Druid

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: Druid

Příspěvek od Fraxinus » 12.11.2010, 09:43 hod.

Pokud se mi povede sehnat, co potřebuju, tak v HC Kodiakovi doufám že do začátku hellu uvidíte. Bonesnap nemůžu mít donekonečna, přestože je pro méďu béďu snad tou nejlepší low lvl zbraní.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Druid

Příspěvek od damagedeath » 12.11.2010, 13:44 hod.

Ty vo*e Fraxi, neprovokuj, já už se přemlouvat na ty tvoje úchylárny nenechám, Ty ještě uvidíš, co bude mít MŮJ KODIAK v pazourách!!!

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 12.11.2010, 15:18 hod.

Tak asi to zabijí vše přes CB, nebo já už fakt nevim ... :D :shock:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Fraxinus » 12.11.2010, 20:30 hod.

DD: To zní skoro jak..., dostaň ho do začátku 4. aktu nightmare a přede všema na srazu zaduelíme :lol: ;)

A neboj, další svou úchylárnu mám v plánu jet já sám. >:D Ale to je pro toto téma OT.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Marching_Rock
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Lanškrounsko Pardubický kraj

Re: Druid

Příspěvek od Marching_Rock » 14.11.2010, 00:58 hod.

The butcher nemusíme tu mluvit jenom o shape shivting já myslel třeba summoning a elemental 8-) 8-) ale jinak by mě (v dobrém slova smyslu) zajímalo koho byste doporučili začátečníkovi ale stojím si za svém není těžké za druidíka ;) hrát

Kisame
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Druid

Příspěvek od Kisame » 14.11.2010, 11:55 hod.

Nějaké runové slovo užitečné pro začátečníka dudu sumonera? Vůbec nevím, co je pro něj důležité. Příjde mi, že kdybych chodil nahatej, moc by to nevadilo :-)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 14.11.2010, 16:33 hod.

Tak třeba Stealth (Tal + Eth), ať neběháš jak s hnojem. :lol:

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 14.11.2010, 17:35 hod.

Summon potřebuje all skills, takže si vem nějakou hezkou dudu helmu s + skills do summonů s dvěma dírami a dej do ní Lore (ort + sol)... je to levný a když vezmeš dobrou helmu, tak ti vydrží přez celou hru i na hell...
Jen takovej tip ;)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Druid

Příspěvek od damagedeath » 15.11.2010, 13:32 hod.

Marching_rock: jak jsem říkal: necro summoner, trapka, zealot...

Bemik: ano ano, Lore je prostě výborná věc, levná s dobrými vlastnostmi

Uživatelský avatar
hoparikus
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lukas #2205

Re: Druid

Příspěvek od hoparikus » 22.11.2010, 14:32 hod.

Ahoj hodila by se mi nejaka rada ci tip jak sundat el Diabla s wolfikem zatim mam lvl29 maxuju werewolf a lycantropy po 1 bodu mam v rawbies a feral bodik v oak sage,mam pockat na lvl 30 az budu mit fury?Bo vcilka si moc u nej neskrtnu :)

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Druid

Příspěvek od siroga » 22.11.2010, 17:17 hod.

hoparikus píše:Ahoj hodila by se mi nejaka rada ci tip jak sundat el Diabla s wolfikem zatim mam lvl29 maxuju werewolf a lycantropy po 1 bodu mam v rawbies a feral bodik v oak sage,mam pockat na lvl 30 az budu mit fury?Bo vcilka si moc u nej neskrtnu :)
osobne bych na nej sel az bych mnel nejaky sani a furi na takovym lvl abych mlatil 5x ...

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 22.11.2010, 18:01 hod.

Fury pomůže fest. ;)

Uživatelský avatar
hoparikus
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lukas #2205

Re: Druid

Příspěvek od hoparikus » 22.11.2010, 18:48 hod.

Mno tak to jeste poexpim nez na nej pujdu,zatim beham dokola na Mefa a pekelneho kovare,z Mefa mi dnes vypadla fajn kosa Soul Harvest :) tak aspon budu mit nejakou vybavu nez na nej pujdu.

