MÓD - The Hell

Obecně o Diablu.
Odpovědět

Hlasování: Za jakou postavu hrajete mód The Hell?

Paladin
4
20%
Scout
2
10%
Mage
6
30%
Monk
1
5%
Assassin
2
10%
Gladiator
5
25%
 
Celkem hlasů: 20

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262
Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od neithusak » 09.01.2012, 02:14 hod.

Tak ja som dnes dal dole Butchera. Dal zabrat :) minul som asi 5k gold na healing flasky + opravy + TP relics. Padol mi dost v pohode prsten.

Ked vas zatlaci k stene tak zacne hodne rychlo sekat, navyse snad kazdym druhym uderom mi daval dole durabilitu, takze ked mi dosli tie oleje s ktorymi sa da opravovat v boji tak som musel odbiehat do mesta. Raz ma zatlacil k stene a ubil ma k smrti :oops: . Ale nastastie sa tak rychlo neregeneruje a zda sa ze nema az take velke redukcie. Ak vas zaujimaju moje staty tak su v tom screenshote.

Luk nemam nic moc. Vseho vsudy som daval cca 80-100 dmg s fury. Taktika bola ze som si od neho drzal odstup a strielal som do neho multishotom. Zda sa, ze ked bol Butcher blyzko tak dostal ranu od vsetkych 3 sipov. Taktiez mam na sebe ring s 1-260% dmg, tak myslim ze aj to dost pomohlo :)
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 09.01.2012, 08:00 hod.

hami: stone curse mám a zatim mi na nikoho nefungoval :(...

neithusak: ten prsten je hodně v pohodě, ale myslim že až přijdeš do nižších levelů, tak ho zahodíš, protože víc než dmg budeš potřebovat rezy ;)...
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 09.01.2012, 13:44 hod.

co vlastně znamená ten parametr DFE??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 09.01.2012, 14:29 hod.

hami: "dmg from enemies"... snižuje dmg VŠECH poškození, který ti potvora udělí... to všech zdůrazňuju páč to je i z kouzel atd, takže je nutnost to mít... a myslim, že i -33% ranged dmg se hodí od těch !%'(/ kozlů a skeletonů... max DFE = VIT/2
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 09.01.2012, 16:59 hod.

už je TH 2 http://diablothehell.narod.ru/downloadsth2.html
nebo aspoň betaverze
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od neithusak » 10.01.2012, 02:20 hod.

No mohli by sme z organizovat nejaky multiplayer. Co na to hovorite? Trebars tuto sobotu? Este sem hodim info ako rozbehat hamatchi atd ked tak :)
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 10.01.2012, 13:49 hod.

neithusak: jako dal bych multi, jenže dneska jsem podělal zkoušku z matiky a příští týden mám další zkoušku z lineární algebry, což je ještě těžší než matika... takže nevim jak mi to vyjde, páč se na to musim tentokrát pořádně připravit... ale jeden večer bych asi obětovat mohl :)...
hlavně by se vyplatilo ještě k tomu kecat přes mumble, jako koho sejmout, healnout atd :)...
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 10.01.2012, 20:24 hod.

máte někdo představu na koho funguje stone curse??
mě to přijde téměř náhodný
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 10.01.2012, 20:53 hod.

hami: mě se nepovedlo ani jednou stone curse tak ho nepoužívám xD.. takže asi jak řikáš, asi to bude náhodně
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 10.01.2012, 20:59 hod.

jak koukam do ankety, tak se konečně přidal další mág (už sem myslel že budu sám)
jinak mě překvapuje, že si nikdo nevybral ani assasinku ani gladiatora
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od neithusak » 11.01.2012, 00:39 hod.

Heh mumble neni vobec zly napad, a samozrejma pokecame o D3 a tak :D. Ja si to idem rovno nahodit (dufam ze to poslape pod linuxom). Tuto sobotu mam uz ale v plane gulas party :twisted: , takze The Hell presuvam na nedelu.

EDIT: Tak som rozbehol mumble, na hamatchi ale musim prekompilovat kernel tak to spravim az zajtra :{

Inak dnes mi padol prsten +3 spell levels. Nemusi byt zle pre wizarda. A mam inak aj kopec knih odlozenych.
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 11.01.2012, 14:05 hod.

