26

Re: Modern Warfare 2 aka Call of Duty 6

Příspěvek od danny » 12.12.2009, 19:47 hod.

nevim kde se to resilo,ale tohle dokazuje ze sme fakt magori :lol:
jinak o tom ukazateli srdecniho tepu vim,ja to tak nejak cetl atd..ale asi je fakt ze to preskakvat nebudu,prece jen si to chci uzit jako mw1 ,jako film :) ale hlasku ze projizdeni kulometem dvou nevinych lidi patri k zivotu si budu pamatovat :lol: jiste ze je to vlastne pravda,ale zni to proste,proste dobře :D
EDIT:po zakoupeni jsem hned nainstaloval a musim rict ze multiplayer je opravdu uzasny,a singleplayer kazi jen to ze nevim kdo je kdo a kdo je kde...skoda.ale jinak proste..super...jsem nadsen :Diablo
Člověk se nají, napije, pak se dívá na televizi, což je možná nebezpečné, vezme si pyžamo, usne a ráno se neprobudí.
Deset tisíc bych za takovou smrt dal, a že jsem hodně lakomej!
"Jan Werich"

Uživatelský avatar
EwilOne
Quill Rat
Příspěvky:47
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ježiš

Re: Modern Warfare 2 aka Call of Duty 6

Příspěvek od EwilOne » 17.01.2010, 22:43 hod.

nj ja by som dal tomu tak 80% dobra hra ale vela to zabere na disku :( a sp je velmi kratky, do 6 hodin complet sp kampan, ale oplati sa to hrat len kvuli multy :waving:

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Modern Warfare 2 aka Call of Duty 6

Příspěvek od Tib3rian » 16.05.2011, 01:19 hod.

Az teraz som si vsimol ze je tu aj MW2. Absolutne suhlasim s predoslimi komentarmi. Neskutocna hra, doteraz nemozem uverit, ze niekto teda Infinity Ward vytvoril takyto klenot. Napriklad ta cast vo Washingtone to zatienilo tusim aj Hollywoodske kinohity. Neskutocne scenerie, grafika a tie napady, no proste parada. Vacna skoda, ze to Activision takto pokazil. Myslim kauzu Infinity Ward. Ozaj neviete niekto ako to pokracuje? Naposledy som pocul, ze sa EA bude sudit s Activision.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Modern Warfare 2 aka Call of Duty 6

Příspěvek od Krolth » 16.05.2011, 09:54 hod.

Česko?!? Proboha co tam budou vymýšlet?:D Útok na Kaufland?:D

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Modern Warfare 2 aka Call of Duty 6

Příspěvek od damagedeath » 16.05.2011, 10:55 hod.

To ne, to bude spíš doba husitského temna v moderním podání.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Modern Warfare 2 aka Call of Duty 6

Příspěvek od Fraxinus » 16.05.2011, 11:01 hod.

Tak to by potom vypadalo jak tažení proti talibanu v křesťansko-fundamentalistickém pojetí. Jen ne v Afghánistánu, ale v české kotlině...
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Další hry“