Barbarian

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava
Re: Barbarian

Příspěvek od Still » 12.04.2012, 06:39 hod.

Tak nakonec jsem to pro zatím vyřešil Enigmu sice furt nosit nemůžu ale podařilo se mi zvednout magic find nahodil jsem starší rukavky a prsten se kterými se mi nechtělo loučit :D štít nepoužívám, skilluju frenzy a ww :)

Ondra
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Pepebeing
Bydliště:CS

Re: Barbarian

Příspěvek od Ondra » 12.04.2012, 10:14 hod.

Enigma je nejlepší brnění ve hře, pro mě nebyl nikdy problém, že když sem jí nasadil, taxem neměl tolik resů jako z forti nebo CoH spíš byl problém sehnat Jah Ber a dobrý brnčo. Bejt tebou si jí nasadim jesi jí máš a ty resy dořešim jinak. Co třeba Anni a Torch? I low staty zvednou babovi resy se všema těma plus skillama, což zvedne i eni...
Dá se to vyřešit i grand a sc charmama 15 k all resum na velkym a 5 na malym nebo 30% k resu na velkym 11 na malym... Vim že s babou sem docela využil Gc 30% k Psn resu a sc 11% ke cold resu. Doufám že nemaxuješ frenzy i ww zároveň přišel bys o bonusy ze synergii k frenzy. K ww stačí jeden bodík :)
WokurKa píše:Barbar je na pytel za tu hrajou ti co nevyjou co to sou kouzla a taktika!:D
Vorvy píše:Napadani ostatnich clenu fora, nevhodne vyjadrovani, vulgarismy, flame...
Kupodivu ho to stále baví
Si nějaký varování mažu na chleba!!! :D S těma adminama neni vůbec sranda

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Barbarian

Příspěvek od Still » 12.04.2012, 12:41 hod.

Mno frenzy maxuju a ww zatím moc ne, ale uvažuju nad tím páč ho hodně používám :D trochu jsem zanedbal pokřiky tak to ted trochu doháním ale nechce se mi do nich cpát moc bodu tak kterej je asi tak nej? tj 15 k all resum by se hodil. Enigmu mám právě, ale zatím si ji užívá doprovodná postava :D

Ondra
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Pepebeing
Bydliště:CS

Re: Barbarian

Příspěvek od Ondra » 13.04.2012, 12:19 hod.

Paklize jedes frenzy dopurucil bych ti maxovat frenzy a jeho synergie a do ww dat pouze jeden bod. Nat resist bych daval taky jen jeden bod plus skills z vybavy mu daji az az. Z pokriku bych maxoval bo je to nejlepsi skill ve hre. Na shout a bc bych dal bodik a maxoval taunt jako synergii navic celkem uzitnej skill. A taky bych dal bod na find item. Neuveril jsem co se mi tenhle tyden stalo. Jdu na eldrichta padne z nej gul, find item a vex a lezi to tam vedle sebe cumtaxem mel docelm jak puk paxi to uvedomim a radost...
WokurKa píše:Barbar je na pytel za tu hrajou ti co nevyjou co to sou kouzla a taktika!:D
Vorvy píše:Napadani ostatnich clenu fora, nevhodne vyjadrovani, vulgarismy, flame...
Kupodivu ho to stále baví
Si nějaký varování mažu na chleba!!! :D S těma adminama neni vůbec sranda

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Fraxinus » 13.04.2012, 12:29 hod.

Ondra: Dávám ti bojovej úkol.
Až někdo bude říkat, že je Find Item k ničemu, tohle je ten nejlepší možný důkaz opaku. Nezapomeň ho připomínat ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Barbarian

Příspěvek od Still » 13.04.2012, 14:37 hod.

Yes Find item na Bosse nebo Champíky je best. jak kdybys ho sundal 2x :)

Ondra
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Pepebeing
Bydliště:CS

Re: Barbarian

Příspěvek od Ondra » 14.04.2012, 11:36 hod.

Neboj Fraxi na tohle nezapomenu... Ta sance je docela mala ale kdyz ma clovek na babovi 105 fcr tak to horkuje jak blazen. Kamos z bnetu letos horknul asi 10 HRs neni to zadna velka sranda ale kdyz je dobra parta a clovek muze jen behat za javou nebo nekym kdo to kosi ve velkym a horkovat tak to nemuze byt prodelecny. Navic si s babou nedokazu predstavit travi bez horku... No proste kazdej pvm baba musi jeden bodik mit... :)
WokurKa píše:Barbar je na pytel za tu hrajou ti co nevyjou co to sou kouzla a taktika!:D
Vorvy píše:Napadani ostatnich clenu fora, nevhodne vyjadrovani, vulgarismy, flame...
Kupodivu ho to stále baví
Si nějaký varování mažu na chleba!!! :D S těma adminama neni vůbec sranda

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Barbarian

Příspěvek od Still » 15.04.2012, 01:10 hod.

Tak sem si resetnul skilly a udělal jsem to jak si napsal max do BO max frenzy a jinak po bodíkách tím že tuním synergie na fr a bo, je to tak mnohem lepší.díky :)

Ondra
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Pepebeing
Bydliště:CS

Re: Barbarian

Příspěvek od Ondra » 15.04.2012, 10:17 hod.

Vždycky rád pomůžu :P
WokurKa píše:Barbar je na pytel za tu hrajou ti co nevyjou co to sou kouzla a taktika!:D
Vorvy píše:Napadani ostatnich clenu fora, nevhodne vyjadrovani, vulgarismy, flame...
Kupodivu ho to stále baví
Si nějaký varování mažu na chleba!!! :D S těma adminama neni vůbec sranda

Uživatelský avatar
gemball
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od gemball » 28.04.2012, 09:34 hod.

