Assasin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Assasin

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.04.2013, 20:05 hod.

ihatemylifep: Pro tuto Assu jsou nejlepší upnutý Gore Rider. Co se týče zbraně...i když se může zdát, že z ní nic nemáš, tak skutečnost je jiná.

Co ovlivňuje kopy ze zbraně:
* Crushing Blow, Open Wounds, Slow Target
* Magic, Elemental, a Poison Damage (není zobrazena na obrazovce postavy
* Knockback (Dragon Talon a Tail mají svůj vlastní knockback, takže tenhle funguje jen pro Dragon Flight)
* Life/Mana steal a Life/Mana after kills
* %Chance to Cast on Attack/Strike
* +% Damage (kromě %ED ze zbraně)
* +AR (kromě AR ze zbraně)
* +% AR (odkukoli)
* Blind, Freeze, Prevent Monster Heal
* MF a Gold find
* Weapon Range

S čím kopy nepracují:
* Deadly/Critical Strike
* +% Damage to Demons/Undead
* + Min damage, +Max damage, nebo +X Damage (takže žádné charmy s max damage )
* Bonusy z Claw Mastery (boty nejsou drápy)

Dále pak: Fyzická škoda kopu je počítána ze Strength, Dexterity, Skill Bonusů (kopy a paladinské aury), damage bot, a %ED jen z výbavy. Tohle nezahrnuje modifikace jako elementální škoda. Fyzická škoda zbraně je naprosto zbytečná, což znamená, že zbraň si vybírej kvůli jiným vlastnostem.

Nejlepší zbraň je dle mého názoru RW Last Wish (kdo na to ale má :D). Dále se může využít služeb RW Eternity, Crescent Moon, Beast, Strength atd....výběr je prostě širokej. Nejvíc bych se zaměřil na Crushing Blow. Když k tomu bude Hit Blinds Target, tak je skoro vyhráno :) Brnění RW Fortitude, craft rukavice +20% IAS, +2 Martial Arts, 3% mana leach...zbytek je fuk (pokud teda nemáš sání many odjinud). Amulet+ringy na skilly, str, dex, resisty, life+mana leech..., štít Stormshield, opasek může být craft na Open Wounds. Mercek Holy Freze...zbraň RW Pride, brnění Fortitude, helma Vampire Gaze, aby něco ustál :)

Možná to není dokonalý, možná to je až moc drahý, ale tak nějak bych si představoval já svoji Sarah :love: Možná tam jsou nějaký krpy...nemám teď moc času nad tím přemýšlet :)

Ještě bych doporučoval maxovat skill Venom, kterej se aplikuje na kopy.

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Assasin

Příspěvek od ihatemylifep » 07.04.2013, 20:31 hod.

Veľmi ďakujem,tak podrobný rozpis som nečakal .. :love: .. aspoň už viem ako to funguje ;) teraz už len zháňať runy,hrám singleplayer takže to bude problém, padajú len slabšie unikáty a najvyššia runa PUL ,inak trash ... skúsim farmiť aspoň tie Gore Rider ,niič iné mi neostáva ;) inak,kam chodíte sakra na runy ? nič okrem Insight a Spirit sa mi nepodarilo zložiť :{ mám 4 postavy na hell akt 1 a neviem sa pohnúť dalej ani s jednou ... dá sa to vôbec na SP ?

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Assasin

Příspěvek od Attia » 07.04.2013, 23:40 hod.

jaký máš patch? jesli 1.13 tak prostě během po hellu a ty runy popadají...jinak pokud si netrfoufáš nikam dál, tak asi nejefektvnější je chodit Pit lvl1,2...ideálně na vyšší players...1) tam krásně naexpíš, 2) ti tam může padnou všechno ze hry, 3) ti tam můžou popadat i ty runy...

jinak obecně nejefektivnější způsob hledání run je vybíjet dokola cow lvl (pokud máš na to char - ideálně necro, assa nebo java) nebo Lowe Kurast chesty...popravdě ale mě ani jedno z tohodle moc nebaví (dělat stovky/tisíce nájezdů...), obecně se mi nejvíc vyplatilo prostě běhat po hellu tam, kde to můj char dáva nejlíp a ty runy prostě tak nějak průběžně padaj...:-D

dej vědět jaký postavy máš na hellu a není problém pobavit se o tom kde bys s jakým charem měl nejlepší možnosti hledat, protože pro každou postavu je ideální jiná lokace...

