COD Modern Warfare 3

Všechny ostatní hry...
Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:
COD Modern Warfare 3

Příspěvek od Krolth » 20.02.2012, 22:10 hod.

Nedávno jsem si to (konečně :D) zahrál. Co vy na to?
(otázka cílena především na Garna, on ví proč ;) )

Líbilo se mi to, jestli víc než 1 nebo 2 nevím, ale každopádně to opět mělo své "epic" momentky, které dělají CoDko CoDkem. Pěkný byl ten konec, kdy jsme se konečně dozvěděli o této sérii vše.
Je ale fakt, že nejvíc co mě na trojce štvalo (a že toho nebylo moc) byl soundtrack. Měl totiž jedinou chybu - nebyl od Zimmera, což bylo velmi znát. Zimmer totiž z dvojky udělal hudbou to, co samotná hra vlastně vůbec nebyla ;) . A v některých misích trojky mi tam jednotlivé melodie na tu akci opravdu nesedly.

Survival mise jsou něco, co mě u této hry ve chvílích nudy bude nějaký ten pátek opět držet. A zakončení hry v Juggernaut stylu, ... to vážně nebylo na škodu :D

Topic je trochu opožděný, ale co se dá dělat.
Naposledy upravil(a) Krolth dne 20.02.2012, 22:13 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od Garn » 20.02.2012, 22:13 hod.

MW3 jsem ještě nehrál a jsem na to hrdej! :D Ale můžu tě ujistit ve dvou věcech:
1) MW2 budu trollovat a hejtovat dokud mi bude dech stačit, protože větší parodii na parodii svět neviděl (SP)
2) zahraju si to kvůli tobě :D
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od Krolth » 20.02.2012, 22:16 hod.

Tak Seagalovi nebo Norrisovi také nevyčítáme, že to co dělají, opravdu není možné, a že ty zásobníky jednou opravdu dojdou :D. Já CoDko beru jako hru, která nepřesvědčuje o tom, že není trošku for fun :). Jde o zábavu, nesmíš řešit blbosti. Mimochodem, dva roky zpátky jsi takhle nemluvil :D

Zahraj, hra Tě dějem i zábavou rozhodně neurazí, stejně tak jako minulé díly :P

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od Programos » 20.02.2012, 22:20 hod.

Neřeknu kdyby jsi uvedl někoho jiného, ale Segal a Norris jsou zrovna lidi, co svoje úmění ovládají jak málo kdo a ještě ho dokážou ztvárnit i ve filmu. A CoDko MW2,3- fuj, blé, fuj, blé. Vím, že by se měl třídit odpad a recyklovat-ale netušil jsem, že to platí i pro hry :-/
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od Garn » 20.02.2012, 22:21 hod.

Aha, sorry, spletl jsem si MW2 a CoD7: Black Ooops. :D U MW jsme se s kámošem už před dlouhou dobou shodli, že to je fajn celovečerňák, ale za 1300 nestojí... tak za 130 možná jako každý jiný film. ;) MW2 byl super, za tím názorem si stojím. U BO jsem mlátil hlavou o stěnu...
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od Krolth » 20.02.2012, 22:28 hod.

Programos: A sakra, pardon, zapomněl jsem, že tady na foru berou poslední dobou lidi všechno moc vážně :D
Arkáda nearkáda, simulátor nesimulátor, fraška nefraška. No nic. Jdu obdivovat Chuckovo umění, nyní v něm totiž vidím smysl ... :D

Garn: BO jsem ještě nehrál. Říkáš, ani to nemám zkoušet jo?:D
Naposledy upravil(a) Krolth dne 20.02.2012, 22:46 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od Spellsword » 20.02.2012, 22:43 hod.

Tak pro mě jsou COD a BF takové ty hry na odreagování, kde běhám na easy obtížnost, střílím na vše co se hýbe a sleduju cutscény. To je vše, ni víc od toho nepožaduju, multiplayer nehraju. Zatím jsem si to ještě nezahrál, ale chystám se na to.

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od Krolth » 20.02.2012, 22:48 hod.

Spell: Přesně tak ... A hlavně, já jsem se na COD MW 3 těšil hlavně kvůli tomu, že mě zajímalo, jak celkový příběh vlastně hoši zakončí. A rozhodně to nebyl jeden z nejhorších konců a shrnutí všech dílů :).

