Heroes of the Storm

Všechny ostatní hry...
Uživatelský avatar
LGarou
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:LGarou#2272
Bydliště:Beroun
Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od LGarou » 03.07.2014, 18:49 hod.

To s těma expama pro celej tým je hodně dobrá věc, odpadá boj o last hit, a sou tam i další věci co napomáhají tomu že jste vážně tým což byla jedna z věcí co mě vadila na dotě tam jel každej na sebe, konečně je zábava hrát za supporta. Co mě ale vadí je že od 8lvl dostáváte expi jen za hru proti hráčům což sem vyzkoušel a po 5minutách hledání hráčů to vzdal ale to je problém bety
Obrázek

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od moon » 03.07.2014, 21:49 hod.

tak přidam další postřehy ze hry, který už jsem nestačil napsat do předchozího příspěvku :-)

začátek hry vás provede tutoriál jak to ovládat a co dělat během hry. prostě klasika. po projejití tutoriálu vás to pustí do hry. ze začátku můžete hrát pouze s botama. za každou hru dostane zkušenosti a díky tomu postupuje váš účet po úrovních. na druhé úrovni vám to zpřístupní hru v coop modu proti botum a na třetí úrovni vám zpřístupní klasicky hru hráči vs hráči. pak dál na každý úrovni vám to něco zpřístupnuje jako jako jsou daily questy nebo vám daj zlatáky, za které nakupujete nový hrdiny.

co se týče hrdinů tak ze začátku máte pouze přístupných 5 psotav. 2x ranget, 2x melee a 1x support melee. což vám po několika her přijde docela málo (aspon mě to tak přišlo). přeci jen se rychleji ohrajou. za získaný zlatáky (2 000 - 10 000) můžete nakupovat nový postavy, kterých je zatim zhruba tak 30. nebo koupíte psotavu za real prachy když se vám nechce čekat (caa 3,5 - 8,5 eur myslim nebo dolaru, ted si nevzpomenu ve který měně :-D). zatim sem teda splnil jen jeden daily quest, za který jsem dostal 500 zlataku a pak asi za 5lvl sem dostal 2 000 zlatáku, takže si asi můžete představit jak dlouho to timhle tempem bude trvat než si odemknu každou postavu. ale jak jsem psal, jsem teprv na začátku a uvidim, jak moc to bude těžké sehnat zlatáky.

z výše uvedeného odstavce mi ta hra zavání model p2w. mě osobně se tenhle model moc nelíbí, ale to už je na vkusu každého znás. radši bych si za hru zaplatil a měl tam obsah generovaný na tom jak moc to hraju než že si to jen kupovat za real prachy abych si konečně mohl zahrát s vytouženou psotavou :) ale to by ta hra musela být trošku jinak vyladěná, aby za rozumnou dobu získal přístup ke všem postavám.

když bych to tak shrnul, tak hra je celkem zábavná, svižná a má, aspon pro mě, originální prvky.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od HELLERcz » 03.07.2014, 22:12 hod.

No dneska jsem stihl po dlouhé době připojování a errrorů hrát jednu hru ...
a druhou hru mě to cca v 10 minutách hraní vykoplo do systému ...
v této verzi se s tím musí počítat, chápu, ale moc na to nervy nemám no, budu to sledovat dál, jak to bude se stabilitou.
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od HELLERcz » 16.07.2014, 07:36 hod.

Poslední dny jede hra "stabilně" .. dá se to hrát :) takže jsem pár her zahrál a celkem je to zábavné.

Sranda je, že přístup mám jak já, tak i brácha, tak hráváme spolu a máme ve FL další čechy.
Taková náhoda, že máme přístup já i bratr se jen tak nevidí :D možná je to tím, že naše příjmení je Valla :D ?
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od Fru-fru » 17.07.2014, 15:18 hod.

Těším se, až si tuhle hru zkusím. Na vejšece jsem hodně paříval původní DOTu na Warcraftu 3. To bylo boží a neuvěřitelně mě to bavilo. DOTA2 jsme zkoošel, stejně tak HON, což jsou obě super hry a skvělí následovníci původní DOTy, ale HOS vypadá zajímavě, má přece jen trochu jiný přístup k věci - může to být velmi zajímavé...
Doufám, že dorazí pozvánka do bety ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od HELLERcz » 17.07.2014, 17:28 hod.

