BF3 a COD MW

Všechny ostatní hry...
Odpovědět
Johnax
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BF3 a COD MW

Příspěvek od Johnax » 25.05.2012, 17:40 hod.

Já osobně se budu asi trochu lišit od všech ostatních, protože mně osobně se cod 2 velmi líbila . Hráli jsme to u kamaráda přes net a tehdy mi to přišlo mnohem lepší než battlefield serie. Poté jsme jel velmi dlouho CS a podle mě je to stále výborná hra i po letech a pak jsme přešel na Bad company 2 a BF3. Ze začátku jsem musel se přeorientovat na změnu herního stylu ale nyní jsme už ve svém živlui když se přiznám, že nemám rád velké conquest mapy a nejraděhi hraju team nebo squad deathmatch( ale ne instant spawn) . MW série má úžasnou single playerovou kampaň ale já preferuji MP a v tomhle je BF 3 jasná volba . Je ale pravda, že ta strategie s DLC je dos ttrapná ale i tak se mi zdá těch map v kombinaci s různými módy v základní verzi dostatečná. Hru teď hraju tak jednou za týden a jsem maximálně spokojen. Pro mě tedy COD jasná volba pro SP a BF3 pro MP. Každá z nich má svou přednost a každá má jiný systém hraní. Za mě osobně vítězí BF3, ale záýleží na každém, která z nich se mu líbí víc

Uživatelský avatar
PuNY
Fallen Shaman
Příspěvky:50
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PuNY#2122

Re: BF3 a COD MW

Příspěvek od PuNY » 14.08.2012, 19:01 hod.

BF3 můžu jedině souhlasit, klidně bych někdy zahrál.
HC barbarian lvl ?? / ?? / ACT ??
Graveyard:
HC barbarian lvl 60 / INFERNO / ACT IV - Diablo down - Sacrifice A2

TOP 10 HC EUROPE

Odpovědět

Zpět na „Další hry“