Diablo HD MOD Belzebub project

Obecně o Diablu.
Uživatelský avatar
Oblivion
Wraith
Příspěvky:111
Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od Oblivion » 10.03.2016, 16:54 hod.

Žial nie, quest systém tam nie je implementovaný vôbec, aj keď väčšina tých bossov tam je. Niektoré lokácie tam chýbajú úplne (napr. Horazon Sanctum alebo River of Flame). Ako píšu, je to len alpha, je v tom ešte kopa bugov, ktoré som v Belzebube neregistroval, hra je nestabilná (padá alebo mrzne). Pokiaľ nie si vybavený veľkou dávkou trpezlivosti a nemáš silnú potrebu hrať to s niekým podobne orientovaným napriek mnohým nedostatkom, tak rozhodne to nedoporučujem hrať z dlhodobejšieho hľadiska. V tom je stále ďaleko lepší Belzebub, aj keď mu chýba multiplayer. V prípade Tchernobogu je lepšie počkať na viac dokončenú verziu, aj keď sa nedá odhadnúť, kedy bude.

WaynEorg
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od WaynEorg » 10.04.2016, 23:20 hod.

Tak som usilovne hral a zomieral ako na beziacom pase a dostal som sa az po diabla (obtiaznost normal) a tu hra konci. Diablo je nezabitelny. Je rychly, ma nenormalny dmg a aj s max. resistami mu s wizardom niesom schopny ubrat skoro nic. Belzebub to riadne po*s*al co sa obtiaznosti tyka aj s normalnymi bossami je neskutocny problem. Este dodam, ze pokial ho nezabijem, nepusti ma to na dalsiu obtiaznost. Tazke.... the end and game over.

Uživatelský avatar
Oblivion
Wraith
Příspěvky:111

Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od Oblivion » 11.04.2016, 00:25 hod.

A nie je to preto, že si nesplnil quest Map of Stars? Jeho pointa totiž je, že ak nestihnes zabiť Diabla do hodiny od prvého vstupu do Terror's Domain, tak budeš musieť bojovať proti jeho silne boostnutej verzii, ktorá sa vyznačuje okrem iného aj tým, čo tu popisuješ (ale nesmrteľný nie je, dá sa zabiť aj táto silnejšia verzia). To, či si už mimo čas sa dá zistiť viacerými spôsobmi:
1. otvoríš si Map of Stars, ktorá slúži ako približný ukazovateľ času a ak je už červená, tak je neskoro
2. pokiaľ si zrovna v meste, keď čas uplynie (alebo sa do neho vrátiš po uplynutí času), tak Cain ti túto nemilú skutočnosť oznámi
3. pokiaľ už bojuješ s Diablom a má pod health barom unique monster modifiers (myslím že Behemoth, Haste a Vampiric), tak to už je tá jeho silnejšia verzia

WaynEorg
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od WaynEorg » 11.04.2016, 08:56 hod.

Skusal som to znova. Nemam to cervene a pan teroru je obycajny, vzdy mu uberem 1/4 a koniec. Schuti sa nato mozem vys***t. Ked to spravil nehratelne tak nech si to ten polsky k****t hraje sam.

Uživatelský avatar
Oblivion
Wraith
Příspěvky:111

Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od Oblivion » 11.04.2016, 18:57 hod.

To je divné. A aké spelly na neho používaš, ako si si rozdeľoval stat points a aký si vlastne level? Ja som sa za sorcerera zasekol až na Torment difficulty a to vôbec nemám nejaké dobré veci.

WaynEorg
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od WaynEorg » 11.04.2016, 20:47 hod.

Tak som ho nakoniec zabil ale bola to nahoda pretoze chvilami nic nekuzlil. Zabyl som ho lighting lvl 12 + par sekund mi odlakal pozornost golem lvl 4 +kupil som si opasok s tromi radmi na flasky a vyslo to akurat. Sorcer lvl 28 (teraz uz 30). Inak toho golema pouzivam stale nenormalne mi pomaha ked tankuje a ja zozadu strielam :)

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od Morbid » 21.09.2016, 08:15 hod.

