Dayz

Všechny ostatní hry...
Odpovědět
Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka
Dayz

Příspěvek od GrOsO » 26.07.2012, 15:27 hod.

zdravim tak naskocil som na hype train a kupil som arma2co ked bola 40% zlava . no a hram sam a ma trochu problemy sa aklimatizovat furt chcipam na zombie alebo na hracov,. snazim sa proste behat po domkoch a lootovat co sa da ale uz som ripnul asi 10 postav a len na jednej som mal strelne zbrane :D ti zombici ma proste prenasleduju stale jak saleny no sak co mam asi ocakavat od nich :D

rad by som zahral v parte tak ak niekto hra pisnite ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Dayz

Příspěvek od DeathHero » 26.07.2012, 18:24 hod.

@GrOsO ahoj popis o co tam presne jde kdyz me neco sejme tak stratim celou vybavu? videl jsem par videi a premyslel jsem o tom jak je narocna arma??
http://www.youtube.com/watch?v=bliWUAJtWa0
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Dayz

Příspěvek od GrOsO » 26.07.2012, 19:32 hod.

jj hardcore ak zomries stratil si veci . je to mod na vojensky simulator arma2 potrebujete ktomu arma 2 + datadisk a mod dayz je zadarmo(alpha verzia)
je to zaujimava hra lebo ponuka nieco ine . dost odlisne od ostatnych "zombie" hier ,. hra sa odohrava na 225 km2 ploche na nejakom ruskom uzemi a prostredie je take blizke nasemu uzemi cesko slovensko,. najdete tu napr klasicke stare smetne kose ake mozte vidat na na slovensku . alebo rozbtie auta ako lada mozno skodovica uz niesom isty

ked spustite hru vytvori sa postava a nemate ziadnu zbran . jedina uzitocna vec je obvaz ktory zastavi krvacanie. muste behat a hladat veci na zemi ktore sa nacastejsie vyskytuju v mestach a domoch.
poimntou tejto hry je prezit,. hladat veci ako zbrane jedlo pitie materialy na opravu vozidla ... zbrani a municie je fakt malo takze si casto rozmyslte kedy strielat,. vasimi nepriatelmi su zombici a ostatni hraci . nikdy neverte nikomu koho nepoznate mimo dayz ,. musite si davat pozor lebo hocikde moze cihat sniper a ten vam ustreli hlavu a zoberie vase veci.. tot vse dalej sa mi nechce pisat dalej si pozrite videa alebo livestreamy na twitch.tv :D
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Další hry“