MÓD - The Hell

Obecně o Diablu.
Odpovědět

Hlasování: Za jakou postavu hrajete mód The Hell?

Paladin
4
20%
Scout
2
10%
Mage
6
30%
Monk
1
5%
Assassin
2
10%
Gladiator
5
25%
 
Celkem hlasů: 20

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262
Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od neithusak » 14.01.2012, 21:20 hod.

rozbehali ste niekto nakoniec to hamatchi tak aby to nesekalo a bolo hratelne?
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 14.01.2012, 23:45 hod.

neithusak:
nehratelný stáhni si tungle, běhá to rychle a je tam lidí víc než na battle netu, takže si můžeš zahrát i s někdym jinym téměř kdykoli
EDIT: občas se dá narazit na štědrýho rusáka co ti dá emerald amulet of spellcraft :)
Naposledy upravil(a) hami dne 14.01.2012, 23:46 hod., celkem upraveno 1 x.
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 14.01.2012, 23:46 hod.

neithusak: ne ale tunngle je lepší... zítra upnu první příspěvek

hami: si nějakej moc rychlej xD
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od neithusak » 15.01.2012, 02:28 hod.

:( Tunngle je bohuzial iba pre Windows.
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 15.01.2012, 09:55 hod.

neithusak: tak tj blbé... musíš teda najít něco jinýho...

EDIT: upnutý první příspěvek ;)
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
mes
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mes #2193
Bydliště:Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od mes » 16.01.2012, 21:49 hod.

Prijde vam to normalne hratelne?

Tento mod jsem si s kamosem stahl az dnes. Hrajeme ho po hamachi celkem bez problemu, obcas se nam "teleportuje" monstrum o kousek dal ale to se da prezit. Plus nevim jak vam, ale nefunguji klavesove zkratky q, s (coz u maga je celkem opruz) atd. Problem je v obtiznosti. Oba jsme stari rpg harcovnici a zatim jsme vyzrali na jakoukoliv nami hranou parbu, ale...tohle je extrem :)

Jmenovite hp monster jsou lehce preboostene, takze je sekate misto 5-10 sec treba 20 a to pri houfu Tomb Slaveru je po dlouhe dobe celkem nuda...
A to nejlepsi nakonec Butcher s 9k hp se opravdu na nizsich lvl tankovat neda, resp ani zabit. Ja mel paladina s 200hp, kamos ddcko maga bez hp :). Po tom co nas vyresil svou oboustranou reznickou sekyrkou, jsme si rekli, ze tomu dame jeste sanci, nabereme par lvlu a pujdem na nej znovu a co myslite, ze se stalo...

Mohl by nekdo napsat jakou ma zkusenost s hrou v MP?
Čas je propast hluboká jak tisíce nocí , která do mě pohlíží marností každným dnem...a staletí plynou.
Obrázek

HC Inferno Diablo down

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od neithusak » 16.01.2012, 22:11 hod.

No pokial to nedavate tak sa skuste vratit o uroven spat a nafarmit lepsie veci. Takisto treba na seba nahodit co najviac -dfe (damage from enemies) a jednu -33% ranged attack. Na neskorsich leveloch (6+) uz treba chodit s rezistanciami. Inak potom aj my co hrame multiplayer postavy tak to mame na rovnakej obdiaznosti ako keby tam boli 4 hraci. Tzn ze sa to prejst da, len je to jednoducho obtiaznost hell z D2 hned od zaciatku.

No a butchera nechat na pokoji kym nebudete aspon lvl 15.
Naposledy upravil(a) neithusak dne 16.01.2012, 23:15 hod., celkem upraveno 3 x.
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 16.01.2012, 22:13 hod.

mes: vykašlete se na Butchera a koste dál, já osobně jsem na butchera šel až asi na 20. lvlu a 6x jsem ripl (protože jsem neměl věci na Butchera)... až vám padnou lepší předměty, tak to pak půjde skoro samo, na začátku je velkej prblém s věcma (protože žádný nemáš) a s penězma (který rychle ubejvaj)... jinak, zkušeností je tady plný vlákno :)

EDIT: hm, na ty hotkeye jsem zapoměl... tak si pěkně upneme první příspěvek :)...
Naposledy upravil(a) Azure dne 16.01.2012, 22:37 hod., celkem upraveno 1 x.
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 16.01.2012, 22:29 hod.

hotkey fungujou na F5-F8
a každý kouzlo má sví vlastní hot-key
reflect F3, mana shield F4, teleport Q, ohnivá zeď W, blesková zeď E, atd
butcher se dobře dává s mágem, až když máš golema
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Haskeer
Fallen Shaman
Příspěvky:55
BattleTag:Haskeer#2814

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Haskeer » 16.01.2012, 22:56 hod.