EDIT: na kick assu 100% gore riderky (následně UPnutý)...shadow dancerky jsou ti k prdu, protože ti nedaj skoro nic užitečnýho...maximálně ti zvednou trochu poison dmg pokud jedeš na venom.ale když upneš gorky tak jsou mnohonásobně lepší, navíc mají o 5% menší nároky než dancerky, takže ušetríš nějakou tu str ;-)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Assasin

Příspěvek od ihatemylifep » 08.04.2013, 02:55 hod.

:wave: Hrám patch 1.10 aby som mohol mať C3PO maphack ( hlavne kôli tomu že si môžem zmeniť farby dropu) takže nepadá toľko rún ako v 1.13c :shock: Pits chodím vždy keď zapnem hru ,ale len na players 1 ,viac sa s mojim equipom neodvážim dať :roll: hrám bez plugy,takže tie najslnejšie runewords by som ajtak nezložil .. a už vôbec na to nezohnal runy ;D hlavným cieľom je nájsť s mojím conc. barbarom Lightsabre alebo Azurewrath , s asskou Gore Riderky a nejaký lepší štít ale vôbec netuším kde to mám hľadať kedže dávam len AKT 1 , katakomby už nedám pre nízke light resisty ;D btw mám ešte lightning sorceress ale na tú sa asi vykašlem , stačí jedna light immune rogue a je po mne aj po mercovi :OXO hell som prešiel iba s necrom, tam nebolo čo riešiť - kostry+might aura+corpse explosion+amplify damage =hc guardian ;)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Assasin

Příspěvek od Attia » 08.04.2013, 14:16 hod.

hele, pokud by se ti chtělo, tak sem vypiš co máš na barbarovi za výbavu. Třeba by se podařilo vymyslet něco co by ti pomohlo pohnout se dál. Případně jak máš rozhozený skilly...

je spousta triků a fíglů jak si opatřit lepší výbavu (craft, gamble, rw atd...) něco určitě vymyslet půjde...

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Assasin

Příspěvek od ihatemylifep » 08.04.2013, 15:43 hod.

:wave: takže tu napíšem výbavu a skilly ,snáď mi budeš vedieť poradiť čo robím zle ;)

Level : 74 ,AKT 1 Hell , Concentration + Battle Orders,Shout ,Battle Command a na oslabenie nepriatelov používam Battle Cry

výbava :
Helm : Immortal Kings Will , v socketoch 2x perfect Topaz
Weapon: Bonehew (Ogre Axe ) 116-601 dmg
Armor + Gloves : Mavina´s Embrace a Mavina´s Icy Clutch
Boty a Opasok : Goblin Toe + Bladebuckle
Prstene a amulet : +1 barbarian skill levels ,resisty

Celková Dmg 703-3269 ,defense 5035 so zapnutým Shout ,problém je že aj keĎ boss packy dávam dobre ,priemerne súboje trvajú 2 minúty ( :( ) a stále musím odbehovať aby sa mi doplnilo HP , prechod hrou je veľmi pomalý a neviem ako s touto výbavou budem dávať AKT 3 a 4 kde je damage a defense nepriatelov obrovská .. ;) takže neviem čo dalej s touto postavou ..

EDIT : btw,viem ,táto výbava celkom nepatrí na barbara,hlavne ten amazon set, ale hrám untwinked a lepšie veci mi nepadli :wave:

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Assasin

Příspěvek od Attia » 08.04.2013, 17:24 hod.


Uživatelský avatar
Siddhártha
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Assasin

Příspěvek od Siddhártha » 04.11.2013, 12:10 hod.