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od Programos » 21.02.2012, 10:06 hod.

BO je taky fail. Kdyby alespoň ta herní doba za něco stála, nějakej nápad nebo tak, ale dyť je to jen trapná koridorovka :(
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od Tib3rian » 24.02.2012, 17:14 hod.

U MW1 som cumel na kvadrat a dvojka uz bola riadny "punch in my face". A to som si myslel, ze 10 rokov po Half-Life ma uz ziadne FPS nemoze tak nadchnut. MW2- najlepsia strielacka, aku som kedy hral.
Ktovie, preco ma MW3 vobec nezaujima. V kazdom pripade asi to naznacuje, ze oproti svojim predchodcom plave v priemernych vodach.
Som zvedavy, ako do tohto zanru prehovori Far Cry 3.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
PuNY
Fallen Shaman
Příspěvky:50
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PuNY#2122

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od PuNY » 04.05.2012, 15:57 hod.

Jako dlouholetý a do nedávné doby věrný fanoušek této série bych to hodnotil asi takhle:

Call of duty 1 + UO - naprostá pecka, epic SP a masakrózní MP

CoD 2 - horší než první díl, kvůli Activisionu, který nařídil uspěchat vydání a dostat hru na pulty před vánocema (1.11.2005), měli zde být ovladatelná vozidla + lepší fyzika, delší kampaň. !Cpt.Price vstal z mrtvých!

CoD 3 - konzole nepodporuju!

CoD 4 (MW1) - pecka po 2., počátek supr kampaně(trilogie), nejvíc PRO MP, který přilákal většinu CSkařů a CoD2kistů. Cpt.Price o +/-60let starší, ale pořád stejnej fešák;)

CoD 5 - celkem zklamání, ale Nazi Zombies v Coopu a zvýšené poškození těl u toho dokázali chvíli udržet.

CoD MW 2 - bezchybné navázání na kampaň MW 1, už ne tak profi MP, ale pořád super, už jen kvůli mejm oblíbencům - US Rangers;) !Cpt.Price vstal z mrtvých po 2.!

CoD BO 1 - fail, fail, fail

CoD MW 3 - věřil jsem jim a dal jsem jim za to peníze, ale to byl omyl:/ Horší grafika než u předchozích dílů, 100% konzolovatost, na pohyb stejné animace, MP plný cheaterů, guláš uvařený z nesmyslů a myšmaše všeho. jediné + dokončení trilogie se zavěrečnou misí za Cpt.Price -> hodně CooL. Zklamání.

CoD BO 2 - už teď se směju:D

Suma sumárum, za další díl už těm zlodějům peníze nedám. Srdcovka je rozhodně CoD 4, kterej sem tam hraju. Pokud by někdo měl zájem zabíjet nudu do 15týho, dejte vědět a můžeme dát přestřelku;)
HC barbarian lvl ?? / ?? / ACT ??
Graveyard:
HC barbarian lvl 60 / INFERNO / ACT IV - Diablo down - Sacrifice A2

TOP 10 HC EUROPE

Uživatelský avatar
rainbowdash
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nxinyourface#2901

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od rainbowdash » 04.05.2012, 16:04 hod.

Abych řekl pravdu tak od 1,2 a 4ka jsou moje srdcovky. Zbytek je prostě slátanina, port z konzole a odpad.

Jediný co tuhle hru drží při životě je marketing a consolisti, popřípadě lidi kterým nevadí když jim vývojáři s prominutím serou na hlavu. Platit každý rok za DLCčko cenu plné hry je nehoráznost.

Bohužel, čím déle budou lidé platit za takový odpad, tím více bude vývojářům kontent jejich hry ukradený.
Streamuji denně na http://www.justin.tv/noxicek

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od Programos » 04.05.2012, 18:57 hod.

Vydržel jsem hrát jen jedničku a dvojku, jak to postupně vycházelo, trojka mi udělala velkou pauzu a čtverka stála za to. Zbytek je recyklace a odpad a nechápu, jak za to lidi můžou vyhodit takovejch peněz.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
DeadMeat
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Most

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od DeadMeat » 04.05.2012, 19:33 hod.