Cavte,tak som po dlhom čase znova,neviete ale niekto zoznam shrines a ich účinkov?A ešte max hodnoty dex/vit/int/str pre jednotlivé postavy v tomto mode.Ďakujem :D

Uživatelský avatar
Oblivion
Wraith
Příspěvky:111

Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od Oblivion » 25.09.2016, 22:46 hod.

Pokiaľ viem, tak stats nie sú limitované spôsobom, akým boli v klasickom Diable 1, takže kým máš voľné stat points, tak ich môžeš dať do ľubovoľného statu. Jediná výnimka je barbarian, ktorý si vôbec nemôže dať magic.
Presný zoznam shrines neviem, ale väčšina z nich sú pôvodné z d1. Potom viem, že sú tam ešte shrines zvyšujúce jednotlivé resisty, shrine zvyšujúca celkovú speed postavy, shrine na +all skills, experience shrine, diabolic shrine (vyvolá unique alebo champion monster) a ďaľšie. Zmena je aj v tom, že všetky efekty ovplyvňujúce stats postavy sú len dočasné. Platí to pre shrines (pozitívne aj negatívne efekty), elixirs, fountain of tears aj life reduction od black deaths.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od Slw » 26.09.2016, 07:43 hod.

Morbid píše:neviete ale niekto zoznam shrines a ich účinkov?
shrines (a defacto celé dia) zde tenhle mod ale neznám/nebo se mi vypařil z hlavy - za odchylky neručím :)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Tomkony
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od Tomkony » 13.04.2017, 13:30 hod.

Veškeré informace o tomto modu jsou pěkně popsány zde http://diablo1.ovh.org/hd/, ale to je asi informace již všeobecně známá.
Tento mod považuji za nejzdařilejší oproti jiným, které jsem našel/viděl.
Má někdo zkušenosti s multiplayer modem Tchernobog? Resp. rozdíly mezi singl vezí Belzebub a multi verzí Ternobog.
Rád bych ho s někým případně vyzkoušel, pokud by měl někdo zájem.
Ono ten singlplayer časem taky bohužel zevšední a takový Sorcerer na Torment je skoro nehratelný oproti Rogue.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od Slw » 14.04.2017, 09:36 hod.

tak mi zvědavost nedala a už to mastím :green: (tím pádem S10 a ostatní gameplány se odsouvají kamsi...) je to velmi vyvedený mód a nikdy sem ho předtím nehrál. až nyní zjištuji (zatím), že shrines mají sice stejný účinek, ale jen dočasně na 5min :shock: to samé taky platí i pro útoky black zombies 8-) cooldowny a skilly, rare věcičky - hmm, mám co zkoumat po 20ti letech :wave:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Tomkony
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od Tomkony » 16.04.2017, 12:15 hod.

Je to tak, veškeré permanentní negativní účinky jsou v tomto modu pouze dočasné (Shriny, Black Death, apod.). Velice povedené považuji implementování různých vylepšení jak z D2 (sety, rare), tak i z D3 (kovadlina). Odstraněný Save/Load je možná ku prospěchu a zrychlení hry, ale smrt postavy není nikterak penalizována, tak jako tomu bylo např. v D2 ztrátou malé části zkušeností. To mě trochu mrzí, protože pak tady chybí ta "opatrnost" ze hry, kdy si člověk sakra rozmyslí, jestli vlítne mezi monstra hlava nehlava. Tohle na tomhle modu beru jako mínus. Hraji půl roku vkuse a nemůžu se nabažit té nostalgie.
Sorcerer 48 lvl (nevybalancované postava)
Rogue 54 lvl (nejsilnější postava)
Warrior 45 lvl
Necromancer 30 lvl (velká nevýhoda - vyvolané monstra se motají pod nohy - zablokují chodbu, dveře)

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od TeS » 17.06.2017, 08:58 hod.

Tak jsem si to taky stahl a musim rict povedenej mod. Konecne jsem si mohl zahrat questy z alpha verze hry. jen ta obtiznost je nekdy trosku mimo..umrete a ani nevite jak :) Sorcerer je dobrej jen na prvni 2 obtiznosti a hell uz skoro nedava a torment tam si ani neskrtnu vse imunni na vse :D torment jsem dohral jen s lucistnici ta si to dala s prsten(skoro) v nose...pomohli veci z hellu co jsem mel vyfarmeny.

