Hearthstone

Všechny ostatní hry...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764
Re: Hearthstone

Příspěvek od Lemurman » 19.08.2015, 20:19 hod.

Co se mobilu týče, tak tam ti neporadim, ale co se stránky týče, tak zkus HearthPwn, nejlepší stránka co znám ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Hearthstone

Příspěvek od Fru-fru » 20.08.2015, 07:31 hod.

Díky Lemure za tip na stránky.

Jinak řešení na problém s HS na mobilu měl jednoduché řešení. Stačilo mobil resetovat... Nalezeno na ofic fóru.

Odesláno z mého Vodafone Smart ultra 6 pomocí Tapatalk
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Hearthstone

Příspěvek od Brum » 24.08.2015, 19:11 hod.

Stranka, co postoval Lemur je fakt asi nej. Ted jsem si postavil novej mage build, kterej jede hodne abilit a Flamewakera. Docela sranda. Hlavne jsem si kdysi craftnu Arcimaga, tak se aspon pouzije. Obcas jsem potkal podobny deck v mirroru, i když ne uplne stejny, když jsem zkoušel pushnout ranky. Během jednoho večera z ranku 19 na rank 11. Tam jsem se kousnul. Kvalita hráčů se tam diametrálně liší a nejsou tam už klasický "quest" decky, ale lidi co se snaží dostat co nejdál. Dal to jde opravdu pomalu a na to nemam cas. Navic chci delat i questy, takze me ceka ted spousta proher s ostatnima deckama :oops:

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Hearthstone

Příspěvek od Fru-fru » 13.09.2015, 20:30 hod.

Poraďte, šetřím si zlaťáky... má cenu je utrácet poamlu za expansion Naxx, pak Blackrock? Nebo raději kupovat balíčky či arény?
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Hearthstone

Příspěvek od kolij » 14.09.2015, 07:18 hod.

To záleží, jestli ty karty z expansion potřebuješ... Naxramas jsem si koupil jenom jeden a to čistě ze zvědavosti a Blackrock jsem kupoval do ty doby než jsem od tama získal kartu Flamewaker na Mage, pak už nemělo smysl kupovat další křídla. Momentálně kupuju jenom balíčky na GT.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Hearthstone

Příspěvek od Fru-fru » 14.09.2015, 17:17 hod.

No to je právě otázka, nemám ještě stabilní deck a dost hledám co budu hrát. Jen vím, že do toho nechci cpát prachy - mám to jako hru na vyplnění prostojů... Byť mě to baví, ale hrát to na velkém počítači nechci, hraju to na mobilu a tím to pro mě hasně.
Ale opět k věci, myslel jsem to tak, zda jsou v expansionech karty, které jsou prostě must have nebo se bez nich dá obejít... Nejsem schopen to posoudit...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Hearthstone

Příspěvek od NargarotH » 14.09.2015, 17:52 hod.

Je jich tam pár které jsou hrané ve velkém počtu balíků a jsou dost dobré. Pokud ovšem nemáš ani jeden expansion tak to skoro nemá smysl hrát, protože složíš tak maximálně super budget zoo za warlocka. Bylo by fajn si nějak stanovit co chceš hrát třeba za classu a podle toho se nějak zařídit, nebo hrát nějak obecně aggro decky které jsou asi nejlevnější na sestavení. Každopádně když budeš každé 2-3 dny plnit ty svoje dailies tak nebudeš mít zas až takový problém časem poskládat něco smysluplnějšího.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Hearthstone

Příspěvek od Fru-fru » 14.09.2015, 18:17 hod.

Zaujal mě šaman, baví mě totemy a šaman jsem hrával jako moji srdcovku ve WOWku, za mých mladých let ;).
Zoolocka jsem teď hrál hodně a zjistil jsem, že mě nebaví. Okrádat se o možnosti kombinací a legendárních karet aplikovaných v mid a late game mi přijde fakt škoda.
Daily plním, víceméně stíhám každý den jeden.

Je šaman hratelný, ještě mě bavil rogue a paladin. Mága jsme nezkoušel a wařenu jen chvíli. Nebavil mě druid a hunter...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Hearthstone

Příspěvek od kolij » 14.09.2015, 19:32 hod.

Mě baví Rogue, ale mám s ním velmi málo výher, ale myslím, že s příchodem Tournamentu se počet kvalitních a použitelných karet navýšil tak by se už dalo něco vymyslet. Paladin mi přijde, že s ním vyhraješ skoro s čímkoliv :D Jinak šaman je taky dobrá volba, hraju ho něco ve stylu spell dmg+totemy a není to špatný.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Hearthstone

Příspěvek od NargarotH » 15.09.2015, 02:45 hod.

Co si tak pamatuju tak zrovna shaman snad nikdy neměl nějáký extra dobrý deck, který by se vytyčoval nad ostatní classy, v rankedu na něj taky moc nenarazíš, podle mě nejméně hraná classa. Jaké má teď decky nevím, poslední 2-3 expansiony už nejsem nějak aktivní. Zkus se mrknout na hearthpwn.com.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Hearthstone

Příspěvek od Lemurman » 15.09.2015, 19:44 hod.

Šaman dostal v GT pořádnej boost, teď už je slušně hratelnej
Obrázek

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Hearthstone

Příspěvek od Still » 20.09.2015, 17:39 hod.

Čaute, nemáte někdo zkušenost s Unique Quest v HS ohledně odměny v podobě třech balíkčlu karet za koupi RoS?? bohužel jsem HS začal hrát až po koupi RoS a teď by se i ty tři balíky hodily ;) díky za rady

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Hearthstone

Příspěvek od NargarotH » 20.09.2015, 20:01 hod.

Řekl bych že smůla, ale zkus napsat někam na HS support.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Hearthstone

Příspěvek od Still » 21.09.2015, 14:01 hod.

ok zkusím ale taky si myslím že asi smůla...

Odpovědět

Zpět na „Další hry“