Dneska je už CoDko komerční záležitost. Hrál jsem MW2 multiplayer (SP mě vůbec nezaujal), kde se to hemžilo puberťáka co chtěj bejt fakt hodně cool a chovaj se jak.... Proto asi MW3 ani nebudu zkoušet. Stejně z videí co jsem viděl se mi zdálo, že se hra od MW2 ani moc neliší. Vlastně to akorát vypadalo jako MW2 s novejma mapama. Neříkam, že je ta hra úplně na nic, ale já osobně dávám přednost Battlefieldu 3 (SP sice taky na prd, ale MP+spoluhráči na TeamSpeaku naprosto boží :) ).
"Wow. You're a Barbarian, huh?"

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od PSK » 04.05.2012, 19:46 hod.

CoD kupuju především kuli multiplayeru. Single je tak na 5 hodin a kuli tomu bych do toho peníze nedával. PunkBuster v MW1 se nějak neměl rád s ovladačema v mém compu a dost často mě skopával, takže nejvíc jsem hrál multi asi MW2, ale jak odcházeli hráči na BO, tak bylo docela dlouhé čekání na hru. BO multi se mi moc nelíbil. MW3 by bylo fajn, kdyby tam nebylo tolik cheaterů. No dodělal jsem 10 prestige a když přidali dalších 5, tak jsem skončil někde na 13 a vybodl se na to - v každý druhý hře aimboter, to člověka znechutí. Za čas to možná zas zkusím, jestli se situace nezlepšila.

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od Spellsword » 04.05.2012, 19:52 hod.

Já jsem hrál jen MW1, MW2 a BO. A říkám, že CoD je s*it. Ale dobrý komerční s*it, pokud se na to dívat jako na trash film. Hloupý děj, neustálý adrenalin + amíci jsou nejlepší a rusáci jsou ztělesněním zla. Nikdy bych za to peníze nedal, ale rád si to stáhnu a zabiju u toho pár hodin. IMHO je to taková relaxační hra na odreagování.

BTW, MW3 single končí tím, že proletím s Makarovem sklem a pověsím ho? Vypadá to jako konec, ale mě to ukazuje jen 53%...

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od PSK » 04.05.2012, 19:59 hod.

@Spellsword Já mám spec ops na 14%, campaign na 51% a multi na 1458% :D
100% na campaign dosáhneš údajně, když to projdeš na veterána a najdeš všechny notebooky.

Uživatelský avatar
DeadMeat
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Most

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od DeadMeat » 04.05.2012, 20:13 hod.

Šel jsem se podívat na YT, jak fungujou ty cheaty (aimboter apod.), který tu zmínil PSK. Nestačil jsem se divit, jak se někteří borci ještě chvástaj, jakej je to s tím hackem úplně mega nářez. A daj k tomu "epickýmu" videu ještě epičtější hudbu, jako k nějakýmu celovečernímu filmu s pěti oskarama. Asi budu zvracet. Teď už na MW3 tuplem nesáhnu.
"Wow. You're a Barbarian, huh?"

Uživatelský avatar
PuNY
Fallen Shaman
Příspěvky:50
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PuNY#2122

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od PuNY » 04.05.2012, 21:21 hod.

@DeadMeat

Z vlastní zkušenosti Ti můžu říct, že ingame je to doplněno ještě o pořádnou dávku "pekelně nabušenejch "souvětí" ". Týpek z wall haxem, aimbotem, pomalu snad i s autochozením, tě po tom co tě zabije, nedej bože vyhraje mapu zaspamuje hláškama typu "Noob, nab, n3eeWbIIs, kiddies, piddies, madafaka lůzrsss.... I am PROOO skillaZZ ruulezz", no prostě blitky. Vyhodil jsem za to litra, poučil se a další hru alá "CTRL c/v" engine, ať si nechají.
HC barbarian lvl ?? / ?? / ACT ??
Graveyard:
HC barbarian lvl 60 / INFERNO / ACT IV - Diablo down - Sacrifice A2

TOP 10 HC EUROPE

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od PSK » 04.05.2012, 21:38 hod.

Tak mi to nedalo a zkusil jsem pár her teď a nepotkal jsem cheatera ani jednoho. Možná to byla ale jen náhoda. Co mě ale překvapilo je, že i když jsem nehrál asi od února, tak mi rank v žebříčku v typu hry co jsem hrál nejvíc klesl z 50 jen na 207. To ukazuje na to, že to hrají vesměs nováčci a "staří" hráči už odešli...

Odpovědět

Zpět na „Další hry“