Seneca992
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od Seneca992 » 26.03.2019, 05:34 hod.

Zdravím,
mám takový problém, jen co chci hrát belzebub mod, tak se mi to nespusti a napise to ze je nejaky problew s opengl. Prosím o radu.
Děkuji,

P.s. Normalni diablo bezi

tigerhareram
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od tigerhareram » 31.12.2021, 18:24 hod.

Já tu mám takovou věc, udělal jsem z live distra linuxu verzi na spouštění diabla s pomocí wine. Výsledek dnes je že mám linux který mi umožňuje zahrát diablo 1 2 a median s nějakými navíc programy , češtinou apod. mulou , nebo prostě ty spouštěče na mody. Doporučoval bych navštívit moje stránky a tam linux stáhnout i s návodem.pdf pak bych si koupil starší notebook v bazaru a na ten si linux i s diablem nainstaloval. Vydrží vám to dokud se hardware nějak nezničí. Mimo tohle mám v tom linuxu doom a quake a pak emulátory na běžné typy kompů konzol a handheldů co linux debian nabídl takže s tím jde zahrát třeba final fantasy ty starší díly. Pod touto distribucí linuxu vám bude zřejmě chodit taky dosbox. Už tam je verze SVN. Ještě uvedu jako informaci že hra diablo 1 , tu jsem našel s virem ale pod linuxem to nic nedělá , zato ve windows je to katastrofa, nespouštějte proto diablo 1 mimo distro a protože jsem rozumný uvedu druhé varování ohledně stránek s celou věcí, neposlouchejte nahrávky mp3 uvádějí člověka za jeden den do sekty holých hlav včetně úpravy mozku. Pozor na hare krišna. tu je web www.tigerhareram.cz software najdete v downloadu ve složce files a tam už uvidíte linux , bude to fungovat i na flešce ale to je slabota a windows se s tím jen pere , lepší je samostatný počítač

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od witekcz » 01.01.2022, 16:46 hod.

Tohle je krucinál co?
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

tigerhareram
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od tigerhareram » 01.01.2022, 21:15 hod.

podrobnosti:

na webu https://www.tigerhareram.cz v sekci download 1 otevři files a dál linux , najdeš tigerhareram-linux a soubor návody.pdf , návody slouží lidem kteří nemají dostačující znalosti v oblasti linuxu je tam popsáno jak to nainstalovat a nastavit . tigerhareram-linux.zip pak obsahuje distro linuxu , operačního systému podobně jakým je i windows

tigerhareram-linux je možné instalovat na flešky nebo na harddisk počítače kde nahradí windows , doporučuju druhý samostatný počítač

v distru tigerhareram-linux je možné hrát diablo 1 hd mod , diablo 2 a diablo 2 median s doplňujícími soubory jako muly čeština a spouštění modu median

kromě toho tigerhareram-linux obsahuje funkční dosbox svn a emulátory konzol takže je možné hrát i jiné hry

udělal bych to tak že bych opatřil notebook z bazaru a na něm bych to měl nainstalované podle návodu za účelem aby mi na tom běželo diablo

windows nových verzí má problémy spouštět staré hry z roku 95 a dosovky a takhle je šance že vám to bude běhat na speciálně vyhrazeném hardware a systému

dál se může hodit celá věc pro sraz fantasy na prodej nebo na výměnu za něco

takže toto je krucinál co ,
mám tu tigerhareram-linux operační systém na kterém běhá diablo

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od witekcz » 01.01.2022, 22:27 hod.

Proč by to někdo dělal, když je D1 na GoG?
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

tigerhareram
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: Diablo HD MOD Belzebub project

Příspěvek od tigerhareram » 02.01.2022, 08:54 hod.

tady se jedná o verzi hd mod belzeub se kterým jsou popisovány problémy ,
tímto způsobem běží hd mod belzebub

Odpovědět

Zpět na „Obecně“