Zdravím :)

Po delší době jsem si řekl, že by nebylo špatné si zase zahrát nějakou hru a jelikož nové hry stojí za prd (včetně diabla 3 :( ) tak jsem se rozhodl se vrátit k starému, dobrému Diablu :)

Aby toho nebylo málo, tak jsem začal hrát postavu, která je na jednu stranu úplně první postava, jakou jsem v Diablu hrál, ale na druhou stranu postava, kterou jsem v podstatě vůbec nehrál, protože když jsem hrál Diablo prvně, bylo to u kamaráda a já v té době ani počítač neměl. Tou postavou je assasinka.

Koukal jsem tak na internetu na různé buildy ale nic moc mě neoslovilo, tak jsem se rozhodl vyzkoušet Assasinku s Cobra Strikem (ten build jsem hrál, když jsem hrál Diablo po 1.) Zatím jsem si říkal, že bych vymaxoval claw a shadow mastery. Něco málo do Burst of Speed. Pak ale nastává problém. Nevím jestli hrát s 2x claw a nebo se štítem... Nemám moc rád, když postava umírá ale taky nejsem úplně nejtrpělivější člověk co se her týče :)

Do Cobry jsem si říkal, že 2-3 body by měli na normál stačit, ale později to asi bude chtít vymaxovat...

Chtěl bych se zeptat, jestli máte s tímto buildem zkušenosti nebo nějaké rady? :)

Jinak přeji příjemný lov >:D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Fraxinus » 04.11.2013, 18:46 hod.

Hele, nevím, zda se vyplatí kobru maxovat, když jediné co přidává je life+mana steal.
Kvůli dmg bych ti doporučil např. přidat skill Tiger strike, do něhož dej klidně 20, + nějaký vhodný finishing move, třeba kopy, nebo pokud se rozhodneš jet dvoubřitvou asasinku bez štítu, tak klidně dragon claw (zde ale bude potřeba dát tak 5 bodů i do weapon blocku). O imunní monstra se ti kdyžtak postará shadow master, nebo jed ze skillu Venom, kterej dostaneš poskládáním runového slova Treachery, takže tento skill vůbec nemusíš mít.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Tordah » 06.11.2013, 08:25 hod.

Tiger Strike + Dragon Tail. Táto kombinácia robí dívy, a znásobuje efekt Cobra Strike.

Ohladne Claw vs Shield.
S Claw block nepotrebuješ až tolko dexterity. Ale maximálny block budeš mať okolo 50-60%, viac je skôr výnimka. VIeš blokovať niektoré strely, ale len v stoji.
So shield block potrebuješ cca 200+ dexterity na 75% block. Moser's, Tiamat's, Gerke's, Stormshield, Whitstan's Guard, Rw Rhyme, Sanctuary sú dobré štíty. Záleží od toho k čomu máš prístup. Rw Rhyme je na začiatok dobrá voľba (shael eth?) do nejakeho boner shieldu pretože je ľahký (nespomaluje) a má druhý najvyšší základný block.

Pri voľbe zbrane tiež nie si obmedzený, pretože kopy neprenášajú claw damage. Mne osobne dosť slúžila sekera Butcher's Pupil, kým nepadli Bartucs ktoré som potom upgradol.

Hlavne začni hrať :-) Tiger+Tail je super kombinácia a určite nesklame.
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Siddhártha
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Assasin

Příspěvek od Siddhártha » 06.11.2013, 15:04 hod.

Děkuju za informace :)

Trošku teda ten build asi změním... říkáte teda, že kdybych jel se štítem, tak se claw zas tak moc nevyplatí? Tím bych ušetřil body s Claw mastery i weapon blocku, což je celkem dobré! kombinovat Cobra i Tiger strike mě nenapadlo, myslel jsem, že nebudu mít moc čas nabíjet oboje, ale je to v pohodě?

Co se týče otázky, záleží co máš k dispozici, tak to nemám nic :P Už jsem Diablo nějakej ten pátek nehrál a žádné zálohy nemám, pokud si dobře pamatuju :) Ale já si rád pofarmím :)

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Tordah » 06.11.2013, 21:28 hod.

Nevravím že nevyplatí. Len si rozmysli aké veci máš na sebe a aký štýl boja hráš. Keď ideš s novou postavou a nemáš dva dobré clawy, tak claw/claw vôbec nerieš.