Uživatelský avatar
Chilloutman
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Druid

Příspěvek od Chilloutman » 02.12.2010, 20:10 hod.

Zdravicko, nechce se mi procitat cely forum tak se jen tak trosku zeptam .)

rozjel sem si wind drujda, sranda ale chci se zeptat na par vci, uz sem to nejakej patek nehral .)

1. tornado dava physical damage - znamena to ze kletba amplify damage zvysi jeho damage o 100%? jake dalsi vlastnosti muzou ovlivnit silu physical kouzel?
2. jak casto hituje hurican? zkracuje se frekvence s +fcr?

dik moc za rady, jinak sem zatim jen 33lvl a zatim vscechno drtim v pohode, mam v planu asi maxovat block, vyuzival sem totiz docela luk nez sem dostal tornado na lepsi level a mel sem vic many .)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 02.12.2010, 20:38 hod.

Tornádo dává phis dmg a ano AD funguje stejně jako Decre (jak se mi ulehčila hra když sem u mefa dropnul windovi reaperku pro mercka ;) )... pokud vím tak je to jedinej způsob jak kromě výšky skillu a synergii zvýšit jeho sílu...

Frekvence huri ? to už neporadím... dávám si huricane jen spíš ze srandy... dmg mám přez 1200 a i tak se mi zdá že na hell to nezabije skoro nic... možná je to dobrý na ten phis immune hmyz v druhým aktu hell... jinak je to na hell skoro neučiný a víc spomaluje mercova aura, pokud bereš jako já vždycky Nm def 2. akt...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Chilloutman
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Druid

Příspěvek od Chilloutman » 03.12.2010, 10:21 hod.

mno s mercem po pravde zatim moc nevim, libi se mi snad vsechno z pouste krome defiance aury, ta je na prd pro me, hodila by se i archerka a barbar taky neni spatny, jeste uvidim kazdopadne za rady budu jen rad

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od BliiNky » 03.12.2010, 10:40 hod.

Chilloutman píše: 2. jak casto hituje hurican? zkracuje se frekvence s +fcr?
Nemám to sice nijak propočítaný (teď mám okolo 100% FCR), ale frekvenci hitu (alespoň podle pozorování) nijak neovlivňuje.
Chilloutman píše:mam v planu asi maxovat block
Nezkoušel jsem, každopádně i s 38% šancí na block mě dokáže sejmout opravdu máloco. Spíš pořádně sázej do vitality.

Uživatelský avatar
hoparikus
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lukas #2205

Re: Druid

Příspěvek od hoparikus » 03.12.2010, 10:43 hod.

Tak a je to tady-uz 1 akt Hell a muj Druid(ww) je v koncich,na lvl 70 sem vlezl na jiz zminovany hell a je to des a hruza rezisty v minusu -30 -40 merc porad zdecha a jak on tak ja hnedka po nem,vazne nechapu jak ten hell zvladate?

Uživatelský avatar
Chilloutman
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Druid

Příspěvek od Chilloutman » 03.12.2010, 10:58 hod.

Chodi 100+ mephista aby nabrali equip xD hele, existuji veci co davaji +20% dmg to cold skills, funguje to i na hurricane? kdyz neco pridava +20% dmg plati to i pro tornado? co veci on hit? plati pro tornada? sem s tech tornad trochu vedle, nevim jak jim mam zvysovat dmg krome levelu, vubec nevim jaky itemy zbyrat, vsechno me prijde jako trash, jediny co tak mana regen a fast cast rate, a samoyrejmne +skill ale tech je malo na mem levelu

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 03.12.2010, 15:53 hod.

enh dmg myslím neplatí na tornado, ale můžu se i plést, každopádně kdyby jo, tak by myslím se víc udával jako best brnko forti u popisu buildů...
ale +xx% cold dmg funguje...

Itemy beru já jen na all skills a MF ...

Jinak pokud se nemýlím tak s tím tornádem je to zajímavý co se týče tornáda... pokud se nemýlím tak i když máš FCR na obrovský urovni tak tornado hituje max jednou za určitej čas... takže když uděláš 3tornáda za sekundu tak myslím zasáhne jen první a poslední... pokud se nemýlím
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“