Barbar je moje oblíbená postava a myslím si že je i na začátek nejlepší pro začínající hráče především je za něj hrát v podstatě jednoduché :-) jinak jeho schopnosti a síla z něj dělají určitě nejničivějšího bojovníka na blízko. Zkoušel jsem hrát i s ostatními postavami ale nejvíce mě to chytlo právě s barbarem (opravdu se musí nechat že určitě oproti sorcce je s ním hrát lehké) i když hraju diablo už nějakou tu chvilku tak pořád zůstávám u něj a věřím že to tak i zůstane.
Naposledy upravil(a) gemball dne 28.04.2012, 09:40 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Matysp
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbarian

Příspěvek od Matysp » 28.04.2012, 09:39 hod.

U mě taky vede na 1 místě barbar :-).No a pak ostatní

Uživatelský avatar
gemball
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od gemball » 28.04.2012, 09:41 hod.

Jakej skill preferuješ nejvíce u barbara?

Používás raději styl zbran a štít nebo 2 zbraně v ruce?

Uživatelský avatar
Matysp
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbarian

Příspěvek od Matysp » 28.04.2012, 09:47 hod.

Nejraději 2 zbraně :-),a ty?

V D2 jsem používal 2 meče a skilly frenzy a to bylo hustý .-)

V D3 budu pokračovat v tradici,jako v D2 no a klasicky budu používat 2 zbraně k tomu nějaký nabušený skill,co dává pořádná dmg (např.-whirlwind,frenzy apod.)

Uživatelský avatar
gemball
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od gemball » 28.04.2012, 10:02 hod.

Taky mám nejraději 2 zbraně přišlo by mi stejně dost smutné a hloupé nevyužít této skvělé věci u barbara a ze skillů používám taky frenzy je to určitě povinost když hraješ barbara se dvěmi zbraněmi v ruce :-) potom berserk skill je skvělé proti potvorám s psychic imunitou Concentrate nemá využití v boji se dvěma zbraněmi je určitě dobré když hraješ barbara se štítem protože to přidává vlastně k útočnému hodnocení a obraně. jinak kdo ti třeba dělá z potvor největší problémy ve hře? (Nemyslím ted bosse)

Jinak ještě D3 asi hrát nebudu nemám momentálně na čem (můj stroj je příliš pomalý a zvládne leda D2) a taky proto že nemám každodenní přístup k internetu a to prej bude u D3 povinost mít neustálé připojení k internetu.

Uživatelský avatar
Matysp
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbarian

Příspěvek od Matysp » 28.04.2012, 10:11 hod.

No mě dělají obecně problém všechny potvory,ale až od těžších obtížnostech.Normál je v poho. ale když jsem na obtížnostech nightmare,hell tak některé potvory se nedají skoro zabít :D.Tam už jsou skoro na všechno imunní a to už je docela problém :-).

Já používám notebook,no a připojuji se bezdrátově přes wifi.Mám ho už takových 7 let a moc her mi na tom neběží,tak uvažuji o novém.

Uživatelský avatar
gemball
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od gemball » 28.04.2012, 10:37 hod.

V podstatě když si uděláš odolnost na to na co potřebuješ tak je to v pohodě u každé potvory ale musím přiznat že bleskový scarabové mi vždycky dělali největší problém hlavně když sem měl slabou nebo žádnou odolnost na bleskové útoky potom takovej claw viper (hlavně ve skupinkách a na větších obtížnostech jsou dost broblémový ten jejich charge dokáže být hodně nepříjemný) potom mě hlavně otravují v kurastu ti fetishi zakrslý jejich vždycky jak komárů po dešti a navíc ten jejich shaman je na blízko s tím plamenometem celkem nebezbečnej když si ho necháš pustit moc k tělu a rychle ho nezabiješ ale to je stejné jako u Venom Lord,Pit Lord atd jsou slabý ale ten jejich ohnivej útok především u minionů a bosse je obzlášt nebezpečnej ale barbar je frajer na blízko a porádí si s každým když chce. jinak já hraju D2 na starším stolním PC které bych musel na D3 dost upgreadovat abych si ho tam zahrál :-) jinak co bossové kdo ti dělá největší problém zabít?

Uživatelský avatar
Matysp
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbarian

Příspěvek od Matysp » 28.04.2012, 10:41 hod.

Mě nejvíce asi Diablo ten je pro mě nejtěžší a ten jeho bleskový lejz nebo,co to má.Kdo u tebe?

Uživatelský avatar
gemball
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od gemball » 28.04.2012, 11:13 hod.

Pro mě to bude asi taky samotnej Diablo ikdyž s odolnosti na bleskové útoky ohen nebo block na dmg to prej nedává tak smrtící ránu ten jeho proud ale ještě jsem neměl možnost to odzkoušet jinak i takovej duriel je dle mého pěknej parchant ale barbar má výhodu že je útočník na blízko navíc s barbarem je dle mého nejjednoduší duriela zabít nejslabší mě naopak příjde mephisto společně s andariel co pro tebe? :-)

Uživatelský avatar
Matysp
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbarian

Příspěvek od Matysp » 28.04.2012, 11:18 hod.

U mě to bude to samé :-).Pro mě je nejlehčí andariel,no a ti ostatní řadím do středně těžký třídy,ale nejhorší je pro mě Diablo :D

Uživatelský avatar
Matysp
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbarian

Příspěvek od Matysp » 28.04.2012, 11:42 hod.

Mám jí předobjednanou na x-zone,tu klasickou za 1299,-.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“