Myslím že 1.13c nabíjacie údery predĺžil, takže teraz je to ešte viac v pohode ako pred tým.

Asi za úplný základ by som povedal:

20 tiger strike, 20 dragon tail
1 cobra strike
1 dragon talon
1 dragon claw
1 claw mastery
1 burst of speed
1 psy hammer
1 cloak
1 weapon block
1 shadowka
1 master

spolu 50 bodov. Ostáva ďalších 50 na masterku, venom, alebo traps. Možno bod do mind blast, blade fury, alebo death sentry na corpse explosion.
Assassin používa naraz asi najviac skills zo všetkých postáv, takže budeš mať čo robiť :D
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Assasin

Příspěvek od Attia » 18.01.2014, 00:12 hod.

takovej dotaz...nevíte jestli Claw Mastery dává double bonus do Dragon Clawu?

Mastery je u Dragon Clawu napsaný jako synergie co zvedá dmg o 4% za každý vložený hard bod. Je to myšleno tak, že ty 4 procenta jsou jen to co dává samotný mastery nebo mastery synergizuje dragon claw 4% za bod, + k tomu ještě zvyšuje dmg samotný claw mastery? díky...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Fraxinus » 18.01.2014, 17:43 hod.

Mastery je mastery, Dragon Claw je Dragon claw. A na levlu 1 dá claw mastery 35% ke škodám, přičemž zároveň na Dragon clawu dá navíc ty 4 %, takže ten skill dá tedy 54 %. A dohromady to máme za 89 %.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Assasin

Příspěvek od Drakesis » 01.06.2015, 14:50 hod.

Zdarec všem. Mám jeden dotaz a přiznám se bez mučení: nechce se mně to sáhodlouze hledat, takže pokud by byl někdo tak dobrý a pomohl mi, byl bych mu nesmírně vděčen. Takže k věci. :)

Z nostalgie jsem si chtěl rozjet KickAssu na SP. Jako zbraň by používala RW "Lawbringer". >:D

Lawbringer disponuje krom různých libovek rovněž cold a fire dmg.
:idea: -> započítá se tento elementální dmg při používání kopů? :?:

Děkuji za odpověď!

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Assasin

Příspěvek od RIP » 01.06.2015, 16:35 hod.

Mno, nevim, jak moc se da verit informacim na AS, ale podle nich se zapocitava elementalni skoda, ale nezobrazuje se ;)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Assasin

Příspěvek od Drakesis » 01.06.2015, 16:53 hod.

Tam jsem to právě taky četl a nejsem se úplně jistej.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.06.2015, 17:13 hod.

Do kopu se započítají elementální škody ze skillů, předmětů i ze zbraně. Attack Rating ze zbraně se do kalkulace šance na zásah kopem přidá také, ale ve hře se do hodnot tabulky statů nepromítnou.
Elementální útoky se promítnou pouze do zásahu kopem, nikoliv však do plošného poranění.

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Assasin

Příspěvek od Drakesis » 01.06.2015, 17:54 hod.

Paráda, to mi stačí. Děkuji za rychlou reakci. 8-)

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Assasin

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 17.10.2015, 14:57 hod.

Mám Assku na levelu 76. Specializuje se na Phoenix Strike (Phoenix 20, CLaw Mastery 20, Claws of Thunder 20, něco málo v blocku - Dragon Claw a Shadow Masterovi) . Merce mám ses slůvkem Infinity (Conviction). Výbava slušná - Fortitude + Fury/Bartuc, switch Call to Arms.
Charmy hlavně na rezy nebo na dmg + Torch.
Nejsem schopen ubít Diablo Klona (mám na mysli toho - co dropne Annihilus). Merc hebne hned - já vydržím - v tom problém není.
Problém je v tom... že ho nejsem schopnej ubít. Normálně všechno rubu Phoenix na 2hým nebo 3tím buffu + Claws of thunder na 3tím buffu. Ale na toho šmejda to ňák nezabírá no (kdo by to byl řek že).

Nějakej nápad co s tím?
PS.: už mě napadají takový černý myšlenky... že tohle prostě ubít se specializací na Phoneix nelze.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“