škoda v neděli moct nebudu :(... ten prsten je parádní :), asi zajdu na butchera xD... až budu mít náladu, tak někam upnu všechny unikáty(věci), který jsem potkal, bohužel většina z nich je pryč protože v tu dobu jsem ještě neměl zpřístupněnou sdílenou Gillian xD
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 11.01.2012, 20:45 hod.

dnes jsem vytvořil síť na hamachi, přidám to i do prvního příspěvku...
Jméno: D1_The_Hell
Heslo: diablo1_the_Hell

EDIT: sry za doublepost, nějak jsem si to neuvědomil...
EDIT2: vůbec nalezte s diablem na hamachi protože se to neskutečně hryže... zkusíme s hamim tunggle a uvidíme
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od neithusak » 12.01.2012, 03:30 hod.

Dnes som odpravil Diabla (nic poriadne z neho nepadlo) :), ale asi sa nejak bugol, lebo sa objevil hned ako som zatiahol za prvu paku. Tak som ho dal dole a vycistil celu oblast, prehodil som vsetky paky a videl som ako zmyzli steny okolo pentagramu. Zrejma v tom momente tam mal dobehnut Diablo. No ale on uz bol dole takze som odisiel do mesta ze aspon pokecame s Cainom a nic :lol:. Ten stary blazon stale mlel nejake zvasty o Lazarusovi :)
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
Luk-ass
Fallen Shaman
Příspěvky:52
BattleTag:Krusty#2943

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Luk-ass » 12.01.2012, 03:45 hod.

Vsak z nej padla bombicka tak ides dal do abyssu a tam sundas defilera a ides dal do hrobky. Jinak ten diablo je nahodne v 16 lvl :) ty paky nejak na nej nemaj vliv :)
HC Athena MAzon 28 lvl
HC Givemepain berserk barb lvl 33

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od neithusak » 12.01.2012, 04:34 hod.

Nj ale cakal som aspon pochvalu od Caina. Inak bombu mi dal ten farmar.
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

PPoe
Fallen Shaman
Příspěvky:58

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od PPoe » 12.01.2012, 13:37 hod.

Prave jsem dohral hellfire na posledni uroven, takze se tenhle mod dost hodi. Stahnul jsem, zkousim barbara (hellfire jsem dohral za maga, tak chci chvili od kouzleni pokoj) a musim rict ze ta slibena vetsi vyvazenost se zatim nedostavila. potvory zabijim jak na bezicim pase, s regeneraci zivota jsem jeste nepotreboval ani jeden lektvar. A nadruhou stranu butcher me zabije hned..

Asi tezko hodnotit po trech patrech, rozhodne budu hrat dal. Doufam ze to bude vyzva. Ona ta prava zabava asi prijde az na tezsi obtiznosti, stejne jako u normal diabla.

Jen je skoda ze menil barvy flasek, to je trochu nesvar vetsiny modu. X let jsem zvyklej na to jak vypadaj, myslim ze jejich podoba nikomu nevadila, ale je proste treba ukazat ze i tohle umi autor zmenit a akorat to mate.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 12.01.2012, 15:48 hod.

PPoe: souhlas s těma flaškama to je blbost
jinak já si taky po pár prvních patrech myslel, že je to lehký, ale hned jak vlezeš ko katakomb už ti to tak easy připadat nebude
edit: dnes sem rozběhal tungle a připojil sem se k ňákejm rusákům
běhalo to až na občasné zadrhnutí v pohodě a plynule
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Lomax
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lomax#2574

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Lomax » 12.01.2012, 17:02 hod.

Taky jsem dnes zacal hrat, uz jsem se nemohl divat jak tu ostatni pisou, nehorazne me to chytlo, rozehral jsem gladiatora, jediny co me mrzi ze se nemeni skin kdyz si nasadi jinej armor :)
Obrázek

PPoe
Fallen Shaman
Příspěvky:58

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od PPoe » 12.01.2012, 18:01 hod.

Uz jsem v 10 patre, ale zadny extra stoupani obtiznosti.. Porad to prochazim temer bez flasky, ta regenerace je dost mocna..

Ale umim si predstavit jak to bude vypadat na tezsich urovnich, kdyz uz ted maji monstra stovky hp, coz bylo tak maximum z hellu v normal diablu.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“