Butcher je v poho se Scoutkou, kdyz mate poradny hit a luk co dava knock back:) Pak si stoupnout tak, aby na vas sel ze sikma a ten kb ho nepusti k telu ( dal sem na 15lvl, bez pouziti potky )
Neříkám, že nechci umřít. Jen nechci být u toho, až se to stane.

Obrázek

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od neithusak » 16.01.2012, 23:18 hod.

Azure pridaj do sekcie tipy a triky aj THcliker.
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 16.01.2012, 23:27 hod.

neithusak: tovíš, když to člověk nepoužívá... zapomene že to existuje xD... přidáno ;)
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od neithusak » 19.01.2012, 01:56 hod.

Heh tak si mlatim purgatory ale vobec to neni sranda. Chodim teraz len katedralu prve 4 levely. Sice davam dole Butchera ale zacina to byt hodne tazke. Musim nafarmit lepsi luk a snad sa budem moct mrknut do katakomb :D.

Inak ten music pack mozem len odporucit. Miestami tam pocut ston, rozne skreky a plac, takze mi obcas beha mraz po chrbte. Co viac si moze diablista priat? ;)
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 19.01.2012, 08:23 hod.

Tak to já jsem si udělal novýho paladina... tamtoho jsem zhabroval, páč jsem mu cpal moc bodů do magie xD... takže na 18. lvlu zabitej butcher beze smrti, na 20. lvlu jsem se podíval do pekla a až na to, že musim chlastat jak závislák, tak to docela ujde :)... jinak, na butchera fakt už nemá cenu chodit, začíná házet uplný habroviny... to se chce spíš dostat k tomu diablu, jestli náhodou něco nedropne :)

EDIT: ták, můj milej Edmun vybil celé peklo včetně Pána teroru... jako asi mi nejvíc lezly krkem ty blbý advokáti... jako honit 5 minut jednoho advokáta to je celkem nuda... Diablo je celkem v pohodě, nejhorši je k němu se prosekat... já měl štěstí a načapal jsem ho samotnýho, ale v přitomnosti advokátů a jiných nepříjemných bytostí, bych ho asi jen tak nedal...
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 21.01.2012, 22:04 hod.

dnes jsem zmáknul vyklepat kůži Defilerovi... jako nebyl zas tak těžkej, ale cestou k němu jsem utratil všechny svoje zásoby peněz, což bylo asi +-25k...
a nějak jsem měl dlouhou chvíli a upnul jsem všechny svoje unikáty... dám je pěkně do prvního příspěvku... chvilku to potrvá, páč toho je trochu více :)

to jsem se tak jednou procházel sebevědomě po Hellu... a najednou na mě bafli knighti, tak jsem se pěkně otočil a utíkal jsem se na ně psychicky připravit xD... http://www.azure-web.ic.cz/images/TH-it ... rd_run.jpg
no a pak jsem je pěkně rozsekal včetně našeho milého Warlorda

to si takhle jednou sbírám prachy, a hle... 0 gold pieces... jako docela mě to rozesmálo xD
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 21.01.2012, 23:52 hod.

hmm ta koruna by stála za hřích :-)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od neithusak » 22.01.2012, 00:20 hod.

Loot na purgatory v prvych leveloch je dost mizerny. Som sa radsej vratil farmit kryptu na horror. Kym nenajdem lepsi vybavu. Momentalne som 28 lvl cca 200 dmg. Ale mi popadalo hodne veci na maga, tak rozmyslam ze vytvorim novu postavu :).

Inak som sa docital ze 150% dmg voci demonom a nemrtvim nefunguje s lukom. Takze neviem naco som nosil ten "Holy Amulet of Exorcism" :D
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 22.01.2012, 12:35 hod.

hami: že jo xD...

neithusak: purgatory? to bude očistec i pro mojí postavu xD... chlapec stěží zabije jednu blbou kostru... tak s tim lukem, to bych asi mohl dopsat do naší rubriky tipy a triky xD...
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od neithusak » 22.01.2012, 14:38 hod.

Pomaly sa blyzim k levelu 30. No a potom uz nebudem moct zalozit hru na Horror :cry: . Este mi zostavaju tak 3-4 vycistenia krypt tak snad mi padne nieco pouzitelne, nieco lepsie nez Obliterator :twisted:

No skoda ze neviem rozbehat ten Tunngle. Rad by som si s vami zahral.
Naposledy upravil(a) neithusak dne 22.01.2012, 16:33 hod., celkem upraveno 1 x.
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 22.01.2012, 15:19 hod.

neithusak: cože? to nebudu moct jako založit Horror lvl 30+ jo?? tj v habru...
co ti nejde? akorát si založíš účet a mělo by to fachat
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“