COD Modern Warfare 3

Všechny ostatní hry...
Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:
Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od Programos » 04.05.2012, 21:55 hod.

Ani se moc nedivím, pro mě je nové COD něco jako svetr upletenej z pet lahve. Nemá to nápad, jiskru, nic. Od 5. dílu pro mě COD naprosto umřelo.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
DeadMeat
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Most

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od DeadMeat » 04.05.2012, 21:58 hod.

@PuNY

:D Z těch hláškek fakt nemůžu, to jsi perfektně vystihl...madafaka lůzr, skillaZZ rulezz :D To co si ty lidi o sobě myslí je neskutečný. Ještě když na sebe začnou v game lobby štěkat těma dětskýma hlasama přes mikrák - vote to skip vote to skip, shut the f*ck up man! a takhle pořád dokola. :D
"Wow. You're a Barbarian, huh?"

Uživatelský avatar
DeadMeat
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Most

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od DeadMeat » 04.05.2012, 22:04 hod.

Nejlepší by asi bylo, kdyby to udělali jako v Battlefieldu 3. Tam si otestuješ pár serverů, a ty který ti seděj jsi jednoduše hodíš do seznamu oblíbené.
"Wow. You're a Barbarian, huh?"

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od PSK » 04.05.2012, 22:16 hod.

@DeadMeat no takhle to je v BO - tedy že se hraje na dedikovaných serverech. Jenže to má zas jinou nevýhodu. Začne hra, ty zabiješ třeba 3 lidi - třeba i jen nějakou šťastnou náhodou a ozve se "stop cheat", "f*ck camper", "$*^%$ cheater" a pak tě admin kickne, nebo projistotu hned zabanuje. Lidi rádi vyhrávají, ale nechápou, že když nebudou hrát proti lepším hráčům, tak zůstanou pořád špatní. S BO jsem přestal především proto, že ač jsem nikdy cheat nepoužil, na půlce serverů jsem byl po pár týdnech banned a na těch ostatních byl moc velký ping... Samozřejmě by šlo se přidat do nějakého klanu a hrát na jejich klanovém serveru, ale já to hraju jen for fun, nechci se při tom kamarádíčkovat s nějakým klanem :)

Uživatelský avatar
DeadMeat
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Most

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od DeadMeat » 04.05.2012, 22:48 hod.

@PSK aha já myslel, že je to ve všech dílech stejný. No třeba v tom Battlefieldu3 ty servery fungují podle mě suprově. Tam tě taky může admin kicknout, ale je to většinou za porušení pravidel servru ( některý zakazujou např. používání sniperek, granátometů, určitých vozidel apod.) Dostaneš většinou automatický napomenutí do chatu, potom až kick nebo dokonce ban (ban jsem za celou dobu hraní nedostal, jenom mě párkrát vyhodili, protože jsem nevědomky porušoval pravidla). A za teamkill tě může spoluhráč příkazem !punish nechat zabít, pokud se mu neomluvíš. V tom BFku je asi i málo cheaterů, jenom asi třikrát jsem narazil na hlášku v chatu, že byl hráč BlaBla vyhozen za nějakej hack. Možná mám taky jenom štěstí na výběr serverů, nevim no 8-) .
"Wow. You're a Barbarian, huh?"

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od PSK » 04.05.2012, 23:03 hod.

@DeadMeat ne-e, tenhle styl kdy server je vždy jeden z hráčů je tuším jen u MW2 a MW3. Všechny ostatní CoD jedou přes dedikované servery.
Edit: já Battlefield také zkoušel, nejvíc asi bad company 2, ale mě tam prostě nevyhovuje ta balistika kulek. Já chápu, že to přidává na realističnosti, ale nějak mě to moc neoslovilo. Pak tam mám ještě problém s levelováním - to, že abych dostal lepší třeba sniperku, musím hrát se sniperem, který má na začátku plivátka co nikoho nezabijí. Systém CoD mi v tomhle vyhovuje víc, že sám můžu kombinovat zbraně a perky jak chci a tvořit si tak vlastní "povolání". Já si myslím, že je dobře, že má člověk na výběr a i když je zvykem CoD a Battlefield srovnávat, tak podle mě jsou obě hry dost rozdílné a každá má svou hráčskou základnu, které vyhovují principy té které série.