Je to tak jak píšeš a jak se to vlastně píše všude jinde kdekoliv na jakémkoliv serveru.
Trochu jiný přístup k věci.
Na první pohled to vypadá jako lolko, nebo dota2. Ale určitě tomu tak není. Co jsem viděl, jak se hraje takové lolko, nebo dota2 .. tyto hry jsou mechaniou hry o dost větvenější a složitější.
Tato hra je řekněme pro absolutní nováčky v oboru moba her. Což nahrává mimojiné i mě, jelikož já nikdy moba hry nehrál.
Dost rychle se vryje pod kůži, dá se rychle pochopit, má to šťávu, je rychlá, akční. A dá se říct, že mi mě vzala :D mám zatím 9 lvl ,brzy najedu na 10 lvl a budu mít odemřenej Heroes Quests ... tak se na to těším :)

Můj denní chleba je krom hraní D3 i plnění daily questů v Hearthstonu, stejně tak plnění v této hře :)
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od HELLERcz » 21.07.2014, 07:15 hod.

Jinak asi nikdo z Vás tady nemá přístup co :/
Ono sice už mám ve FL 2 lidi .. ale věčně když chci hrát, tak jsem tam sám a vybírat random lidi je o nerva .. neumí to hrát :( čumí blbě a neposlouchají ani příkazy druhých.
Taky neříkám, že jsem nějaký borec co to tam vede :D ale když už nevím tak sleduju mapu a pomáhám, jdu tam kde je potřeba atd ..
Měl jsem Daily quest "win game" a trvalo mi to snad 4 hry ... 3 hry lůůz, až 4. hra ušla :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od Fru-fru » 21.07.2014, 07:57 hod.

Když mi zařídíš přístup, tak to s Tebou klidně hrát budu 8-)

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od HELLERcz » 21.07.2014, 08:58 hod.

To bohužel nejde no :(

Oni když už to pošlou, tak to máš rovnou aktivované na Svém účtě, takže to nejde dál prodávat nebo tak podobně :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od Lemurman » 21.07.2014, 09:04 hod.

HELLER: jakmile se tam dostanu, můžem zapařit 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od HELLERcz » 21.07.2014, 09:56 hod.

jj budu se těšit :) ono to fakt chce hrát se známýma, aby člověk vyhrával.. jinak to nejde :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od Fru-fru » 21.07.2014, 11:05 hod.

Tak tak, budu tam hned taky a budu se těšit na společnou pařbu

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od moon » 21.07.2014, 21:49 hod.

jestli chceš, tak se můžu k tobě připojit a už budem 3 :-)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od HELLERcz » 21.07.2014, 21:49 hod.

battletag tu máš kdyžtak u mě :)
Obrázek

thomas_
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HiddenKiller#2511

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od thomas_ » 27.07.2014, 11:50 hod.

Sakra já vám tak závidím... štve mě že jsem nikdy tyhle přístupy nedostal a to bych je fakt využil a natočil z toho video :(

Každopádně na dotu jsem už starej a rád začnu s HotS jak to vyjde :) Dotu už nedávám a už tam je až moc profíků :D

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od NargarotH » 27.07.2014, 12:46 hod.

heart of the swarm? ^_____^
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od HELLERcz » 27.07.2014, 12:57 hod.

Jo ty zmeny v patchi je jich dost a zatim jsem je moc nekoumal.. Ale artefakty jsou na ho*no.. Snad zmizi nakonec ze hry

@tabletofon
Obrázek

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od moon » 28.07.2014, 12:17 hod.

co říkáte na změnu levelování postav?

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od HELLERcz » 28.07.2014, 13:07 hod.

Hraju to a beru to tak moc rekreacne tu hru ze nevim :-) nijak extra me to neovlivnilo hraju dal denne pár her a jsem spokojen. Moc se netesim na ty artefakty..

@tabletofon
Obrázek

thomas_
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HiddenKiller#2511

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od thomas_ » 29.07.2014, 09:32 hod.

Pánové, mohli byste sem prosím házet nějaké vaše screenshoty z té hry? :) jsem na ní natěšenej a přímo od hráčů by mě to více potěšilo :)

btw.. Náhodou to někdo nemá k zapůjčení na nějakém free účtu kde nic nemá? Aspoň na test :(

Odpovědět

Zpět na „Další hry“