Uživatelský avatar
DeadMeat
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Most

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od DeadMeat » 05.05.2012, 00:01 hod.

@PSK máš recht, ty hry jsou v některých ohledech hodně rozdílný.... CoDko je taková větší arkáda bych řekl, prostě zapneš a hraješ. BF má o trochu blíž k realitě, ale než se naučíš třeba lítat s vrtulníkem nebo stíhačkou... mě to trvalo docela dlouho, a celkem mě štvalo když jsem v jednom kuse padal k zemi jak Rampa McKvák. Ale třeba ta balistika střel se mi líbí, nevím jestli byla stejná i v bad company 2, ale v BF3 je to řešený docela dobře.
Mě na tom MW2 odrazovaly hlavně lamky s granátometama (alias tuber noobs) nebo ty co tam běhaj s dvěma G18kama. Frajeři tam pak všechny kosí jak na běžícim pásu, a pak dostanou ještě za odměnu možnost poslat na protivníka letecký nálet B2 a jiný věci, který tě totálně rozbijou.

Ale každej preferuje něco jinýho. Já osobně hrál ze série COD jenom první díl a právě ten MW2. Ze série BF jsem hrál pouze Battlefieda 3, takže bych obě herní série asi srovnávat moc neměl :D
"Wow. You're a Barbarian, huh?"

Uživatelský avatar
PuNY
Fallen Shaman
Příspěvky:50
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PuNY#2122

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od PuNY » 05.05.2012, 09:54 hod.

@Deadmeat & PSK

Každá hra má něco do sebe, že. Pro mě zůstané nepřekonané CoD 4, styl hry odpovídá "instant action", kdy padá jeden frag za druhým, je jedno jestli máte snipu, eMPici, nebo třeba Deserta. Menší mapy nejsou na škodu, dlouho se s nikým nehledáte. CoD je arkádovější, ale svým způsobem rychlejší hra než BF. CoD 4 je hodně o skillu, kde za vás veškerou práci ještě nevykonavájí Killstreiky a díky absenci vozidel nabízí vyrovnanou hru, pro každého stejné možnosti, ovlivnitelné jenom sebou samým.

Za to BF3 nabízí rozsáhlejší mapy, vozidla, zničitelné prostředí, balistiku. Tempo hry je velice proměnné, někdy se může zdát, že se nic neděje i když třeba v nebi zuří letecká bitva stíhaček a vrtulníků. Nabízí určitě také nezapomenutelné momenty, např tanková bitva v Caspian Border, ukrutné pěchotní boje v Grand Bazar, kde linie zpravidla tlačí BVPéčka, nebo boj o "Béčko" v Metru;) BF je hodně zaměřené na týmovou spolupráci, oproti CoD.

Obě hry dokážou nabídnout specifické "momentky", které utvářejí zážitek ze hry, obě mají temné stránky a bohužel to jde i s oběma z kopce, ne kvůli vývojařskému studiu, ale kvůli těm co nad nimi drží bič. Activision potopil CoD, pro mě dílem 5tým, BO a dále. MW2 bych ani tak neházel do pytle "nepovedené hry" MW2 byl podle mě super, poslední díl, který ještě za něco stál, za DLC sem jim ale peníze nedal. A BF3 potápí EA a její zkur*ená politika, DLC např ještě v den vydání hry a co nejvíc obsahu dokoupitelného.
DLC je mor dneška, ale to už by byla kapitola sama o sobě.
HC barbarian lvl ?? / ?? / ACT ??
Graveyard:
HC barbarian lvl 60 / INFERNO / ACT IV - Diablo down - Sacrifice A2

TOP 10 HC EUROPE

Bur
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hambi#2904

Re: COD Modern Warfare 3

Příspěvek od Bur » 07.07.2012, 09:26 hod.

CoD MW3 -rychlý,jednoduchý a plný hc,takže na prd.ještě že mě to stálo 350,-,to už je lepší BF3
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Další hry“